reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Agutka popraw się!;-) nie no wiadomo, że łątwo nie jest. Zastanawai Cie suchość??? Bo ja też właśnie bez śluzowo i ta moja kumpela powiedziałą, żę tak jak w normalnym ccyklu. Po owulce dni suche.....od czasu do czasu tylko białąwy i lejący.

Kerna,hm... Mi chodzi (jakby to nazwać :confused:),bardziej o suchość stosunkową. :zawstydzona/y: Zawsze,to ze mnie "tryskało" :laugh2:,a teraz od jakichś 3 dni sucho,mimo,że G. doprowadza mnie do takiego stanu,że ło matko! :-D :zawstydzona/y:
 
reklama
Agutka plizzzz bez szczegółów bo mój M wyjechał:zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-). aha to w takim razie śluzowatość dlaej żadnym objawem....eh,....:sorry2:
Zastanawiam się jeszcze nad jedną sprawą. Wiem że śluz to żaden objaw i kazdy ma inaczej. Ale ciągnący się lekko mogłby na upartego być podczas ciąży? Czy to już absolutnie wykluczone. Bo fakt, że mam go bardzo mało, to jednak coś tam się wyciagnął............
 
Ostatnia edycja:
witam się!
dziś mam troszkę czasu więc może akurat któraś będzie to sobie wreszcie po babsku pogadam ;-);-)

kerna u mnie był śluz cały czas, cały czas mokro no i 4 dni około terminu @ skurcze w podbrzuszu - typowo małpowe (latałam do kibelka jak durnowata).. biust pobolewał mnie już wtedy (teraz jest rzeźnia cycowa) ale te wszystkie objawy to typowo dla mn9ie na @... jedynym objawem, który był inny niż zwykle było obniżone libido - dosłownie -10.. i tak jest do dzisiaj troche.... czasem sie skusze na przytulaski ale żebym miała specjalną ochotkę to nie.. Zazwyczaj przed @ miałam super chętkę - tak że @ mnie zawsze pohamowała i byliśmy z A. niezadowoleni... Reszta objawów typowo na @ więc nic nie da się wcześniej potwierdzić na TAK czy na NIE....
 
Hej laski
U mnie dziś humor wisielczy:-(, mąż jutro wybywa na 2 tygodnie. Nienawidzę jak wyjeżdża, co prawda wyjeżdża bez nas bardzo rzadko ( z częstotliwością raz na 5 lat) może dlatego tak mi się wyć chce bom nieprzyzwyczajona:no::baffled:.
Boli mnie głowa i w ogóle jestem do du....:wściekła/y:, sama się zgodziłam na ten wyjazd, a teraz fiksuję :szok::wściekła/y:.
Za trzy dni powinna pojawić sie @, a u mnie mokro jak nigdy, sama już nie wiem co mysleć.
Miłego dnia laski, dziś cały dzień z małżem, ale od jutra będę miała więcej czasu by posiedzieć na forum.
marulka jak zdrówko, jak Ty się czujesz, fasolinka daje popalić czy raczej spokojna?
 
chiara czuję się spoko... jedyne co mi dokucza to ból piersi no i pogorszyła mi się cera... wyglądam jak nastolatka... poza tym mam wrażenie, że już puchnę - trudniej mi zapiąć jedne spodnie - które wcale nie były ciasne.... czy to możl;iwie? słyszałam, że w następnej ciąży o wiele szybciej i większy brzuś rośnie.... :nerd:

a poza tym spoko... wieczorem napada mnie głód więc chrupię marchewkę ;-)

a ty widzę lada moment testujesz... no właśnie - testujesz, czy czekasz na @???
 
raczej czekam na @, choc nigdy nic nie wiadomo ale raczej @. Bardziej nastawiam sie na owulke i starania po powrocie mojego wyposzczonego;-):-p:-Dmęża.
Ja w kolejnych ciążach też szybciej robiłam sie okrągła, a to przez to , że macica jest już rozciągnięta i szybciej się rozpulchnia, ponoć:tak:
 
raczej czekam na @, choc nigdy nic nie wiadomo ale raczej @. Bardziej nastawiam sie na owulke i starania po powrocie mojego wyposzczonego;-):-p:-Dmęża.
Ja w kolejnych ciążach też szybciej robiłam sie okrągła, a to przez to , że macica jest już rozciągnięta i szybciej się rozpulchnia, ponoć:tak:

właśnie też tak czytałam... a do tego znam przykład koleżanki, u której byłam kiedy byla ok 4 miesiąca drugiej ciąży a już miała normalnie widoczny brzuszek.... nie wspomnę o tym, jak wyglądała na koniec - niezła z niej kuleczka była ;-)

u to gratuluje dystansu - wiesz, że przy takim spokoju łatwo o miłą niespodziankę :-D trzymam kciuki!!!! może akurat po powrocie zaskoczysz męża nowinką... Powiem Ci, że mój też baaaaardzo rzadko wyjeżdża i jak już dochodzi do tego to ja też usycham i jestem zdołowana i w ogóle nie do życia...
 
Zalamka:-(
Bylam na kolejnym usg i pecherzyk nie pekl! Malo tego - ma jakies 20 mm (dzis jest 15 dc, a 10dc mial 18 mm). Gin powiedzial, ze mam przyjsc jeszcze w czwartek i jesli do tego czasu nie peknie to d....a. Ale sadze, ze nic z tego nie bedzie, bo przeciez juz dawno powinien pekac. Do tego dzisiaj mi tempka skoczyla:szok: Nic z tego nie rozumiem...
 
Zalamka:-(
Bylam na kolejnym usg i pecherzyk nie pekl! Malo tego - ma jakies 20 mm (dzis jest 15 dc, a 10dc mial 18 mm). Gin powiedzial, ze mam przyjsc jeszcze w czwartek i jesli do tego czasu nie peknie to d....a. Ale sadze, ze nic z tego nie bedzie, bo przeciez juz dawno powinien pekac. Do tego dzisiaj mi tempka skoczyla:szok: Nic z tego nie rozumiem...

maćku głowa do góry! jeśli jeszcze nie pękł to nic straconego... może były jakieś zakłócenia? spokojnie - wszystko się okaże w czwartek... do czwartku spokojnie poczekaj i zaufaj swojemu pęcherzykowi ;-):-)
 
reklama
maćku głowa do góry! jeśli jeszcze nie pękł to nic straconego... może były jakieś zakłócenia? spokojnie - wszystko się okaże w czwartek... do czwartku spokojnie poczekaj i zaufaj swojemu pęcherzykowi ;-):-)
Ale skoro normalnie pecherzyki rosna 1-2 mm na dobe to ten moj powinien byc o wiele wiekszy... Moze juz sie zaczal wchlaniac...
 
Do góry