reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Nie.
Żeby je zbadać muszę iść do endokrynologa? W ogóle jeśli teraz miałam już dwa razy @ to muszę je badać?
Właściwie zastanawia mnie dlaczego nie skierowała mnie na to badanie... Może dlatego, że takie pojedyńcze zaniki @ zdarzają mi się rzadko....
 
Nie.
Żeby je zbadać muszę iść do endokrynologa? W ogóle jeśli teraz miałam już dwa razy @ to muszę je badać?
Właściwie zastanawia mnie dlaczego nie skierowała mnie na to badanie... Może dlatego, że takie pojedyńcze zaniki @ zdarzają mi się rzadko....
NIe musisz isc do endokrynologa. Mi skierowanie dal gin, ale mozesz sobie to zrobic sama na wlasna reke bez skierowania. Pytam o to, bo okazuje sie, ze bardzo czestym powodem niemoznosci zajscia w ciaze jest podwyzszona prolaktyna. Problem czesty, ale ponoc latwy do opanowania (mam nadzieje, bo wlasnie zaczelam ja u siebie zbijac). A ona wlasnie moze powodowac przeboje w miesiaczkowaniu... Moze jakbys sobie ja zbadala tobys sie troszke uspokoila.
Poza tym zastanawiam sie jak to jest z tymi badaniami nasienia - moj lekarz postanowil najpierw przebadac mnie, bo jak stwierdzil kobiete mozna leczyc, faceta nie bardzo... A Twoja pni G chce zaczac od Malza... I badz tu madrym...

Pranie wyprane i rozwieszone, roladę z żółteo sera zrobiłyśmy, a zaraz wstawiamy do piekarnika sernika. :-p ;-) HuH. :sorry2:

Iwona,witaj! ;-)
A moge prosic o przepis na te rolade?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A moge prosic o przepis na te rolade?

Już poszukam i napiszę. ;-)

ROLADA SEROWA


60 dag żółtego sera w kawałku
1/2 kostki masła
2 serki topione kremowe
40 dag kiełbasy lub szynki konserwowej
4 jaja ugotowane na twardo
pęczek szczypiorku
nieduża papryka


Zagotować taką ilość wody,by po włożeniu ser był nią przykryty.
Garnek zdejmujemy z ognia,wkładamy ser we foliowej siatce :)laugh2:) i pozostawiamy w wodzie 40 minut. Masło ucieramy z serkami,wędlinę kroimy w kostkę,jajka również,szczypiorek siekamy i wszystko mieszamy z masą serowo - masłową. ;-)

Żółty ser wyjmujemy z garnka,odcedzamy rozwałkowujemy uważając żeby nie powstały dziury. Rozsmarowujemy farsz i od razu zwijamy.
Roladę zwijamy w folię aluminiową i wkładamy na noc do lodówki.

Roladę można podawać z majonezem lub ketchupem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ROLADA SEROWA


60 dag żółtego sera w kawałku
1/2 kostki masła
2 serki topione kremowe
40 dag kiełbasy lub szynki konserwowej
4 jaja ugotowane na twardo
pęczek szczypiorku
nieduża papryka


Zagotować taką ilość wody,by po włożeniu ser był nią przykryty.
Garnek zdejmujemy z ognia,wkładamy ser we foliowej siatce :)laugh2:) i pozostawiamy w wodzie 40 minut. Masło ucieramy z serkami,wędlinę kroimy w kostkę,jajka również,szczypiorek siekamy i wszystko mieszamy z masą serowo - masłową. ;-)

Żółty ser wyjmujemy z garnka,odcedzamy rozwałkowujemy uważając żeby nie powstały dziury. Rozsmarowujemy farsz i od razu zwijamy.
Roladę zwijamy w folię aluminiową i wkładamy na noc do lodówki.

Roladę można podawać z majonezem lub ketchupem.
Dzieki. A zajadacie to do chleba czy bez?
 
Witajcie!

Z mniejszym dołem ale jakoś zwlekłam się z łóżka. Perspektywa tego iż ostatni dzień w tym roku mogę się powylegiwać i poleniuchować wcale mnie nie zadawala. Przeraża mnie fakt że jutro pobudka o 6 i praca aż do rana 1 stycznia. Fantastyczny początek roku i to bez mojego M. :-:)-:)-(
 
Pranie wyprane i rozwieszone, roladę z żółteo sera zrobiłyśmy, a zaraz wstawiamy do piekarnika sernika. :-p ;-) HuH. :sorry2:

Iwona,witaj! ;-)
Ty pohamuj trochę bo się zarobicie!!!!:-D:-D:-D:-D
Asiucha masakra...wspólczuje ci.....ale extra przebojowy sylwek...zasiądziesz z nami na BB ;-)
Stefanka wyluzuj...ale kurcze jak tak czytam to szczerze ta Twoja G to sporo juz zarobiłą na Tobie. Maćku chyba dobrze Ci radzi. Moja przyjaciólka wydałą 5 tys na dziecko. Usg, monitoringi, zastrzyki, leki, inseminacje chyba dwie....i nic! wyjechała naWyspy i zaszła..fakt tylko, że poroniła. Ale to mimo wszystko dobry znak..Ze może!!!! A teraz ona żałuje tej kasy bo nafaszerował ją, zestresował i nic nie wskórał
 
Ostatnia edycja:
Zuzia śpi,śnieg nadal sypie,a ja ogarnęłam kuchnię wraz ze stertą garów. :dry: :-D
A sernik,to pachnie chyba na całym osiedlu! Mniam,już chcę żeby ostygł! :-D :-p


Dzieki. A zajadacie to do chleba czy bez?

Wiesz co,ja to robiłam 1szy raz,bo jadłam tą pyszność na urodzinach szwagra mojego Grześka. :sorry2: I jadłam bez chleba,ale myślę,że to wg uznania. :tak:

Witajcie!

Z mniejszym dołem ale jakoś zwlekłam się z łóżka. Perspektywa tego iż ostatni dzień w tym roku mogę się powylegiwać i poleniuchować wcale mnie nie zadawala. Przeraża mnie fakt że jutro pobudka o 6 i praca aż do rana 1 stycznia. Fantastyczny początek roku i to bez mojego M. :-:)-:)-(

Kurna,w pracy... Ale kiszka. :-( Ale uszka do góry,może nie będzie aż tak źle...:sorry2:

Ty pohamuj trochę bo się zarobicie!!!!:-D:-D:-D:-D

No co. :-p Trzeba wszystkie brudy ze starego roku zostawić za plecami. :-p
 
reklama
a no racja , racja...ja też muszę siewziąśc za porządki. Ale póki bejbe śpi to siedzę cicho bo ma lekki sen a chatka mała więc wszytko słychać :wściekła/y:ale Michał lubi jak sprzątam więc luzik...:tak: ej daj trochę tego sernika...nie bądz taka.....

już się obudził..tyle relaksu:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry