reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

będzie dobrze czuje to :-)
suzi kiedy można zrobić najszybciej pierwszy test ciążowy ?? po ostrym staraniu ;-)

Toska co do testów to mysle ze jakies czułe mozna robic ok 14 dni od zapłodnienia!To zalezy jaki bedzie czuły,przewaznie sa 20/25 ml.
Ale ja osobiscie jakos nie jestem za testemi:no:Moze dlatego ze mam złe doswiadczenia...Ale bete mozesz robic w 7dni i daje 100%!!!!!
A kiedy masz miec@?????
 
reklama
Toska co do testów to mysle ze jakies czułe mozna robic ok 14 dni od zapłodnienia!To zalezy jaki bedzie czuły,przewaznie sa 20/25 ml.
Ale ja osobiscie jakos nie jestem za testemi:no:Moze dlatego ze mam złe doswiadczenia...Ale bete mozesz robic w 7dni i daje 100%!!!!!
A kiedy masz miec@?????

narazie to my jesteśmy w trakcie staranek boli mnie podbrzusze kłuje z prawej strony i tak jakby się jajko dobijało :-D(działamy oj aż się kurzy)
Z testami pytam tak orientacyjnie :-) mam cichą nadzieje że tym razem się uda
 
masz rację ma być bardzo przyjemnie i celnie ja marzę o córci bo synka mam
podaj łapkę;-);-);-) ja tęż chcę mieć małą księżniczkę......

No to dziewczyny bierzem sie ostro do dzieła w tym Nowym Roku 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:I zobaczycie jak fasolinki sie posypią:tak:
oh co za werwa!!!!! to ja też dopinguję:tak::tak::tak:
 
hej kobietki a niewiecie czy ta bete robia w kazdym osrodku???boja mieszkam w takiej malej miescinie takie male zadupie a i jak mam sie zapytac o ta bete bw naszym malutkim osrodku???pytac o to badanie poloznej czy tej co krew i mocz pobiera???
 
hej kobietki a niewiecie czy ta bete robia w kazdym osrodku???boja mieszkam w takiej malej miescinie takie male zadupie a i jak mam sie zapytac o ta bete bw naszym malutkim osrodku???pytac o to badanie poloznej czy tej co krew i mocz pobiera???
Żabko kochana,zapytaj w laboratorium,czyli ta panią co pobiera krew!Ja robiłam zawsze w labor.przyszpitalnym,a wynik mam na drugi dzien!!!!!Wiec nie wiem jak bedzie u Ciebie:tak:

A kiedy bedziesz robiła????????????????????
 
tej co pobiera chyba krew....ja też mieszkam w misteczku zabitym dechami ale mamy tu własne laboratoriu w przychodniach i tam pobieraja od razu. tylko jasne odpłatnie bez skierowania
 
niewiemkmiedy bede robic ale najpierw chce sie zapytac czy u nas robia i ile to kosztuje bo baaardzo kasiasta niejestem i zbieram w dodatku na wymarzone luzeczko wiec szkoda mi wydawac tej kaski co mam uzbierana :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry