reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no to pewnie jakbym była w PL to Michał byłby donoszony:baffled: Ale też nie wiadomo.
Ja już datę testowanka ustaliłam ostatecznie na piątek rano:tak: no chyba, że przyjdzie @:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynki.
Dzisiaj tempka mi nieco spadła i jest tylko o 0,1 powyżej temp podst. Ale przeanalizowała tysiąc wykresów i może tak być.
Kiedy mozna iść najwcześniej na betę?
 
tu ja i moj synek:happy2:

:-):-):-) cała mamusia :-):-):-)

Scully dziwne, ze nie dał Ci clo na stymulację bo ogólnie luteina jest na wzmocnienie fazy lutealnej a nie na owulację! Ja tez miałam jednego lekarza, który twierdził, ze po lutdce owulka wróci, a nie wróciła w ogóle dopiero przy clo miałam.

jak lukniesz na mój 1 wykres to mam same niskie temp :baffled: i w 20 dc robiłam badania (między innymi progesteron) i wyszły mi niziutkie :-( a na USG - brak owu :baffled: a teraz (2 wykres) to temp mi skoczyła jak głupia choć luteinę mam brać popiero w tym cyklu na pojawienie się owu i fazy luteralnej :-)

Mnie czeka pracowity przytulaśny tydzień więc dziewczyny trzymajcie kciuki za celny strzał :)

:-) trzymam mocno :-)

wczesniej bralam duphaston i mialam regularne cykle i powiedzial ze nawet jak zajde w ciaze to ten lek nie zaszkodzi...
a teraz juz sama nie wiem.... musze z nim pogadac bo przeciez wie ze staramy sie o dzidzie....
a biorac ta luteine moge starac sie o fasolke?

:-) oczywiście :tak: jak zafasolkujesz to pomoże ci ona ją podtrzymać :tak:

Ja już datę testowanka ustaliłam ostatecznie na piątek rano:tak: no chyba, że przyjdzie @:baffled:

:-) to mocno trzymam kciukaski :-) ... za fasolinkę!! - oczywiście :-)
 
Witam się wieczorową porą.

U nas dzisiaj bialutko tak fajnie śnieżek napadał.
Ja dziś zabiegana... Mój M jutro skoro świt wyjeżdża już do pracy, więc dzisiaj zakupki na prowiant trzeba było zrobić a potem stałam w kuchni przy garach i gotowałam temu mojemu mężczyźnie jadło i w słoiki. Mam już dość, jak ja nie lubię jak on wyjeżdża.

Maćku, ja jak na podglądzie miałam pęcherzyk 18 mm to gin mi powiedział, że powinien pęknąć za ok. 3-4 dni. I u mnie ten pęcherzyk 18 mm miał w sobotę rano a test owu pozytywny wyszedł w poniedziałek po południu.

kerna pisze:
a ja Wam powiem, że wczoraj przeczytałam na jednej ze stron, żę śluz płodny nie ma być lepki.....lepiki jest ten nie płodny. On może być tez gęsty, grudkowaty.:baffled::confused:
Ja też o tym czytałam, nawet na 28 dni piszą:
Szczyt objawu śluzu to ostatni dzień, w którym śluz miał którąś z cech wysokiej płodności (przejrzystość, rozciągliwość, śliskość, odczucie mokrości).
i ja śluz lepki traktuję jako niepłodny, zwłaszcza, że taki właśnie mam na co dzień.
Loczek36 pisze:
Kiedy mozna iść najwcześniej na betę?
Gdzieś kiedyś wyczytałam, że 10 dpo, albo 3 tygodnie od pojawienia się @.
 
reklama
Kerna - trzymam kciuki za wysokie wyniki betki
ja w poniedazialek ide do gin i bede go molestowac - to nie doslownie oczywiscie :-) - zeby mi cos przepisal na podniesienie tego progesteronu
tylko kiedy ta wredna @ przyjdzie?
propo sluzu to ja wlasnie w wiekszosci mam taki lepki i uczucie mokrosci wiec w plodne pewnie mi sie zmienia na inny....

a tak zmieniajac temat, to u nas tez sniezek i moja dzis byla na saneczkach, wrocila z wypiekami na twarzy i cala podekscytowana.....
 
Do góry