reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Trzymam mooocno kciukasy:-)
A kiedy tscik?

Mnie tylko przeraza fakt, ze kawusia smakuje no i temoka troszke soadla od wczoraj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi kawusie odrzuciło cos w 5-6tc:tak: więc póki co luzik. Mi tez samkuje:tak: M namawia mnie na dziś lub jutro bo potem on jedzie w świat.....no i nie wiem czasem czy sie nie wyłamię.....
 
mój suwak aktualny jak najbardziej jest:tak: ogólnie cykle 32 dniowe i dzisiaj wypada mi termin testowania...obiecałam agutce, że poczekam ale chyba nie wytrwam..bo M mnie prosi, że póki jest w domu żebym zrobiła:baffled::baffled::baffled:
A kawusia to nic nie znaczy..ja piję ze smakiem a mam pozytywne myślenie..tffu tfu;-) mi objawy sie takie maskarywczne mdłości, odrzucenie od kawy później pojawiły..część w 6tyg część w 8:tak:
 
Ostatnia edycja:
O kurcze to teraz i ja sie niecierpliwie:-)
Zaraz do pracy lece wiec dopiero wieczorkiem poznym sie dowiem co i jak, mam jednak wielka nadzieje ze to rzeczywiscie dzieciatko:tak:


Z ta kawusia to mnie pocieszylas przynajmniej:blink:
Jestem dobrej mysli:-)
Jakos mi dzisiaj niedobrze, wszystko jaky mi w gardle stalo...
Sle tak jak mowie, objawy znam juz prawie na pamiec wiec moze to autosugestia:zawstydzona/y:

Lece sie juz ubierac do pracki, ede trzymala mocno kciukasy dzisiaj;-)
Milego dzionka
 
reklama
Do góry