reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ej....bo ja bym poczekała i do niego nie szła:no::no::no:

agutka przestań:tak: Przecież wiem ze zle nie chciałaś;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kerna,u Nas frajdę sprawiało na początku wykrajanie ciasteczek,wałkowanie. ;-) Teraz najlepszą "zabawą" jest ugniatanie ciasta lub jego miksowanie. ;-)
Co do przeprosin,to za wczoraj,że Cię zdołowałammm. :-( Nie chciałam naprawdę!

Marulka,a na którą masz wizytę?

do niego nikt nie chodzi więc mogę sobie wpaść kiedy chcę... jadę o 12

ej....bo ja bym poczekała i do niego nie szła:no::no::no:

no ja tez tak myślałam... ale wolę się upewnić bo dłużej tej niepewności nie zniosę... Z moim ginkiem też umawiam się z dnia na dzień i nie wiem jak on teraz... czy przypadkiem na urlopku nie jest... Poza tym dziadek pobrał cytologię i szkoda mi zaprzepaścić wyniku... nigdy nie robiłam sobie...

Dziewczyny.. a jak myślicie... co zrobić jeśli on dziś znów stwierdzi brak ciąży? Mam dwa testy pozytywne i nie będzie widać pęcherzyka... co robić wtedy????
 
Się w sumie nie dziwię... :sorry2:



Więcej do niego nie chodzić,tylko od razu pomykać do swojego gina. :tak:
Wiesz... to nie jest taki zły dziadek, jak go przedstawiłam.. on jest doktorem i bardzo doświadczonym lekarzem... wielu kobietom życie uratował, podczas gdy inni ginekolodzy odsyłali je do domu.... mam do niego sporo szacunku, ale wykluczam go z prowadzenia ciąży bo nie praktykuje w szpitalu.. chodzę do gina, który pracuje i kiedy szłam rodzić po raz pierwszy on był i powiedzial pielęgniarom, że jestem "od niego" same rozumiecie... Dziadek nie jest zły... tylko moim zdaniem nie nadaje się do prowadzenia ciąży..
 
no wiem marulka na pewno tragiczny nie jest..bo też dośwaidczenie ma..ale jednak ślepy jest:sorry2:

mam nadzieję, że to kwestia tego, że faktycznie było za wcześnie... powiedział wyraźnie: proszę zrobić drugi test - jeśli wyjdzie pozytywny to z pewnością jest ciąża.. jeśli negatywny będziemy wywoływać miesiączkę..

ciekawi mnie na przykład dlaczego nie wysłał mnie na betę??
 
reklama
Witam!
Ja mi sie dzisiaj ciezko wstawalo.... Ale pogoda super - pada snieg:-D
Witam laski
Wcale mi się nie chciało wstawać ale psisko czekało na spacerek. U nas mróz, ponoć ma też być na sylwka. A właśnie laski idziecie gdzieś na sylwka czy siedzicie w ciepłych domowych pieleszach?

kerna już kiedyś pisałam, mi też lekarz powiedział, że w ciążę to będzie mi bardzo trudno zajść (stwierdzone PCO, cykle jedno fazowe, nagromadzone nie pękające pęcherzyki).
Miałam zacząć się leczyć i brać hormony a okazało się, że jestem w ciąży. W ogóle w ciążę zaszłam 4 razy, 2 razy tak hop siup i 2 razy dłuższe staranie. Mam nadzieję, że teraz będzie hop siup.
Idę zjeść śniadanko bo mnie ssie
Miłego dnia laski
My tez siedzimy w domciu - ja to bym moze poszla na jakies balety, ale M...:no: W karnawale ma byc wieczorek taneczny organizowany przez zaklad M, wiec sobie odbijemy;-)
Fajnie, ze mimo "przeciwnosci" udalo sie zaciazyc bez leczenia. Tez bym tak ciciala...



Dziewczyny normalnie się zesram ze strachu... USG mi się nie zmieści tak jestem spięta... Do tego A. ma jakieś fochy i mnie okrutnie dodatkowo denerwuje..... :baffled:
Spokojnie!!! Z takim wsparciem kciukowym na pewno bedzie dobrze:cool2:
 
Do góry