reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

powiem Wam, ze od razu mie sie wszystkiego odechciewa nawet przytulanek i innych takich rzeczy jak ma to tak wyglądac, ze bede sie potem denerwowała
 
reklama
Oliwka nie wiem czy sie sama nakrecam czy co..
Ale 5 dzien boli podbrzusze i to praktycznie nieustannie
Ni pamitam zeby az tyle przed @ bolalo, a spodziewal=m sie jej 15go
Ten bol piersi, chociaz 3 dni temu wydaje mi sie ze bardziej bolaly. Wczoraj i przedwczoraj spalam po poludniu - musialam bo ym nie wysiedziala do wieczora:baffled:
Nerwowa jestem jak cholera i na przemian zbiera mi sie tez na placz dzisiaj...
Temperatura powyzej 37 sie utrzymuje, dzisiaj jakies wzdecia mam
To by bylo chya na tyle, ostatnio tez mi sie niedobrze zrobilo, ale kawusia mi bardzo smakuje;-)
Test tydzien temu wyszedl z jedna aaardzo slaba kreska (znaczy ta druga taka byla), sle wiem ze to tez jeszcze nic nie znaczy...
To pierwszy cykl staran wiec jeszcze nie znam siebie..
Tydzien niepewnosci jeszcze przede mna:nerd:
 
Lopop spokojnej nocki i kolorowych snow;-)

Tez juz ide pomalu do lozeczka...
Moze mezusia dzisiaj pomecze na rozladowanie emocji:-p
Dobranoc Staraczki Kochane:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oliwka nie wiem czy sie sama nakrecam czy co..
Ale 5 dzien boli podbrzusze i to praktycznie nieustannie
Ni pamitam zeby az tyle przed @ bolalo, a spodziewal=m sie jej 15go
Ten bol piersi, chociaz 3 dni temu wydaje mi sie ze bardziej bolaly. Wczoraj i przedwczoraj spalam po poludniu - musialam bo ym nie wysiedziala do wieczora:baffled:
Nerwowa jestem jak cholera i na przemian zbiera mi sie tez na placz dzisiaj...
Temperatura powyzej 37 sie utrzymuje, dzisiaj jakies wzdecia mam
To by bylo chya na tyle, ostatnio tez mi sie niedobrze zrobilo, ale kawusia mi bardzo smakuje;-)
Test tydzien temu wyszedl z jedna aaardzo slaba kreska (znaczy ta druga taka byla), sle wiem ze to tez jeszcze nic nie znaczy...
To pierwszy cykl staran wiec jeszcze nie znam siebie..
Tydzien niepewnosci jeszcze przede mna:nerd:


Jeżli druga kreska wyszła blada ,noi te objawy ,temperatura to myślę że to może być to ...a kiedy powtórzysz test???Ja też mam 1 cykl starań i przeżywam jak szalona.A mam dwójke dzieci ,i powinnam wiedzieć ,z tym że teraz naczytałam się o twych wszystkim i mózg się lansuje.
 
Jeżli druga kreska wyszła blada ,noi te objawy ,temperatura to myślę że to może być to ...a kiedy powtórzysz test???Ja też mam 1 cykl starań i przeżywam jak szalona.A mam dwójke dzieci ,i powinnam wiedzieć ,z tym że teraz naczytałam się o twych wszystkim i mózg się lansuje.

test mam nadzieje ze dam rade zrobic dopiero 15go..
Wytrzymam moze...
Boje sie ze zrobie i wyjdzie jedna kreska i zalamie sie, to rozczarowanie...
Poki co mam ndzieje, chociaz wiem ze autosugestia moze zdzialac swoje...
W zasadzie to jeszcze tylko 5 dni;-) Najwazniejsze to nie kupic testu
 
test mam nadzieje ze dam rade zrobic dopiero 15go..
Wytrzymam moze...
Boje sie ze zrobie i wyjdzie jedna kreska i zalamie sie, to rozczarowanie...
Poki co mam ndzieje, chociaz wiem ze autosugestia moze zdzialac swoje...
W zasadzie to jeszcze tylko 5 dni;-) Najwazniejsze to nie kupic testu

BEDZIE dobrze zobaczysz...wytrwasz tylko najgorsze jest te myślenie ,u mnie za wcześnie jeszcze bo nie mam narazie jakichkolwiek objawów a do testowania jeszcze trochę zostało bo dopiero mam 18 dc z 28
 
Ja mam 27dc, cykle ponad 30dniowe;-)
Fajnie ze znalazlam to forum, jedna za wszystkie, wszystkie za jedna:-)
Trzymam mocno kciukasy:tak:

Tymczasem dobranoc;-)
 
reklama
hej dziewczyny
ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu :-(miałam znowu sluz zabarwiny ostro krwią:-( i wie wystrachałam. Lekarka powiedziała, ze ciaza żyje, ze wsio dobrze, ale jakos nie zrobiła dobrego wrazenia na mnier, zebym jej uwierzyła.
Powiedzcie mi czy takie plamienia mogły byc spowodowane "zabawą " z M ? wiem,z e orgazm negatywnie moze wpłynąc na macice, ale aż tak?


Pajkaa , ja ostatnia ciąże poroniłam i wydaje mi się ze po przytulankach z M. choć pewna tego tez nie jestem... w czasie przytulanek nawet nie wiedziałam jeszcze ze jestem w ciąży:no: parę dni później zrobiłam test i wyszedł pozytywny:tak: ale długo swoim szczęściem się nie cieszyłam zaledwie 5 dni:sad: dlatego w tej ciąży unikam jakikolwiek ostrych przytulanek z ukochanym bo wiem czym to może grozić :blink:

uważaj na siebie :tak:
powodzenia;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry