reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A mi tam to by było wszsytko jedno w sumie........chciałąbym mieć córeczkę ale jak będzie....zgodzę sie na każdą płeć!!:-D u mnie beta kosztuje pona 20zł
 
reklama
Zabka ja betę robiłam tylko raz w laboratorium przyszpitalnym i wynik miałam za 2 godz. a cena u mnie to 23 zł. Uważam, że to nie dużo, za to mogłabym kupić 2 testy ciążowe, a one nie dają takiej pewności jak beta.
Zapytaj się tej babki co pobiera krew o Bete HCG.
 
A mi tam to by było wszsytko jedno w sumie........chciałąbym mieć córeczkę ale jak będzie....zgodzę sie na każdą płeć!!:-D
Mi też się marzy córeczka, ale po poronieniu moje podejście się zmieniło diametralnie, po prostu chcę mieć dziecko, zdrowe. A płeć zeszła na drugi plan, co Bóg da.
Zresztą rozmawiałam na temat planowania płci z moim ginem i on twierdzi, że można spróbować planować ale i bez planowania szanse na dziewczynkę są 48% a na chłopca 50%.
 
Dobry wieczór Babeczki!
Ryba prawdę napisała. Pięknie u nas zaśnieżyło i w dodatku było słońce i mróz. W tych okolicach to naprawdę rzadkość. Więc pojechaliśmy do lasu z dzieciakami i zrobilismy im kulig. Super:-):-):-)
Teraz poleżonko, lelanko i tak leniwie kończy mi się trzytygodniowa przerwa od pracy. Od jutra spowrotem do galopu:-(Ale mam nadzieję, że nie na długo. Dwa tygodnie??? i siup na ciążowe L4:tak::tak::tak:Trzymajcie kciuki. Jakąś mam pozytywną "czutkę":-D
 
hejka witam wszystkie staraczki 2010 ja tez staram sie by w tym nowym roku ujzec przecudne 2 krechy na tescie ciazowym wprawdzie do pierwszego testu mam jaszcze 6 dni ale jestem palna nadziei :)
pozdrawiam was goraco i dolaczam sie do waszego forum :blink:

Witam nową staraczkę! :-)

Jak dla mnie bardzo zdrowy zwiazek:tak:My z mezem tez duzo rozmawiamy,poprostu jakos tak te staranka na mnie nerwowo działają!!!!!Bo denerwuje sie ze jak mam dni płodne to ja musze zabiegac o przytulanki,fakt faktem nie zawsze mowie kiedy mam te dni,a biedny chłopina skad ma wiedziec:sorry2:Tez ostatnio jak powiedziałam M zeby cudów sie nie spodziewał to mielismy rozmowe i zaczełam mu tłumaczyc ze to nie jest takie hop siup...ale zobaczymy jak to bedzie w tym cyklu!!!!

Faceci to mają małe pojęcie wogóle o budowie kobiety, zapłodnieniu i tych sprawach, myslą że bach! i jest dzidzia a to nie takie proste.
Ja to mojemu M ksero jajnika i macicy zrobiłam i całą owu tłumaczyłam ale ile on z tego teraz pamięta? :baffled:

Facetom czasami trzeba tak łopatologicznie wytłumaczyć o co chodzi. Wiem jak to było z moim chłopem - oj ile było rozmów.
Na szczęście co nie co skumał i teraz wie że jak przychodzą Te dni trzeba mobilizować wojsko i działać.
A właśnie powoli zaczynają się Te dni więc dziewczyny trzymajcie kciuki za celne strzały. Mam nadzieje że @ się nie pojawi :)

Trzymam mocno kciukaski! ;-)

też o tym czytałam ale co tam :-D
z testów owul korzystałam ale za bardzo mnie nakręcały miałam obsesje taką mała dlatego przestałam teraz jak czuje owul to do dzieła :-)

ja bym chciała dziewczynkę Antoninkę, małą królewną :-) tak po ciuchu

Antosia to sliczne imię, mój dziadek nazywał się Antoni, marzył mi się mały Antoś ale cóż imię już wybrane, od miesięcy czeka na właściciela który się nie pojawia, będzie Bartosz. Na dziewczynke nie mam pomysłu.

ja robilam juz niemam ani jednego ale wiecej juz chyba niebede uzywac bo tylko sie stresowalam ze ta 2 kreska ciagle jest jasniejsza od 1 :baffled: a teraz lezy sobie 1 test ciazowy i czeka na zuzycie :-D

Tak szczerze to dla mnie testy owu to wielkie g...., ja nawet jak nie miałam owu to mi przez tydzień wychodziły dwie krechy.

A mi tam to by było wszsytko jedno w sumie........chciałąbym mieć córeczkę ale jak będzie....zgodzę sie na każdą płeć!!:-D u mnie beta kosztuje pona 20zł


Ja to myślę że będe miała chłopca, siostra ma trzech a mój M z poprzedniego związku też ma synka więc jakoś tak przywykłam do myśli że będzie chłopiec.
 
Ja to myślę że będe miała chłopca, siostra ma trzech a mój M z poprzedniego związku też ma synka więc jakoś tak przywykłam do myśli że będzie chłopiec.
u mnie też większośc rodziła chłopcó. Ale podobno co drugie pokolenie zmiana więc takiej pewności nie miałam. Do drugiego usg byłam pewna, że to córka!!! Jakoś tak głos wewnętrzny mi to mówił, ze babeczka. Jak lekarz powiedział, że chłowpiec to aż wrzasnęłam na niego ze zdiwienia:-D oj aż się wystraszył biedny. ucieszyłam sie też, bo M oczywiscie pragnął chłopca:tak:
Testy owu dla mnie to też wielka porażka:no::no::no:
Loczek kciuki zaciśnięte a kiedy dokłądnie testujesz?

a jak mam sie o to badanie zapytac??bo beta to chyba tak tylko forumowiczki na nie mowia ;-)
nie beta to beta. spytaj o bete hcg. Tak jej powiedz!:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wielkie dzieki jutro pognam sie opytac :-D jak mala do przedszkola zaprowadze ale ciekawe kiedy najpredzej ta beta wykrywa ciaze po ilu dniach :confused:

oj rybka przepraszam tak smigam po forum ze niezauwazylam ale wielkie dzieki wam wszystkim jjestescie kochane :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry