reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
kinga85 bardzo poważna decyzja... 15 razy ją przemyślcie.. czy dobrze rozumiem - wówczas zaczelibyście się zabezpieczać? a robiłaś badania? może wystarczy cosik podleczyć i się uda? bo wiesz... to na prawdę poważna deklaracja i nie warto podejmować tak poważnej decyzji pod wpływem zmęczenia, doła i ogólnego poczucia rezygnacji.... na pewno wybierzecie dla siebie najlepsze rozwiązanie, ale nie podejmujcie niczego pochopnie, pod wpływem emocji bo one są zawsze złym doradcą!

kerna, agutka kciuki zaciśnięte, oczywiście Was i inne staraczki obsypuję obficie fluidkami - w nowym roku jeszcze nie było dobrych dwukreskowych wiadomości czas przełamać złą passę!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

suzi1 milutko czytać, że ktoś w dobrym humorku :) gratuluję 3 lat razem, my już połówkę piątego roku niedługo zaliczymy - minie 7 lat od kiedy jesteśmy razem... ponoć to czas kryzysu - czekam żeby pokazać kryzysowi gdzie raki zimują :-)
 
marulka dzień będzie genialny i mam nadzieje szczęśliwy dla wszystkich testujacych:tak: Musimy ustalić zasady testowania:-D:-D:-D co by działo się wspólnie i wspólnie ogłosić wyniki bez faul startu:-D:-D
Kinga zaszokowałąś mnie troszkę! Ale wydaje mi się, że Wy podejmiecie decyzję a bobo się pojawi....!
 
Martuska nie załamuj się, dobrze że masz takiego gina który ci wszystko wytłumaczy. To duży plus no i opracował plan działania. Zastanawia mnie tylko jak on stwierdził że przesadka mózgowa nie współpracuje z jajnikami? :confused:
Hm..... nie wiem jak, robil zwykle badanie i usg i wywiad i na tej podstawie wywnioskowal, pewnie nie raz mial juz taki przypadek, a poza tym jak mnie bada, to zawsze bardzo mnie bolą jajniki a ponieważ nie ma zadnych zmian widocznych na usg na nich wiec powod moze byc wlasnie z przysadka
 
Powiem Wam że mi i mojemu "prawie mężowi " zapowiadają w horoskopach kryzys :D I że nasza w tym wola czy sprostamy :) Jeśłi lekiem na ten "kryzys" ma być maleństwo to ja nie mam nic przeciwko ;)
Kurcze z jednej str wole się nie nastawiać bo owulacje wiele rzeczy może opóźnic a z drugiej fajnie by było gdyby te plemniczki były takie wytrwałe by dotrzymac do owulki;)
 
Dzień dobry Miłe Panie:)

Wiem że musze poczekać jeszcze z całe 10 dni minium...bo na 15-16 tego mniej wiecej obliczam okres i wiem ze nie powinnam sie nakręcac ale ...wiecie jak to jest...w kupie raźniej :)

Któraś z Was może teraz oczekuje @ ( tzn może nie oczekuje a jest przed :tak:)
Cześć tak czytam i @ przypada Tobie w tych dniach co u mnie. Witamy skąd jesteś?
 
reklama
Dzien dobry kochane!!!!!

Ja jestem dzis w dobrym humorku:tak:
Dziś świetujemy 3 rocznicę suubu:-)Mezus z ranka przyszdł z bukietem kwiatów:tak:A ja przed pracą jadę kupic mu prezęcik!!!!Tylko nie bardzo wiem co....

Dziewczynki no to 15 bedziemy wszystkie miec kupę emocji:tak::tak::tak::tak:No i kciukasy mocno zaciśniete!!!!!!Ale tak jak napisała Marulka inaczej byc nie moze!!!!!! II krechy i koniec:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

WIecie co teraz spojrzałam w moj kajecik i na 5 cykli miałam 3 owulki:wściekła/y:
No zobaczymy jak teraz bedzie!!!!
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
 
Do góry