reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

sex nie inwazyjny też jakieś rozwiązanie :tak:
najważniejsze żeby fasolka była w dobrej formie :)

Dzisiaj powiedziałam mojemu M żeby zbierał siły i mobilizował wojsko :) to się zaczął śmiać - jak rozkaz to rozkaz

Dziewczyny po ilu dniach od strzału czułyście że już jest fasolka ??
ja nie wiem czy zafasolkowałam, ale też 4-5 dni od przytulasó czułam cały dzień kłucie a teraz od czasu do zsu...no ale póki co na testowanie czekam:tak:
Pajkaa ostatnio widziałąm reklame farby bez amoniaku..ale jaka firma...nie mam pojęcia:no: a szmaponami nie dasz rady???
Aha mam pytanie. po ilu dniach można zrobić bete???
Pajkaa nie pamiętasz jak Ci się zmieniał śluz po owulce w tym cyklu??? Chodzi mi o te pierwsze dpo
 
Ostatnia edycja:
reklama
I tak zrobilismy ( a wczesniej tylko w niedziele było) Jade do lekarki w srode a ta mi mówi, ze pechol pękł :szok: sam i ze mam brac chłopa do domu , ze owulka była w poniedziałek albo we wtorek wiec juz nie miałam nadziei. Ale M wziął sobie do serca słowa pani doktor i mi mowi, cicho kobieto teraz Cie zapłodniłem :-D no i po 2 tygodniach na tescie II kreseczki:-D
Pajkaa chyba wyślę mego M do Twojego, może nauczy go gadać ze swoją armią i jakiś przywódca weźmie sobie tA rozmowę do serca.:-D:-D I zacznie działać.

Witam Was moje drogie z samego rana....ja już od 6 na nogach bo bejbe się rozwrzeszczał.....chyba głodny i on już po śniadanku, a my szykujemy się do kawulca. Lopop bolesne cycochy??? A Ty jesteś już po owu z tego co mi się wydaje miłas jakieś dwa dni temu???
Masz rację bolą. Dzisiaj mam 10dc, więc owulka hm? Nie wiem, bo moje cykle coś się skróciły teraz ostatnio trwają 25 dni. Wprawdzie boli prawy jajnik, ale może po wczorajszych przytulankach:-)(a działo się, działo):-)
Chociaż poprzedni cykl trwał 25 dci to owulka była i tak 14 dnia-patrząc na śluz. Nie wiem juz jak na to patrzeć, chyba zgłupieję do reszty.Możliwe, że teraz zaczyna sie szybciej-0 normalnie nie wiem- i znowu weekend ja to mam pecha z tym aby ginek mi zbadał armię w sluzie. No nie, czy była któraś z Was na takim badaniu? Asiucha miałaś je zrobic ale chyba w styczniu dobrze pamiętam?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WItam Was dziewczęta i przedewszystkim Zycze staraczkom upragnionych II kreseczek:tak::tak::tak::tak::tak:
A mamusiom spokojnych 9 mcy i szczesliwego rozwiązania:tak::tak::tak::-)

A ja teraz spokojnie czekam na @.w sylwka odstawiłam lutkę wiec mysle ze powinna przyjsc dzis badz jutro! Ostatnim razem zawitałą w 2dzien po odstawieniu.
Nie licze na nic bo prawie wcale nie było staranek...
I powiem Wam ze jestem jakos tak bojowo nastawiona...w tym NOwym Roku:tak:

Moj M cały czas pyta kiedy bedą dni płodne:tak::szok:a nigdy tak nie robił:baffled:
 
Lopop owulka może być wcześniej:tak: Z tego co ja tu wyczytuję to już wszsytko jest możłiwe:-D a jak kłuje, cycochy i do tego śluz to możłiwe że faktycznie! ale głównie do marszu żołnierzy potrzebny jest dobry śluz. Ale co dwa dni serducha i będzie ok. bo jak masz dobry śluz ten płodny, to zołnierze sobie poczekają. najważniejsze, to spokojnie podchodzić do sprawy:tak: Ale mi nikt nie odpowiedział na pytanka:no:
 
ja nie wiem czy zafasolkowałam, ale też 4-5 dni od przytulasó czułam cały dzień kłucie a teraz od czasu do zsu...no ale póki co na testowanie czekam:tak:
Pajkaa ostatnio widziałąm reklame farby bez amoniaku..ale jaka firma...nie mam pojęcia:no: a szmaponami nie dasz rady???
Aha mam pytanie. po ilu dniach można zrobić bete???
Pajkaa nie pamiętasz jak Ci się zmieniał śluz po owulce w tym cyklu??? Chodzi mi o te pierwsze dpo

Kerna powodzenia i życzę II kreseczek oczywiscie! :)
A co do bety hcg to 6 dni po stosunku ciąża jest mniej wiecej dwudniowa a takową może już wykryć beta! :tak:
 
Kinga włąśnie nie wiem ...bo chce mieć pewność że tak albo nie. A jak mam cykle ponad 30dni, to piątek mimo wszytko będzie przed spodziewaną@. doradz proszę. Nie chce bety robić wcześniej bo nie wytzrymam i zadzwonie do niego obojętnie na wynik a che mu osobiście powiedzieć. dlatego piątek na pewno ale czy to wystarczające na sikany test:confused: żeby nie mieć potem wątpliwości, że a może jednak.......
 
Hej kochane w Nowym 2010 Roku
Na sylwka wyszalałam się i wytańczyłam, a do domku wróciliśmy o 6.30:szok:.
Właśnie stwierdziłam, że przestaję całe życie cosdzienne podporządkowywać staraniom i daję na luz ( wracam do normalnego życia bez mierzenia tempki i samoobserwacji i przede wszystkim bez myślenia) mam nadzieję, że mi się uda, co ma być to będzie. Ostatnie 2 miesiące strasznie mnie zmęczyły psychicznie, strasznie się nakręcałam i wszystko co robiłam, robiłam mysląc czy mi wolno czy może nie bo jak bym przypadkiem w ciąży była to jak to się odbije na fasolce, nic tylko zwariować:zawstydzona/y::shocked2:.wiście na forum będę wpadać bo strasznie się przyzwyczaiłam:tak:;-). Mój małżon wyjeżdża na dwa tygodnie, może jak wróci się uda ale nie nakręcam się. Teraz muszę się zająć przygotowaniem do wyjazdu na nartki (muszę skompletowac synowi starszemu wszystko, bo okazało się, że wyrósł:szok:ze wszystkiego, buty, narty i kombinezon)
Dobra, bo strasznie się rozpisałam o sobie.
 
reklama
Kinga włąśnie nie wiem ...bo chce mieć pewność że tak albo nie. A jak mam cykle ponad 30dni, to piątek mimo wszytko będzie przed spodziewaną@. doradz proszę. Nie chce bety robić wcześniej bo nie wytzrymam i zadzwonie do niego obojętnie na wynik a che mu osobiście powiedzieć. dlatego piątek na pewno ale czy to wystarczające na sikany test:confused: żeby nie mieć potem wątpliwości, że a może jednak.......
Aha.... no jeżeli tak to może testu sikanego nie rób jeszcze. Bo sikany najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ lub nawet dzien po.
Ale ne bete śmiało możesz w pt rano iść.
 
Do góry