reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witajcie!

Od niedawna - tak naprawdę od Wigilii - postanowiliśmy z mężem że już czas na maluszka. Znamy się już bardzo długo ale ślub wzieliśmy dopiero w tym roku i stwierdziliśmy że teraz czas na kolejny krok.
Niestety okresy mam bardzo nieregularne ponieważ w sierpniu po prawie 5 latach odstawiłam tabletki i jeszcze się "reguluję". Bardzo ciężko jest mi cokolwiek teraz wyliczyć - jedyne co mogę robić to obserwować!
Czytałam na forum o osobach które były w podobnej sytuacji i chciałabym też jak jak niektóre z nich szybko zajść w ciąże - chyba nie ma nic piękniejszego jak widok takiego rosnącego brzuszka i później kochanego maleństwa.
 
Witajcie!

Od niedawna - tak naprawdę od Wigilii - postanowiliśmy z mężem że już czas na maluszka. Znamy się już bardzo długo ale ślub wzieliśmy dopiero w tym roku i stwierdziliśmy że teraz czas na kolejny krok.
Niestety okresy mam bardzo nieregularne ponieważ w sierpniu po prawie 5 latach odstawiłam tabletki i jeszcze się "reguluję". Bardzo ciężko jest mi cokolwiek teraz wyliczyć - jedyne co mogę robić to obserwować!
Czytałam na forum o osobach które były w podobnej sytuacji i chciałabym też jak jak niektóre z nich szybko zajść w ciąże - chyba nie ma nic piękniejszego jak widok takiego rosnącego brzuszka i później kochanego maleństwa.

Witaj na forum!
Życzę Ci jak najszybszego zafasolkowania... obserwuj siebie, a będzie dobrze ;-)
 
Witam dziewczynki.

Wczoraj zobaczyłam zdjęcie (następnej) znajomej z pięknym brzuszkiem i znowu dół.. :wściekła/y: Moja głowa płata mni brzydkie figle..

Zastanawiam się czy iść do lekarza. Wprawdzie pani doktor kazała się zjawić ale już sama nie wiem co robić. Wspominała, że jak nam się nie uda to wyśle mojego M. na badania nasienia, a ja nie chciałabym żeby jeszcze on mi się za wcześnie zestresował. Mimo, iż twierdzi że zrobi wszystko co będzie konieczne żeby się udało :baffled:
 
Witam dziewczynki.

Wczoraj zobaczyłam zdjęcie (następnej) znajomej z pięknym brzuszkiem i znowu dół.. :wściekła/y: Moja głowa płata mni brzydkie figle..

Zastanawiam się czy iść do lekarza. Wprawdzie pani doktor kazała się zjawić ale już sama nie wiem co robić. Wspominała, że jak nam się nie uda to wyśle mojego M. na badania nasienia, a ja nie chciałabym żeby jeszcze on mi się za wcześnie zestresował. Mimo, iż twierdzi że zrobi wszystko co będzie konieczne żeby się udało :baffled:

stefanka nie dołuj się tak bardzo.... posłuchaj lekarza.. jeśli wyśle maużona na badania nasienia to niech on idzie - nawet jeśli wyniki będą kiepskie to pamiętaj, że jednego dnia nasienie jest słabe, drugiego zaiera całą gwardię silnych żołnierzyków... Spokojnie - może pogadaj z lekarką, żeby na razie skupić się na Tobie?
 
Witam dziewczynki.

Wczoraj zobaczyłam zdjęcie (następnej) znajomej z pięknym brzuszkiem i znowu dół.. :wściekła/y: Moja głowa płata mni brzydkie figle..

Zastanawiam się czy iść do lekarza. Wprawdzie pani doktor kazała się zjawić ale już sama nie wiem co robić. Wspominała, że jak nam się nie uda to wyśle mojego M. na badania nasienia, a ja nie chciałabym żeby jeszcze on mi się za wcześnie zestresował. Mimo, iż twierdzi że zrobi wszystko co będzie konieczne żeby się udało :baffled:
Tak od razu go raczej nie wysle. Ale idz - rzuci okiem na Cibie i moze sie troszke uspokoisz.:tak:

Udalo mi sie zarejestrowac do endokrynolog. Prywatnie na 27 STYCZNIA :szok: To jest jakas masakra...
 
reklama
Do góry