reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
dziewczyny testującego 15-go, ustalcie sobie godzinkę robienia testu i informujecie nas na biezaco.....:happy2:
a ja chyba jedna bez @, Wy juz przed, po, w połowie cyklu, a ja nic! dziś dopiero 2 dzień na luteince i już mi się nawet śluz pojawił.... Boże, jakie to dziwne uczucie, kiedy powraca sluz po 3 tygodniach:-)
a u mnie termin @ jest wielka niewiadomą poki co :szok:

Kurcze może ja poprostu tez mam cykl bezowulacyjny....a nie sie tylko nakręcam tym śluzem ( a w 90% jego brakiem :-( )
a jak Wy stwierdzacie ze nie bylo owu, ja tam zawsze myslalam ze mam, a tu nawgle gin mi mowi, ze nie.... ja sie nawet nie zorientowalam....

U mnie też zimno i biało.
Kerna super by było jak po waszym testowanku i ja bym miała dobre wiadomości:-). Oby już był ten drugi tydzień. U mnie dziś 14 dc i jakoś tak sucho lekko jajnik pokłuje.:-( A może wreszcie już fasoleczka malenka rosnie;-)Och już bym tak chciała.
Mam pytanko czy jak się odstawi bromka to prolaktyna wzrośnie gwałtownie-Bo w tym miesiącu nie da rady abym dostała się do ginka.

Dziewczyny zmykam bo mój mały synek chce pograć w gierki na laptopie. Może uda mi sie wejść wieczorem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a jak Wy stwierdzacie ze nie bylo owu, ja tam zawsze myslalam ze mam, a tu nawgle gin mi mowi, ze nie.... ja sie nawet nie zorientowalam....

przez monitoring cyklu inaczej sie nie da, ewentualnie mozna się domuyslac przez pomiar tempki, ale jak robisz to juz pare ładnych miesiecy i znasz swój organizm.

U mnie też zimno i biało.
Kerna super by było jak po waszym testowanku i ja bym miała dobre wiadomości:-). Oby już był ten drugi tydzień. U mnie dziś 14 dc i jakoś tak sucho lekko jajnik pokłuje.:-( A może wreszcie już fasoleczka malenka rosnie;-)Och już bym tak chciała.
Mam pytanko czy jak się odstawi bromka to prolaktyna wzrośnie gwałtownie-Bo w tym miesiącu nie da rady abym dostała się do ginka.

Lekarz pierwszego kontaktu moze wystawic recepte jezeli lekarz gin nie moze ale tylko na 1 opakowanie chyba.
 
a jak Wy stwierdzacie ze nie bylo owu, ja tam zawsze myslalam ze mam, a tu nawgle gin mi mowi, ze nie.... ja sie nawet nie zorientowalam....


Ja na innych forach czytałam ze to sie zdarza bez względu na wiek itp.
Ja zawsze miałam w miare mokre cykle - jak pisałam wczesniej w większości tak mokre ze aż denerwujące to było i niekomfortowe - a w tym cyklu ...w srodku jest mokto nie to ze suchość cąłkowita, przez 2 dni było troche mlecznego nirklrjącego śluzu i znowu nic nie wypływa.
 
ja teraz będę się uważniej sobie przyglądać i chyba tak z ciekawości zacznę mierzyc temperaturke plus monitoring u lekarza i wtedy bede wiedziala ze jak mi gin stwierdzi owu (bo inna opcja nie wchodzi w gre:tak:) to bede wiedziala co z moim sluzem i tempka....
 
Co do ustalenia jednej godziny testowania mogę sie postarać dostosować ale ja wstaje dość różnie i dość późno ;/ bo 10-12.
W nocy jakos ostatnio źle sypiam albo nie sypiam, o świcie wiele rzeczy budzi i tak potem śpie do tych godz ;/
 
hej dziewczyny ja ma pierwsze testowanie na piatek ale chyba niewytrzymam i zrobie 1 jutro a drugie mam na 14 wiec jesli jutro nic niewyjdzie to sie zbytnio nieprzejme :) a dzis cos mnie boli w podbrzuszu tak jakby prawy bok macicy dokladnie w tym samym miejscu moja corcia sie zagniezdzila bo tam ja gin wybadal na 1 spotkaniu wiec moze moze to takie dziwne ni to bol ni to takie rwanie i caly dzien dzis czuje sie jak balon i wogole bebach mi wysadzilo niewiem czemu a purtac niepurtam :baffled: sama juz niewiem....

a testowac bede wczesnie bo o 7 rano i jutro i za tydzien bo mala do przedszkola na 8 zaprowadzam ale na forum napisze tak do poludnia albo pod wieczor :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ja ma pierwsze testowanie na piatek ale chyba niewytrzymam i zrobie 1 jutro a drugie mam na 14 wiec jesli jutro nic niewyjdzie to sie zbytnio nieprzejme :) a dzis cos mnie boli w podbrzuszu tak jakby prawy bok macicy dokladnie w tym samym miejscu moja corcia sie zagniezdzila bo tam ja gin wybadal na 1 spotkaniu wiec moze moze to takie dziwne ni to bol ni to takie rwanie i caly dzien dzis czuje sie jak balon i wogole bebach mi wysadzilo niewiem czemu a purtac niepurtam :baffled: sama juz niewiem....

a testowac bede wczesnie bo o 7 rano i jutro i za tydzien bo mala do przedszkola na 8 zaprowadzam ale na forum napisze tak do poludnia albo pod wieczor :)

a ja dzisiaj ostatni dzień starania mam :-) od jutra w delegacji :wściekła/y:
więc moje drogie prosze mi tu kciuki trzymac za celny strzał :tak:
 
reklama
hej dziewczyny ja ma pierwsze testowanie na piatek ale chyba niewytrzymam i zrobie 1 jutro a drugie mam na 14 wiec jesli jutro nic niewyjdzie to sie zbytnio nieprzejme :) a dzis cos mnie boli w podbrzuszu tak jakby prawy bok macicy dokladnie w tym samym miejscu moja corcia sie zagniezdzila bo tam ja gin wybadal na 1 spotkaniu wiec moze moze to takie dziwne ni to bol ni to takie rwanie i caly dzien dzis czuje sie jak balon i wogole bebach mi wysadzilo niewiem czemu a purtac niepurtam :baffled: sama juz niewiem....

a testowac bede wczesnie bo o 7 rano i jutro i za tydzien bo mala do przedszkola na 8 zaprowadzam ale na forum napisze tak do poludnia albo pod wieczor :)
robisz rozumiem test sikany? a na kiedy masz termin @ ? czy test bedzie juz wiarygodny? bo 14 jest za tydzien a na taki test to spory kawal czasu....

TOŚKA - kciukasy zacisniete.... obys za 2 tygodnie nie dostala @.... a dlugo sie juz staracie, bo ja nie pamietam
 
Do góry