reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej dziewczynki;-)

Kinguś piękna Mamusia to i uroczy synus:tak::tak::tak:

Kerna cos mam przeczucie ze tam mała fasoleczka sie gniezdzi;-)OBY...

A u mnie włąsnie zameldowywuje się @,ale dobrze,bo chce juz kolejne staranka:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ja powiem Wam ze tez czasami własnie mam wrazenie ze moj M nie bardzo chce sie strac, własnie w poprzednim cyklu tak było ze powiedziałam nic na siłe!!!!No i jak sie potem okazało przytulanki były tylko raz:dry:NO i mowie do mojego M ,ze chyba liczy na lud!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:ALe tak sie jakos zawziełam i powiedziałam sobie nic na siłe,nie bede tylko na jego zawołanie i spełniac jego zachcianki!!!!!:wściekła/y:
Zobaczymyjak to bedzie w tym cyklu,jak narazie ciagle pyta kiedy zaczną sie dni płodne...

Buziolki
 
Scully juz Ci mówiłam luteina niejest na owulację! jak wezmiesz ją zbyt wczesnie to ma odwrotny skutek - podwyzsza progesteron, który podwyzsza estrogeny, które blokują owulację. Lekiem na owulkę jest np clostibegyt.
Luteina wyreguluje Ci cykle, mozesz miec owu w nastepnym cyklu, albo w ogóle ja przez pół roku przy stosowaniu lutki nie miałam owu za to cykle 30 dniowe i to był +.
Potem dostałam clo i dopiero wtedy mogłam sie normalnie starac, ale nie jest igdzie potierdzone, ze luteina wywołuje owulację.

kurczę... :eek: faktycznie ona jest na cykl bezowu, ale owu nie wytworzy tylko 2 fazę :tak: no w każdym razie jak będę ją brać to chociaż 2 faza się pojawi (mam nadzieję), a jak z owu lipa to coś dostanę... muszę zapamiętać "clo", "clo"!!! :-p:-p:-p zobaczymy... jak trzeba będzie to zapytam o "clo" :tak::-)

Ja mam za sobą koszmarny wieczór,:-(.... chyba narazie zaprzestanę myśleć o drugim dziecku, bo doszłam do wniosku ,że za bardzo poniżam się przed własnym mężem, a jemu to sprawia ogromną przyjemność:-(.
Od dwóch dni chodzę przymilam się, gotuję obiadki które lubi, a on odpycha mnie od siebie, bo syn za późno chodzi spać... bo to bo tamto.... jak o ma ochotę to nic mu wtedy nie przeszkadza:-(, czuję się jak najgorsza, to tak boli ..Oczywiście mówi ,że tez chce drugiego dziecka .
Mam wrażenie ,że ja już się dla niego nie liczę, zmienił się, przed ślubem kochaliśmy się non stop, był czuły opiekuńczy a teraz ,że by mnie pocałował to muszę sie prosić, traktuje mnie jak służącą przynieś podaj pozamiataj, jakbym była nikim. Jesteśmy razem aja czuję się jakbym była sama.
Pękło coś we mnie.
Na dodatek jeszcze zgubił obrączkę, to też boli:-:)-:)-:)-(
Przepraszam,że tak tu się żale.
Pozdrawiam.

nie przepraszaj, bo po to tu jesteśmy... :tak: mam nadziję, że to tylko przejściowe i sie poprawi :tak: a osobiście polecam "szczerą rozmowę z mężem" :tak:
 
Suzi nie kraczmy i spokojnie do piątku bo zaraz sobie tu uroję wszystkie objawy i będzie wesoło:baffled:;-)
No jak przyszła @ to zaczynasz od nowa, spokojnie i do przodu. A facety to takie są;-). Jak my stwierdziliśmy, że jednak pora na kolejnego bobasa, to mój jak doszło do przytulasów co zrobił???? Założył gumę......:baffled: no i co ja miałam o tym myśleć???? Ale oni już tak mają.....myślami gdzie indziej:sorry2:
 
Jakoś tak mało aktywnie uczestniczymy w tym roku na wątku, bo jakoś mało wpisów i mało aktywnych. Albo ja włączam komputer w tych godzinach jak Was staraczki nie ma?
 
Cześć Babeczki.

Wczoraj mnie nie było,bo niespodziewanie przyjechała do Nas moja Ukochana Przyjaciółka ze swoim Mężczyzną. :-) Ale się ucieszyłam! :-D Taka niezapowiedziana wizyta podobała mi się baaaaaaaardzo! :-D :-) :-D

Widzę,że tu od rana wisielcze humorki. :-( Przykro mi bardzo,że tak się czujecie. :-( Mam nadzieję,że to chwilowe i wszystko zaraz wróci do normalności. :tak: Tulę!
Ja dziś od rana chodzę jakaś nabuzowana i czuję,że wybuchnę. :wściekła/y: Nie wiem od czego - masakra. :wściekła/y:

Idę zjeść coś słodkiego - może mi się polepszy. ;-) Później jeszcze zaglądnę. :tak:

Ja dzisiaj też od rana na pełnym wk**** niestety, rozładowałam się przy sprzątaniu a raczej odgruzowaniu chaty i oczywiście wszystkim się dostało psu, kotu i M też.
Na poprawę humoru dziewczyny proponuję faworki i mrożoną kawke -pycha.
 
Witam się z rana:tak:
Ja mam za sobą koszmarny wieczór,:-(.... chyba narazie zaprzestanę myśleć o drugim dziecku, bo doszłam do wniosku ,że za bardzo poniżam się przed własnym mężem, a jemu to sprawia ogromną przyjemność:-(.
Od dwóch dni chodzę przymilam się, gotuję obiadki które lubi, a on odpycha mnie od siebie, bo syn za późno chodzi spać... bo to bo tamto.... jak o ma ochotę to nic mu wtedy nie przeszkadza:-(, czuję się jak najgorsza, to tak boli ..Oczywiście mówi ,że tez chce drugiego dziecka .
Mam wrażenie ,że ja już się dla niego nie liczę, zmienił się, przed ślubem kochaliśmy się non stop, był czuły opiekuńczy a teraz ,że by mnie pocałował to muszę sie prosić, traktuje mnie jak służącą przynieś podaj pozamiataj, jakbym była nikim. Jesteśmy razem aja czuję się jakbym była sama.
Pękło coś we mnie.
Na dodatek jeszcze zgubił obrączkę, to też boli:-:)-:)-:)-(
Przepraszam,że tak tu się żale.

Pozdrawiam.

Bombelku tutaj zawsze możesz się wygadać.
Łatwo coś komuś doradzać nie będąc w jego sytuacji więc nie będe filozofować. Ja bym postawiła na szczerą rozmowę, w cztery oczy, na spokojnie. Tak czasami patrze na różne pary znajomych i dochodzę do wniosku że ludzie wogóle ze sobą za mało rozmawiają, duszą w sobie całą złosć i żal a potem wybuchają. Facet to wogóle taki dziwny stwór że mało co do niego dociera, wszystko trzeba wytłumaczyć czarno na białym, polecenia wydawane facetowi też muszą być jasne o ile wogóle je wykona. Na głębsze zwierzenia trudno ich namówić.
Dlatego ja "szukając" partnera doszłam do wniosku że przynajmniej w jednym męczyć się nie będe i mój facet musi nie tylko umieć ale również chciać ze mną rozmawiać o problemach. Bo ja np. nie potrafie ich w sobie dusić. No i znalazłam takiego co mu sięsiębuzia czasami nie zameka. Oczywiście nie jest zawsze różówo, mamy jakieś tam ciche dni, jesteśmy ze sobą jednak bardzo zżyci ale nie nierozłączni. Ja mimo że strasznie lubię mieć wszystko dla siebie to właśnie biorąc pod uwagę taką swoją wadę staram sięnie być zaborcza. Spędzamy ze sobą sporo czasu ale potrafimy go spędzać również osobno bez żalu do siebie. Ja idę poplotkować do koleżanki on ma wtedy mnóstow czasu na swój relaks czyli PS3.
Owszem wkurzają mnie porozrzucane po całym pokoju rzeczy, niedomknięte wszystkie możliwe pudełka i opakowania (pasta, krem, perfum, leki itp), nieznosze jak nie domeka szafek i szuflad, zostawia papierki po słodyczach na podłodzę, piloty w łóżku i jak zamiast brudne rzeczy wrzucić do kosza to rzuca obok. Ale teraz nie ma go przez parę dni i podsumowując to tak za nim tęsknie że może sobie nawet skarpetki na żyrandolu wieszać żeby tylko był w domu. :tak:
Co do obowiązków to on pracuje co prawda w domu ale ciężko i nie ma czasu na gotowanie, gotuje ja i moja mama i ja również sprzątam. Tyle że on jeśli ma czas to naprawdę potrafi zrobić coś pysznego dla całęj rodzinki bo lubi gotować. Sprzątać też umie, może nawet lepiej odemnie, na święta odkurzył wszystkie, wymył podłogi, łóżka poodsuwał normalnie szok, jak może to się bardzo stara.

Tak więc bombelku porozmawiaj z mężem, takie życie i chowanie wszystko w sobie nie jest dobre. Spóbuj dotrzeć do niego małymi kroczkami, najpier ulubiona potrawa na obiad, potem coś wymyśl pikantnego w sypialni, jak go zachęcisz to on ciebie będzie prosił o seks a nie ty jego. Trochę odwagi a potem może być całkiem niezła zabawa. Jak się uda to potem za dzień lub dwa spróbuj porozmawiać spokojnie i daj mu jakoś do zrozumienia że związek to dwoje lubi a nie jedna. Że jeśli i on starać się nie będzie to się to rozpadnie. Tylko zrób wszystko zgodnie ze swoim sumieniem, nic na siłę.
 
Jak Wam pisałam, też mój humorek jest dzisiaj wisielczy. Ogólnie tak reaguję gdy tylko boli mnie brzuch. I niestety od dzisiaj rana czuje prawy jajnik i ból podbrzusza. Jak tylko czuje taki ból to ogarnia mnie wściekłość totalna, wybucham i najlepiej schowałabym się w jakimś rogu i płakała nad tym że nie mogę nad sobą zapanować.:baffled:
 
hejka witam wszystkie staraczki 2010 ja tez staram sie by w tym nowym roku ujzec przecudne 2 krechy na tescie ciazowym wprawdzie do pierwszego testu mam jaszcze 6 dni ale jestem palna nadziei :)
pozdrawiam was goraco i dolaczam sie do waszego forum :blink:
 
reklama
Bombelku tutaj zawsze możesz się wygadać.
Łatwo coś komuś doradzać nie będąc w jego sytuacji więc nie będe filozofować. Ja bym postawiła na szczerą rozmowę, w cztery oczy, na spokojnie. Tak czasami patrze na różne pary znajomych i dochodzę do wniosku że ludzie wogóle ze sobą za mało rozmawiają, duszą w sobie całą złosć i żal a potem wybuchają. Facet to wogóle taki dziwny stwór że mało co do niego dociera, wszystko trzeba wytłumaczyć czarno na białym, polecenia wydawane facetowi też muszą być jasne o ile wogóle je wykona. Na głębsze zwierzenia trudno ich namówić.
Dlatego ja "szukając" partnera doszłam do wniosku że przynajmniej w jednym męczyć się nie będe i mój facet musi nie tylko umieć ale również chciać ze mną rozmawiać o problemach. Bo ja np. nie potrafie ich w sobie dusić. No i znalazłam takiego co mu sięsiębuzia czasami nie zameka. Oczywiście nie jest zawsze różówo, mamy jakieś tam ciche dni, jesteśmy ze sobą jednak bardzo zżyci ale nie nierozłączni. Ja mimo że strasznie lubię mieć wszystko dla siebie to właśnie biorąc pod uwagę taką swoją wadę staram sięnie być zaborcza. Spędzamy ze sobą sporo czasu ale potrafimy go spędzać również osobno bez żalu do siebie. Ja idę poplotkować do koleżanki on ma wtedy mnóstow czasu na swój relaks czyli PS3.
Owszem wkurzają mnie porozrzucane po całym pokoju rzeczy, niedomknięte wszystkie możliwe pudełka i opakowania (pasta, krem, perfum, leki itp), nieznosze jak nie domeka szafek i szuflad, zostawia papierki po słodyczach na podłodzę, piloty w łóżku i jak zamiast brudne rzeczy wrzucić do kosza to rzuca obok. Ale teraz nie ma go przez parę dni i podsumowując to tak za nim tęsknie że może sobie nawet skarpetki na żyrandolu wieszać żeby tylko był w domu. :tak:
Co do obowiązków to on pracuje co prawda w domu ale ciężko i nie ma czasu na gotowanie, gotuje ja i moja mama i ja również sprzątam. Tyle że on jeśli ma czas to naprawdę potrafi zrobić coś pysznego dla całęj rodzinki bo lubi gotować. Sprzątać też umie, może nawet lepiej odemnie, na święta odkurzył wszystkie, wymył podłogi, łóżka poodsuwał normalnie szok, jak może to się bardzo stara.

Tak więc bombelku porozmawiaj z mężem, takie życie i chowanie wszystko w sobie nie jest dobre. Spóbuj dotrzeć do niego małymi kroczkami, najpier ulubiona potrawa na obiad, potem coś wymyśl pikantnego w sypialni, jak go zachęcisz to on ciebie będzie prosił o seks a nie ty jego. Trochę odwagi a potem może być całkiem niezła zabawa. Jak się uda to potem za dzień lub dwa spróbuj porozmawiać spokojnie i daj mu jakoś do zrozumienia że związek to dwoje lubi a nie jedna. Że jeśli i on starać się nie będzie to się to rozpadnie. Tylko zrób wszystko zgodnie ze swoim sumieniem, nic na siłę.


Jak dla mnie bardzo zdrowy zwiazek:tak:My z mezem tez duzo rozmawiamy,poprostu jakos tak te staranka na mnie nerwowo działają!!!!!Bo denerwuje sie ze jak mam dni płodne to ja musze zabiegac o przytulanki,fakt faktem nie zawsze mowie kiedy mam te dni,a biedny chłopina skad ma wiedziec:sorry2:
No ale coz czasami trzeba sie poswiecic!!!!!:cool2:

Tez ostatnio jak powiedziałam M zeby cudów sie nie spodziewał to mielismy rozmowe i zaczełam mu tłumaczyc ze to nie jest takie hop siup...ale zobaczymy jak to bedzie w tym cyklu!!!!

Kurde ale mnie brzuch boli:no::wściekła/y::baffled:

Krerna to ja juz nic nie zapeszam...co ma byc to bedzie!

I oczywiscie kciukasy za wszystkie testujące:tak:
 
Do góry