reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Jagódka czy ja Tobie gratulowałam, chyba tak , ale to nic pogratuluję jeszcze raz -to może mi sie wreszcie uda.GRATULUJĘ.

Dziękuję bardzo!!!!

Przesyłam Tobie i innym staraczkom fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mnie tutaj dawno nie było.bo lekarz chciał wykluczyć ciążę pozamaciczną,naszczęście udało się dzień przed wigilią :)
 
Ale miłe wiadomosci na koniec dnia!!!!!
GRATULACJEEEEEEEE:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Ja tez chce troszke fluidków,bardzo proszę;-)


Ale sie ciesze:-)
Moze nas pozarazacie:cool2:
 
Natchnełyście wątek nowym optymizmem. Dużo nas właśnie rozpoczęło nowe cykle, to my ostro zaczniemy przytulanki. Teraz 3majcie za Nas kciuki.
 
Dziękuję bardzo!!!!

Przesyłam Tobie i innym staraczkom fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mnie tutaj dawno nie było.bo lekarz chciał wykluczyć ciążę pozamaciczną,naszczęście udało się dzień przed wigilią :)

Jagodka to mieliscie piekne swieta:rolleyes:
 
Dziewczyny mam nadzieje ze nie zrozumiałyscie mnie zle!!!!
Chodziło mi o to ze nie raz z mezem załujemy ze nie było jakiejsc wpadki,przynajmniej nie zastanawiała bym sie co i jak !!!1Kiedy trzeba a kiedy mozna odpoczywac:zawstydzona/y:

Czasami własnie to wsłuchiwanie sie w siebie doprowadza mnie do szłu:wściekła/y:

I juz nie raz sie zastanawiałam,czy to ze kiedy było ok,regularne cykle,nie bolace piersi, brak kłucia w podbrzuszu było spowodowane tym ze nie zwracałam na to uwagi,a teraz jakie kolwiek burkniecie w brzuchu a ja siedze i zachodze w głowe co jest grane:confused:

Kinga ma rcje jak bardzo sie stresujesz to idz do lekarza i porozmawiaj o swoich obawach,o swoich podejrzeniach.
A robiłyscie jakies badania?>???????
Bierzecie kawas foliowy????Kurcze ja jakos o nim zapominam:wściekła/y:

Ja już przestałam sięwsłuchiwać w siebie bo naprawdę można zwariować, coś mi w brzuchy burknie i myślę ooo może coś jest a potem okazuje sięże to tylko wzdęcie ;-)

Ehhh dziewczyny jak ja bym chciała zeby juz nam sie udało:tak:

Suzi kto by nie chciał :confused:

Ja mam podstawy do mysli pesymistycznych, a mimo to caly czas wierze, ze w tym cyklu na pewno bedzie fasola!

I tak trzymać! :tak:

Dwa robione testy wykazały II kreski @ nie przylazla od 24 12 2009 a cykle zawsze regularne wiec chyba to mała fasoleczka w moim brzuszku :-)

GRATULUJĘ SERDECZNIE!

U mnie 70zl - ni duzo ni malo, ale najgorsze jest to, ze jak sie idzie prywatnie to za wszystkie dodatkowe badania tez trzeba placic:no: Ale trudno... Zdrowie najwazniejsze!

U Ciebie dużo taniej. Ja to wymyśliłam że zrobie usg i badania hormonów i pójdę prywatnie bo jak pójdę bez niczego to i tak mnie wyslą na badania a jak pójdę z gotowym to już po pierwszej wizycie będę wiedziała co jest grane.

Dziękuję bardzo!!!!

Przesyłam Tobie i innym staraczkom fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mnie tutaj dawno nie było.bo lekarz chciał wykluczyć ciążę pozamaciczną,naszczęście udało się dzień przed wigilią :)

Gratuluję! :-):-):-)
 
reklama
U Ciebie dużo taniej. Ja to wymyśliłam że zrobie usg i badania hormonów i pójdę prywatnie bo jak pójdę bez niczego to i tak mnie wyslą na badania a jak pójdę z gotowym to już po pierwszej wizycie będę wiedziała co jest grane.
To jest dobry pomysl. A czy skierowanie na badania poziomu hormonow tarczycowych (czy jak to sie tam nazywa) moze wypisac inny lekarz, np rodzinny lub gin, czy musi endokrynolog? A to usg to gdzie sie robi?
 
Do góry