reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

robisz rozumiem test sikany? a na kiedy masz termin @ ? czy test bedzie juz wiarygodny? bo 14 jest za tydzien a na taki test to spory kawal czasu....

TOŚKA - kciukasy zacisniete.... obys za 2 tygodnie nie dostala @.... a dlugo sie juz staracie, bo ja nie pamietam

o kurcze czytam o tych porodach i płacze ze śmiechu :-D

martuskaa my staramy sie juz jakiś rok ale od 3 miesiecy dośc intensywnie :-)
 
reklama
Witam po dłuzszej nieobecności :-) mam czuja ,że sie udało Dziewczyny...............................................test pokazuje jedna grubą i druga bladą krechę..............jejciu:confused: co wy na to?
 
Witam po dłuzszej nieobecności :-) mam czuja ,że sie udało Dziewczyny...............................................test pokazuje jedna grubą i druga bladą krechę..............jejciu:confused: co wy na to?
Gratuluję bardzo, proszę o fluidki specjalnie dla mnie , bo już chyba nigdy nie zaciążę.

Trzymajcie kciuki u mnie jak pisała Pajkaa też mogą być owu mimo że nie ma śluzu. Więc bedę działać.
 
Ostatnia edycja:
lopop jejku dzieki juz mi gratulujesz, sama naprawde jestem ostro skołowana i do tego nie moge ustawic suwaczka tak, zeby prawidłowo chodził. ktory kod sie wkleja? ktory fragment 1 drugi czy trzeci? sama jeszcze nei wierze, za kilka dni testuje znów, dzis jest pierwszy dzien kiedy @ sie nie pojawiła, a spac mi sie chce i siuisu ciagle latam, podbrzusze ciagnie...............jestem skołowana pomocy!
 
lopop jejku dzieki juz mi gratulujesz, sama naprawde jestem ostro skołowana i do tego nie moge ustawic suwaczka tak, zeby prawidłowo chodził. ktory kod sie wkleja? ktory fragment 1 drugi czy trzeci? sama jeszcze nei wierze, za kilka dni testuje znów, dzis jest pierwszy dzien kiedy @ sie nie pojawiła, a spac mi sie chce i siuisu ciagle latam, podbrzusze ciagnie...............jestem skołowana pomocy!
Słuchaj moja siostra tak miała. Testowała chyba 4 razy, nie wiem 3 na pewno.
Pierwsza kreska bardzo słaba - dopołowy widoczna słabo. Drugi test już trochę bardziej widoczny, ale też niezawiele. dopiero ten ostatni test po tygodniu widoczny. Także na pewno ciąża.
 
Słuchaj moja siostra tak miała. Testowała chyba 4 razy, nie wiem 3 na pewno.
Pierwsza kreska bardzo słaba - dopołowy widoczna słabo. Drugi test już trochę bardziej widoczny, ale też niezawiele. dopiero ten ostatni test po tygodniu widoczny. Także na pewno ciąża.

aga trzymam kciuki i gratuluje

Boshe jak ja bym chciala zobaczyc dwie krechy na tescie :tak:

dzisiaj ostre przytulance i za dwa tyg wielkie testowanko :-D
 
matruska tak sikany bede robic a okres to sama niewiem dokladnie bo wiesz ja jestem po odstawieniu wiec jakbym brala dalej tabsy to okres bym miala wlasnie w ten piatek ale owulke mialam ostatniego grudnia aczytalam ze owulka jest zawsze 14 dni przed @ dlatego mam 2 terminy testowania :) pokutrze wg ostatnich @ z tabsami i 14 wg owulki ale jak jutro bedzie jedna krecha to sie zbytnio nieprzejme przynajmniej przystopuje i sie troche opanuje bo normalnie juz non stop mysle o tej ciazy czy jest czy nie ale jakos czuje ze chyba jest :) bo tak jak pisalam wczesniej mam takie dziwne uczucie w dole po prawej w tym samym miejscu co mialam zagniezdzona moja corcie kilka lat temu :) jestem pelna nadziei :)

tosia to tzrymam kciuki i bedziemy wszystkie po kolei pisac okolo 15 co ktora ma czy kreski czy @ :(


toska czytalas o tych smiesznych porodach???
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga trzymam kciuki i gratuluje

Boshe jak ja bym chciala zobaczyc dwie krechy na tescie :tak:

dzisiaj ostre przytulance i za dwa tyg wielkie testowanko :-D
Nie masz pojęcia jak ja się bym chciała- mi w kwietniu stuknie 4 rok starań. Więc bym naprawdę chciała rozpocząć ten rok tak cudownie. Ale chyba znając moje szczęście to chyba znowu pudło.:no:Ja już powoli ale chyba szybciej tracę nadzieję.
 
Do góry