reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Moje Panie zagrzałyście mnie do walki, więc idę walczyć o fasolkę.:-D
Może wreszcie się tym razem uda, trzymajcie kciuki. Życzę miłej nocki, bo moja na pewno będzie. papatki
 
reklama
to ja tez juz mykam z tyad dobranoc mile panie owocnych staran bo ja cale noce bez meza dobrze ze owu byla w swieta jak mial wole hihi bo tak to w dzien spi:baffled:
 
Ja tylko na chwilę bo padam ze zmęczenia.


Wiesz my na razie nadal tam piszemy tylko sie zastanawiałyśmy czy nam nie usuną wątku bo już jest 2010 r
A jednak sie zżłyśmy ze sobą bo piszemy na tym wątku przez rok:tak:

Witam dziewczyny z przeniesionego wątku!

No 30, ale cykle są dłuższe więc to byłoby przed spodziewana@...no i badz tu mądry:confused::confused::confused:
loczek ja też tu negocjuję z testowaniem:-D:-D:-D
No chyba, że dam sobie spokój i zrobię sikany w niedzielę.....

Kerna może zatestuj w poniedziałek!

Kciuki zaciśnięte.


Kerna ja bym, zrobiła sikańca w piątek rano , skoro to już bedzie 17 dpo więc wynik powinien być wiarygodny, tak mi się zdaje.

Asiucha oliwka_11 lopop ryba30 kerna Scully suzi 1 bardzo dziękuję za wsparcie. Porozmawiałam z mężem przyznał ,że jest dupkiem i że się o nasz związek nie stara i że ma się zmienić:sorry2: wątpię ale trzeba mieć nadzieję:blink:

U mnie 10 dc testy owulacyjne negatywne... czekam.
pozdrawiam wszystkie lasencję.:-D:-D:-D

Dobrze Bombelku że chociaż porozmawiałaś z mężem. Mam nadzieję że będziedobrze czego z całego serca ci życzę.

Zgadzam się z Agnieszką atmosfera w pracy jest bardzo ważna - ja pracuje w dziale z 7 facetami :) także atmosfere mam bardzo ciekawą

U mnie atmosfera z pracownikami jest super ale menager mamy beznadziejną, porażka po prostu.

Zmykam spać bo muszę wstać o 4 :szok: i jechać po mojego Skarba który wraca jutro do domku.

Dobranoc!
 
Czesc lasencje:-)
Ja juz po pracy:tak: i jutro dzieki Bogu wolne!!!!!!!<jupi>

Ja słyszałam ze na poprawę sluzu dobry jest wiesiołek:tak::tak::tak:i własnie w tym cyklu go biorę!!!!!!

Kerna ja poszła bym na bete,bo bedziesz wiedziała juz na 100%

Bombelek bardzo sie ciesze ze porozmawialiscie-bedzie dobrze zobaczysz -zycze Ci tego z całego serducha!!!!!!
 
dziewczyny no dlatego chciałąm bete od raazu, ale nie wiem czy te moje objawy to nie jest ściema po prostu:zawstydzona/y: i czy nie szkoda kasy....może cierpliwie lepiej poczekać i już. Agnieszka niee...@ jeszcze się nie spóznia. Suwaczek aktualny:tak::tak::tak:. Może faktycznie za tydzień dopiero zrobie testa jak się spózni kilka dni.......chyba tak zrobię:baffled:
 
Hej Babeczki. :-)

Wybaczcie,że ostatnio jakoś tak mało mnie tu,ale najzwyczajniej w świecie czasu mi brak! :szok: :zawstydzona/y:

Kerna,kciuki wciąż trzymam. :tak:

Ja objawów się nie doszukuję. Jedyne,co mnie zastanawia,to suchość od kilku dni... :sorry2: A tak to ok. Nie szukam,bo ostatnie 2 miesiące przepłakałam,więc już podziękuję... :zawstydzona/y:
 
reklama
Agutka popraw się!;-) nie no wiadomo, że łątwo nie jest. Zastanawai Cie suchość??? Bo ja też właśnie bez śluzowo i ta moja kumpela powiedziałą, żę tak jak w normalnym ccyklu. Po owulce dni suche.....od czasu do czasu tylko białąwy i lejący.
 
Do góry