reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Czesc Dziewczeta!
U mnie rozpoczala sie nagorsza faza cyklu - czekanie:confused: Co prawda pewna nie jestem, ze owu byla, ale tak mi sie zdaje. Przytulasy byly w piatek i sobote, wiec chyba akurat. Wczoraj wieczorem strasznie bolal mnie brzuch, wiec wnioskuje, ze wlasnie wtedy pekl pecherzyk. Jutro z rana ide na usg i sie mam nadzieje dowiem, czy moje przypuszczenia sa prawidlowe.
Co do sluzu - jesli ktos ma problem z jego iloscia to polecam picie lnu - w tamtym cyklu pilam i byl oki. W tym nie i go nie bylo:no: Moze po prostu "siedzial" gleboko w srodku i wystarczyl dla chlopakow...Oby!
jesli chodzi o moja prace to ja pracuje w edukacji, w szkole dokladnie.....
ta 2 szkola jest jakas nienormalna, dzieciary wstretne a poza tym meczy mnie bieganie miedzy jedna a druga, a odleglosci mam spore, ktore pokonuje na pieszo (inaczej nie mam jak) poza tym mnostwo korepetycji i takie tam wiec praktycznie codziennie jestem w pracy od 8 do 19.30 i juz mnie to męczy
Doskonale Cie rozumiem:tak: Tez jestem nauczycielka i przez 3 lata obskakiwalam dwie szkoly. Masakra! I rowniez doszlam do wniosku, ze lepiej miec mniej kasiorki, ale psychike oki;-) Teraz pracuje w jednej szkole, gdzie jestem juz obeznana, znam kade i dzieciaki i jest oki. I w te wakacje nie szukalam zadnej dodatkowej pracy... Nawet o korki sie nie staram - jak ktos sie sam zglosi to oki, ale sama nie wykazuje inicjatywy;-) Moze troche z lenistwa...:dry:
 
reklama
Kerna - informuj nas na bieząco jak z testowaniem, czy sie zdecydowalas na betke czy nie, ale ja na Twoim miejscu poczekalabym do poniedzialku, ale przeciez to Twoja decyzja.
moja decyzja fakt, ale z Waszym zdaniem też się licze:tak::tak::tak:
Kerna ja bym, zrobiła sikańca w piątek rano , skoro to już bedzie 17 dpo więc wynik powinien być wiarygodny, tak mi się zdaje.
że w poniedziałek???? wystarczy???:rolleyes2:

kerna piszesz o testach - ja bym poczekała... wiem, że fajnie jest gadać jak się na ten stres za sobą, ale powiem Ci, że jedna kreska dołuje okropnie... no a jeśli jest fasolka - a wierzę że właśnie tym razem Ci się uda - to musisz dbać o "higienę psychiczną" ;-) może spróbuj poczekać... testuj jak najpóźniej... tak żebyś wiedziała że już ci się @ spóźnia... sama wiesz jak długo mi wychodziła jedna krecha... potem ta niewidoczna ciąża..... po co ci tyle zmartwień? Decyduj sama, jesteś dużą i rozsądną dziewczynką :-)
marulka no dobrze gadasz..szczególnie widać to po Twoim przykłądzie. Daltego ja chcąc zaoszczędzić sobie nerwó chciaąłm od razu wlnąć sobie betkę......ale własnie sama nie wiem czy jest sens wywalać kase...:baffled:
Maćku no czekanie mnie powala.......jaj uż czekam od 23 grudnia......ehhhh....czas stoi w miejscu...:baffled::baffled:
 
MAĆKU to jedziemy na tym samym wozku :tak: ja tez mam etap czekania moje czekanie potrwa do 15 mam nadzieje ze beda 2 krechy na tescie a @ niebedzie przez 9 miesiecy trzymam kciuki za ciebie i siebie hihihihi no to czekamy :confused:
 
MAĆKU to jedziemy na tym samym wozku :tak: ja tez mam etap czekania moje czekanie potrwa do 15 mam nadzieje ze beda 2 krechy na tescie a @ niebedzie przez 9 miesiecy trzymam kciuki za ciebie i siebie hihihihi no to czekamy :confused:
U mnie tez cos kolo 15/16.

Czyli sądzisz że postawić na przytulanki?
Przytulanki sa dobre w kazdym momencie:tak:;-)
 
:tak: trzymam kciukaski :tak: a ty na co brałaś luteinę?? :-)




Mam za mało progesteronu, nie było widać w ogóle drugiej fazy cyklu, bo skoku nie było, choć owulacja na monitoringu wychodziła. Po dwóch miesiącach :-)ten cykl, z pięknym skokiem:)no i w poprzedniej ciąży brałam z luteinę do 16 tyg. mimo to w 9 t.c. miałam plamienie, więc dzięki Bogu, że mnie ta luteina osłaniała...
 
hej kobietki a wlasnie jak to jest z tym sluzem w 2 fazie lub w bardzo wczesnej ciazy bo ja mam ostatnio taki wodnisty i bialawy i wogole dosc go jest a ponoc po owu w normalnym cyklu powinno byc sucho :confused: i tez jestem zakrecona

lopop jak plec niema dla ciebie znaczenia to kochaj sie z mezem czesto i niemartw sie o te sluzy to napewno sie uda
 
reklama
żabka tu nie ma reguły..:no: Niektóre maja mokro niektóre sucho.
Lopop staranka zawsze są dobre!! a kto wie może sie i tak uda??
 
Do góry