reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
testy plytkowe maja czułość powyżej 25, Amil ma od 20, ale strumieniowy Bobotest ma od 10 czyli tak jak beta, że możesz robic 10 dpo... choc wiadomo jak to test.... nigdy nie mozna byc w 100% pewnym wyniku jest jest robiony za wczesnie....
a u mnie co chwile jakies znajome w ciaze zachodza, juz chyba 5 z kolei jest w ciazy..... i moja bratowa tez.... zazdroszcze jej i nie jezdze do niej bo chyba wyrwalabym jej tą fasolka;-):wściekła/y:
 
zabko czytam tutaj ze znalazlas bardzo tanie testy chodzi o ciazowe czy owulacyjne?no i jak mozesz przeslesz linka do tej stronki allegro?

:-D fajowa jesteś ;-):-D

Właśnie robię pizzę czekam jak wyrośnie, więc weszłam na chwilę przeczytac zaległości. Ale za dużo tego nie ma, chyba niewiele aktywnych dziewcząt teraz jest na wątku?

a u mnie popkorn :-)


Zaraz będzie "Ciąża z zaskoczenia" na Travel&Living więc uciekam oglądać ;-) Kobietki fasolkujcie, bo potrzebuję motywacji w postaci II kresek u Was :tak:;-):-)
 
Przyszłam to pouciekałyście;-)
Pozwólcie, że zadam głupie pytanie..
Z tego co czytam to te testy o czułości 10, wykrywają wcześniej ciąże aniżeli te co mają 25,tak?
 
pralinka - tak ma byc, ale czy tak jest to nie wiem???? nie mam duzego doswiadczenia.... ale jak chcesz wiedziec wczesniej czy jestes w ciazy mozesz na kilka dni przed terminem @ zrobic betke, wynik bedzie wiarygodny, ale pamietaj zeby byl zrobiony 10 dpo bo zrobiony za wczesnie tez moze dac bledny wynik.... najlepiej wiec czekac do terminu @, ewen. na 2-3 przed zrobic betke....

a ja wlasnie znalazlam fajna strone BaJkI MaLoWaNe DźWiĘkIeM - WwW.WaSzEbAjKi.Pl zmeczona czytaniem dziecku na dobranoc, wlaczylam, i dziecko spi jak ta lala.... a ja sie tam mecze co noc... :-)
 
Musze wytrzymac do @
Boje sie ze zrobie test i wyjdzie negatywny i znowu bedzie mi smutno:zawstydzona/y:
Dzisiaj mezus mnie dotknal za piersi to az wzasnelam z bolu:wściekła/y:
 
na każdym teście pisze od którego dnia można robić test. Tak jak na bobo teście pisze, że można robić juz 7dni po zapłodnieniu, jednak warto odczekać chociaż kilka dni dłużej. Im większa czułośc, tym wynik jest wiarygodniejszy no i na pewno szybciej wykryje ciażę niż te pozostałe:tak:
 
lopop - ja pisze caly czas.... ale sama ze soba gadac ze bede....:-D
ogladam Ciaze z zaskoczenia....:szok: rany, co za przypadki, nawet kobitce test z krwi wyszedl negatywny....:confused:

Musze wytrzymac do @
Boje sie ze zrobie test i wyjdzie negatywny i znowu bedzie mi smutno:zawstydzona/y:
Dzisiaj mezus mnie dotknal za piersi to az wzasnelam z bolu:wściekła/y:
a ktory masz dzis dc? bol piersi moze oznaczac tez @ .... ale mam nadzieje ze u Ciebie to nie to;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej dziewczyny
ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu :-(miałam znowu sluz zabarwiny ostro krwią:-( i wie wystrachałam. Lekarka powiedziała, ze ciaza żyje, ze wsio dobrze, ale jakos nie zrobiła dobrego wrazenia na mnier, zebym jej uwierzyła.
Powiedzcie mi czy takie plamienia mogły byc spowodowane "zabawą " z M ? wiem,z e orgazm negatywnie moze wpłynąc na macice, ale aż tak?
 
Do góry