reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

bo ja nigdy predzej tego niebadalam bo bralam tabsy wiec jakos nieprzywiazywalam do sluzu wagi dopiero teraz jak chce dzidzie
 
reklama
no wiem. Ale ja tez bym chciał miec jednoznaczny objaw który powie tak lub nie. a oczytałam sie na necie jak głupek i nic:no::baffled:
 
hej kobietki a wlasnie jak to jest z tym sluzem w 2 fazie lub w bardzo wczesnej ciazy bo ja mam ostatnio taki wodnisty i bialawy i wogole dosc go jest a ponoc po owu w normalnym cyklu powinno byc sucho :confused: i tez jestem zakrecona

lopop jak plec niema dla ciebie znaczenia to kochaj sie z mezem czesto i niemartw sie o te sluzy to napewno sie uda
Właśnie z tym śluzem to u każdej inaczej jest. Już nie ma znaczenia, kiedys przytulałam się na dzieczynkę i co nic, potem nie patrrzałam na to- ogólnie dostałam po nosie z tym zajściem w ciążę.
 
Kerna im więcej czytam w necie, tym widzę że juz nic prawie nie wiem, bo te wiadomsci różnią się od tego co nas uczyli czy pisze w książkach.
po prostu teraz jest chyba dużo odchyleń od normy.
 
to tak jak ja hahah my kobiety to mamy przerabane co miesiac humory i krew z pi.... a pomiedzy ze sluzem jak slimaki jakies:baffled: i czytamy i badamy jak chcemy dziecko a faceci co nic jak chca bobo to tylko poruszaja tylkiem i chlup i cala ich fatyga :dry:
 
to tak jak ja hahah my kobiety to mamy przerabane co miesiac humory i krew z pi.... a pomiedzy ze sluzem jak slimaki jakies:baffled: i czytamy i badamy jak chcemy dziecko a faceci co nic jak chca bobo to tylko poruszaja tylkiem i chlup i cala ich fatyga :dry:
Tak a my do tego to czasami ciężkie dni w ciąży , porody i Matki Polki na całego przez całe życie:-)
 
Kerna im więcej czytam w necie, tym widzę że juz nic prawie nie wiem, bo te wiadomsci różnią się od tego co nas uczyli czy pisze w książkach.
po prostu teraz jest chyba dużo odchyleń od normy.
no dlatego ha staram sie nie czytać, zaglądam na BB i tyle. Bo jak zaczełam łazic po www to głupiałam. Wszedzie co innego
żabka:szok::szok::szok::-D:-D:-D no sama prawda!!!:-D:-D:-D
 
no wlasnie a w domu to jak roboty czasem sprztanie gotowanie pranie .....ale i tak kochamy tych naszych leni hihihihi

kobietki zmienmy sobie nazwe ze starczek na slimaki hahahahahah zartuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
KURCZĘ!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:3 razy szukałam posty i 3 razy pisałam ambitnie długie odp. i za każdym razem mi internet siadł :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
już nie mam cierpliwości :cool:
jak ten dojdzie... :confused:... to pozdrawiam i idę spać, bo padam i internet zresztą też :wściekła/y:
 
Do góry