reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a ja Wam dziewczyny powiem ze nie wierze juz w zadne objawy, bo jeszcze przed planowanym terminem @ mialam mnostwo objawow swiadczacych o ciazy, szczegolnie ze przytulanko bylo dokladnie w dniu owu i na 2 dni przed, wiec praktycznie bylam pewna ze bedzie fasolka, ale im dluzej po terminie tym mniej objawow.... a temp nadal powyzej 37 a to juz 8 dni po terminie @ i nic jej nie zapowiada..... ale to moze u mnie tylko cos sfiksowalo:confused:

Pajka- przegladalam Twoj ostatni wykres i szczerze powiem nie znam sie ale kiedy mialas plodne? bo nie wiem jak to z temp jest. w ktorym dniu cyklu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam a mi sie wydaje ze pierwsze objawy zazwyczaj pojawiaja sie zazwyczaj jak juz kobieta wie ze jest w ciazy bynajmniej u mnie tak bylo :)
 
ja nie wiem czy zafasolkowałam, ale też 4-5 dni od przytulasó czułam cały dzień kłucie a teraz od czasu do zsu...no ale póki co na testowanie czekam:tak:
Pajkaa ostatnio widziałąm reklame farby bez amoniaku..ale jaka firma...nie mam pojęcia:no: a szmaponami nie dasz rady???
Aha mam pytanie. po ilu dniach można zrobić bete???
Pajkaa nie pamiętasz jak Ci się zmieniał śluz po owulce w tym cyklu??? Chodzi mi o te pierwsze dpo

u mnie sluzu w ogóle nie było i to było dla mnie dziwne, bo zawsze przed @ miałam taki jak w dni płodne a tu cicsza. Dpiero teraz mam go mega duzo.

Pajkaa chyba wyślę mego M do Twojego, może nauczy go gadać ze swoją armią i jakiś przywódca weźmie sobie tA rozmowę do serca.:-D:-D I zacznie działać.

to z czasem przychodzi :tak:

Pajka- przegladalam Twoj ostatni wykres i szczerze powiem nie znam sie ale kiedy mialas plodne? bo nie wiem jak to z temp jest. w ktorym dniu cyklu?

Dni płodne nie określisz na podstawie śluzu nie na podstawie tempki czyli u mni na wykresie są to te na zielono najbardziej płodne + te pare dni przed zielonym polem
 
to w takim razie jak taki laik jak ja moze wiedziec kiedy sa plodne?
Śluz lepki, ciągnący się i przeźroczysty może świadczyć o dniach płodnych!
Ale kwestia płodności to kwestia indywidualna!

polecam testy owulacyjne jeśli nie stosujesz metod objawowo/termicznych, i mniej więcej będziesz mogła określić skok hormonu LH = dni płodnych.
 
a ja Wam powiem, że wczoraj przeczytałam na jednej ze stron, żę śluz płodny nie ma być lepki.....lepiki jest ten nie płodny. On może być tez gęsty, grudkowaty.:baffled::confused:
 
... i potem kobiety świrują
ja tam się nie obserwuję już. Nie mierzę nie liczę i nie doszukuje sie objawów.
Po prostu czekamy.... :)

a tu mój młody gracz kochany:cool2::-) żebyście wiedziały jak pocina w Mario:-D
 
Witam!
dopiero doszlam do siebie po sylwestrze ;-)
Zartuje oczywiscie - bylo spokojnie w rodzinnym gronie.
Poniewaz jeszcze nie skladalam Wam zyczen, wiec ŻYCZĘ DUŻO BRZUSZKÓW. A TYM CO JUZ BRZUSZKI MAJA, ZEBY BYLY ZDROWE:tak:

W czwartek bylam na tym podgladzie, pecherzyk 18 mm, ale owulki jakos "nie widac". Przed chwila robilam test owu i druga krecha ledwo widoczna...:confused: To jaki te pecherz u mnie bedzie, skoro teraz ma juz pewnie ok 22mm?
Przytulance juz oczywiscie podjete, az mam dzisiaj zakwasy:cool2:

... i potem kobiety świrują
ja tam się nie obserwuję już. Nie mierzę nie liczę i nie doszukuje sie objawów.
Po prostu czekamy.... :)

a tu mój młody gracz kochany:cool2::-) żebyście wiedziały jak pocina w Mario:-D
Mario - najlepsza gra dziecinstwa:tak: Bedzie mial chlopak co wspominac;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
macku działaj i nie rozmyślaj:) co ma być to bedzie!
a co do mario to ja sama kiedyś grałam tylko że wtedy jeszcze na amidze... :-p:zawstydzona/y::-)
 
reklama
tez kiedys gralam w Mario, dawno, dawno temu.....
a jesli chodzi o sluz to wlasnie u kazdej jest inny a u mnie przez caly cykl jest bardziej zolty i nie zauwazylam zeby roznil sie w te plodne i w te nieplodne..... tylko od ponad 2 tygodni nie mam zadnego
podejrzewam ze cos mam z hormonami, bo chodze wsciekla jak osa, naprawde latwo mnie ostatnio wkurzyc i wyprowadzic z rownowagi, otatnio nawet niezle dalam tesciom popalic, tesciowa sie obrazila na amen i sie nie odzywa..... nie wiecie ze mozna jakos zbadac poziom hormonow? pojde w poniedzialek do gin to moze sie podpytam.....
 
Do góry