reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ja robilam juz niemam ani jednego ale wiecej juz chyba niebede uzywac bo tylko sie stresowalam ze ta 2 kreska ciagle jest jasniejsza od 1 :baffled: a teraz lezy sobie 1 test ciazowy i czeka na zuzycie :-D
DZiewczyny a gdzie sie zaopatrywałyscie w te testy???W aptece czy np.na allegro?????

Ja kiedys jak pytałąm gin.czy warto je robic on powiedział ze nie jest przekonany ,ale tez nie bedzie odradzał!!!!!!!!!!!!!!!!No i tak jakos nigdy nie robiłam...:blink:
 
reklama
Mój ginek teżmnie na testy nie namawiał, bo one takie 100% jednak nie są. Wię mi ;powiedział zero podpatrywań tylko przyjemny sex i wtedy zawsze jest owocny strzał.:-D
 
reklama
Do góry