reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Co do ustalenia jednej godziny testowania mogę sie postarać dostosować ale ja wstaje dość różnie i dość późno ;/ bo 10-12.
W nocy jakos ostatnio źle sypiam albo nie sypiam, o świcie wiele rzeczy budzi i tak potem śpie do tych godz ;/
uu ja koło 6-7 a ostatnio 5.30:szok:

hej dziewczyny ja ma pierwsze testowanie na piatek ale chyba niewytrzymam i zrobie 1 jutro a drugie mam na 14 wiec jesli jutro nic niewyjdzie to sie zbytnio nieprzejme :) a dzis cos mnie boli w podbrzuszu tak jakby prawy bok macicy dokladnie w tym samym miejscu moja corcia sie zagniezdzila bo tam ja gin wybadal na 1 spotkaniu wiec moze moze to takie dziwne ni to bol ni to takie rwanie i caly dzien dzis czuje sie jak balon i wogole bebach mi wysadzilo niewiem czemu a purtac niepurtam :baffled: sama juz niewiem....

a testowac bede wczesnie bo o 7 rano i jutro i za tydzien bo mala do przedszkola na 8 zaprowadzam ale na forum napisze tak do poludnia albo pod wieczor :)
życzę jednorazowego testowanka, ale też coś mi się wydaję, ze troszkęwcześnie...

a ja dzisiaj ostatni dzień starania mam :-) od jutra w delegacji :wściekła/y:
więc moje drogie prosze mi tu kciuki trzymac za celny strzał :tak:
no to niech grzmi i błyska:tak::tak::tak:

Witam po dłuzszej nieobecności :-) mam czuja ,że sie udało Dziewczyny...............................................test pokazuje jedna grubą i druga bladą krechę..............jejciu:confused: co wy na to?
no to ja jużtak po cichu gratuluję:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Gratuluję bardzo, proszę o fluidki specjalnie dla mnie , bo już chyba nigdy nie zaciążę.

Trzymajcie kciuki u mnie jak pisała Pajkaa też mogą być owu mimo że nie ma śluzu. Więc bedę działać.
lopop....nie dziwię Ci się4ty rok.......ale nowy rok i nowe życie:tak:

A tak dla ciekawostki wiecie jaki ostatnio świetny sen
miałam??
Że byłam w ciąży z bliźniakami i tak sobie siedz w domu na kanapie oglądam tv i tu nagle wchodzi moja mama z jednym dzieckiem a za nia moja bratowa z drugim.
Ja się pytam - co się stało i co to za dzieci??
A moja mama - Twoje bliźniaki ( ja w tym momencie patrze a tu brzucha nie mam ) i sie pytam - Ale jak tosię stało??!!
A moja mamam - Oj wiedziałyśmy że się bedziesz bała ze cie poród będzie bolał więc już nie chciałyśmy Cię fatygować :-):-):-):-D:-D:-D

Mówię Wam jak to mojej mamie powiedziałam to myślałam że Mnie śmiechem zabije :-D
:-D:-D:-D:-D:-D ohhhh jakby tak mogło być na prawdę:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Więc ja sięwitam w ten mroxny wieczór.....jestem padnięta..nie śpie od 5.30 bo bejbesowi pomyliły siegodziny:wściekła/y: do tego w dzień też nie raczył usnąć i ja juzpadam na ryj:no:
Wiecie co Wam powiem, może to krakanie i takie tam inne bzdety...ale ja mam wrażenie, że się udało...sstaram sięzachować spokój oczywiście, ale jakoś tak mam czuja. W tamtym cyklu byłam raczej na nie a teraz aż wstyd trochę.......hmmmmmmmmmmm
 
Dzien dobry kochane!!!!!

Ja jestem dzis w dobrym humorku:tak:
Dziś świetujemy 3 rocznicę suubu:-)Mezus z ranka przyszdł z bukietem kwiatów:tak:A ja przed pracą jadę kupic mu prezęcik!!!!Tylko nie bardzo wiem co....

Dziewczynki no to 15 bedziemy wszystkie miec kupę emocji:tak::tak::tak::tak:No i kciukasy mocno zaciśniete!!!!!!Ale tak jak napisała Marulka inaczej byc nie moze!!!!!! II krechy i koniec:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

WIecie co teraz spojrzałam w moj kajecik i na 5 cykli miałam 3 owulki:wściekła/y:
No zobaczymy jak teraz bedzie!!!!
Witam Wszystkich!!!
Suzi najlepszego z okazji rocznicy!!!
 
Kerna w listopadzie też liczyłam i czułam się jak na ciążę i nic moje nadzieje zostały rozwiane przez @. Teraz może, może ... nie wiem czy ja nawet mogę pisać swoje ciche marzenia?
 
Jak sie okaże że wszystkie bedą miały II to dopiero będą jaja :) zgadywanie płci :-D

ale ja właśnie godzinke temu jak byłam w sklepie poczułam coś ciepłego między nogami no to w domu patrze a tam biały śluz.... ech...już sama nie wiem co o tym wszystkim myślec :confused:
No koniecznie Wszystkim II kresek w Tym Nowym Roku
 
Scully lepiej? A było gorzej????:confused: chyba nie dołek:no:

:-( było smutno, bo u taty gorzej :-(

Dziewczynki a powiedzcie mi ,bo dzis mam 3dc i włąsnie podczas kapieli badałam sobie ta szyjke! i tak jakos ciasno mi sie tam zrobiło:sorry2: i ta szyjka jest taka twardawa(taka jak gdyby kulka) ,tylko gdzies zgubiła mi sie ta dziurka:zawstydzona/y:
Dobrze wogóle to robie?????

osobiście nie badam, ale czytałam, że na początku cyklu ma być zamknięta :tak: i otwiera się na owu :tak:;-) także jest OK ;-)

czesc dziewczyny...
ja tylko na chwilę dziś
Przedemną trudna decyzja... rozmawiałam z mężem.... nie podjelismy jeszcze żadnej decyzji, narazie są to rozmowy, czas pokarze
...ale prawdopodobnie jeżeli nie zajdę w ciążę do wiosny to zrezygnujemy z drugiego dzidziusia. Ja już nie mam siły mąż też. Chcę żyć.. normalnie żyć i iść do pracy.. mam swoje hobby i chcę się rozwijać w tym kierunku. Jeżeli przyjdzie taki dzień że powiem stop! wtedy naprawde to bedzie koniec.... nie bede żałowała.
Zanim podejmiemy taką decyzję na pewno zastanowimy się wiele razy, jeszcze troszke czasu mamy..
Jeżeli bedziemy mieli odrobinę szczęścia to może nie bede musiała podejmować takiej decyzji. Czas pokarze.
Pozdrawiam was
i życzę wszystkim szybkiego zaciążenia bo wiem że to dla was bardzo ważne dla nas starających się...

to ja jeśli już... :-(... to proponuję przestać się starać, ale tylko formalnie :tak: czyli kiedy się chce bez zabezpieczenia i jak Bozia da to będzie, a jak nie to macie jedno "serduszko do kochania" :tak: a pozatym trzymam kciukaski, żeby nie trzeba było rezygnować, bo ujrzysz II kreseczki :tak:;-):-)

ziś świetujemy 3 rocznicę suubu

:-) gratulacje ogromne :-) prezencik dla mężucia?? jako ubranie użyj kokardy - obwiń się nią i powidz, że to prezent :zawstydzona/y::tak:;-):-)

Jestem z Warszawy miasta pełnego....yyy obecnie to śniegu i błota :-p

:-) witaj :-)

a ja chyba jedna bez @, Wy juz przed, po, w połowie cyklu, a ja nic! dziś dopiero 2 dzień na luteince i już mi się nawet śluz pojawił.... Boże, jakie to dziwne uczucie, kiedy powraca sluz po 3 tygodniach:-)
a u mnie termin @ jest wielka niewiadomą poki co :szok:

ja też już dziś 2 tab rozpuściłam ;-) a cykl znów wygląda na bez owu :-( niestety :-(

hej dziewczyny ja ma pierwsze testowanie na piatek ale chyba niewytrzymam i zrobie 1 jutro a drugie mam na 14 wiec jesli jutro nic niewyjdzie to sie zbytnio nieprzejme :) a dzis cos mnie boli w podbrzuszu tak jakby prawy bok macicy dokladnie w tym samym miejscu moja corcia sie zagniezdzila bo tam ja gin wybadal na 1 spotkaniu wiec moze moze to takie dziwne ni to bol ni to takie rwanie i caly dzien dzis czuje sie jak balon i wogole bebach mi wysadzilo niewiem czemu a purtac niepurtam :baffled: sama juz niewiem....
a testowac bede wczesnie bo o 7 rano i jutro i za tydzien bo mala do przedszkola na 8 zaprowadzam ale na forum napisze tak do poludnia albo pod wieczor :)

już trzymam kciukaski ;-):-)

oj bedziemy tzrymac kciukasy a i chcialabym wam kobietki polecic tak do poczytania zajefajoski temat mimo ze jestesmy jeszcze na etapie starania sie to ja sie usmialam do lez i mam nadzieje ze wy tez sie ubawicie na tym temacie :-D https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/

:-D:-D:-D

Witam po dłuzszej nieobecności :-) mam czuja ,że sie udało Dziewczyny...............................................test pokazuje jedna grubą i druga bladą krechę..............jejciu:confused: co wy na to?

to się udało :tak: GRATULACJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:;-):-) Proszę o fluidki :zawstydzona/y:

Ty co najwyzej zostaniesz bez drugiej fasolki a ja z psem:hmm:

:-( to ja zostanę bez drugiej fasolki i bez psa... :-(
 
reklama
Do góry