reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ja mysle, ze w pon nie było owulki bo ja byłam na usg wtedy to pecherzyk jeszcze byl - a byłam o 20 na wizycie. Wiec stawiam na wtorek albo w dzien albo w nocy.
Takze jakie było moje zdziwienie jak test wyszedł na +
kurcze no faktycznie!!:szok: Cudem praktycznie, a tyle my tu wyliczamy i jak się okazyje natura rządzi się swoimi prawami i mądrzejsze nie będziemy;-)

Mnie czeka pracowity przytulaśny tydzień więc dziewczyny trzymajcie kciuki za celny strzał :)
Kciuki zaciśnięte&&&&&:-)

Trzymamy trzymamy :tak:

oj jak ja bym tak chciała sie z M poprzytulac a nie mozemy :-(
G nie pozwala??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
G nie pozwala??

Niestety na razie nie mnie az nosi :-D:-D na początku miałam troszku krwi w sluzie i powiedziała, zeby sie wstrzymac na razie bo mozna zaszkodzic fasolce, ale chce ją podpytac 11 stycznia moze juz da zielone swiatełko, ale z drugiej strony i tak nie wiem czy sie zdecyduje.
 
no ja zanim dowiedziałąm się o ciąży to po przytulanku bardzo mocno krwawiłam. Myślałam, że w końcu@ zawita a po dwóch tyg okazuje się że fasolka!!!:szok: No jakbym wiedziała wtedy to chyba zawału bym dostałą...zresztą całą ciąże mieliśmy praktycznie bez przytulanek bo ja się bałam:baffled:
 
No dokładnie troche strachu jest szczegolnie jak to nasze pierwsze malenstwo po 1,5 rocznym staraniu wiec chyba bede musiała hormonki na wodzy trzymac :-D
 
No strach jest....zawsze można poratować się sexem nie inwazyjnym:-D:-D:-D. Ale kto wie może jeszcze G stwierdzi, że z fasolką jest książkowo i zielone światełko będzie do porodu:tak::blink:
 
No strach jest....zawsze można poratować się sexem nie inwazyjnym:-D:-D:-D. Ale kto wie może jeszcze G stwierdzi, że z fasolką jest książkowo i zielone światełko będzie do porodu:tak::blink:

sex nie inwazyjny też jakieś rozwiązanie :tak:
najważniejsze żeby fasolka była w dobrej formie :)

Dzisiaj powiedziałam mojemu M żeby zbierał siły i mobilizował wojsko :) to się zaczął śmiać - jak rozkaz to rozkaz

Dziewczyny po ilu dniach od strzału czułyście że już jest fasolka ??
 
Mam jeszcze pytanie do Was dziewczyny jakimi farbami mozna farbowac w czasie ciąży?? Słyszałam , ze mają to byc farby bez amoniaku?? Znacie jakies?

Toska ja w sumie dziwnie sie zaczełam czuc 5 dni od owulki - zobacz na wykresie ten spadek to wtedy jakos dziwnie mi było
 
reklama
Mam jeszcze pytanie do Was dziewczyny jakimi farbami mozna farbowac w czasie ciąży?? Słyszałam , ze mają to byc farby bez amoniaku?? Znacie jakies?

Toska ja w sumie dziwnie sie zaczełam czuc 5 dni od owulki - zobacz na wykresie ten spadek to wtedy jakos dziwnie mi było

Pajkaa - jeżeli chodzi o farby bez amoniaku (rozjaśniające)to przerobiłam wszystkie dostępne (ze względu na porfirie nie mogę stosować chemii) i niestety efekt nie był nigdy zadowalający ;/ postanowiłam zmienić kolor włosów na ciemniejszy niestety
 
Do góry