reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no to ok że jest ok:tak: A głowa dalej mnie boli.....:sorry2:
Pajkaa:szok::szok::szok::szok: to miaąłs cykl ok!!! I bez owulki????Masakra.....mam nadzieję, że moje uczucie otamponowania podbrzusza może o czymś świadczyć....Pajkaa właśnie jak myślisz4-5 dni poprzytulańcach możliwe jest odczuwanie czegoś?? Bo wczoraj miąłam bóle podbrzusza że przeszkadzało mi to bardzo..kłucia i takie jak w @
 
reklama
No wiesz jaka ja byłam zdziwiona tylko ja sie zorientowałam po długiej fazie FL.
Miałam skok tempki + kilka wyzszych po owulce + sluzik a potem jak szłam to sie okaząło, ze pechol nie pękł
Jak wejdziesz w moj obecny cykl to ja wszystkie miałam takie jak ten, tylko bez ciazy


Jezu kochany a co to za wygibasy ;-)kliknełam na ten wykresik i nic kompletnie z niego nie wiem:szok:Co to za symbole?????tam na dole????
 
no to ok że jest ok:tak: A głowa dalej mnie boli.....:sorry2:
Pajkaa:szok::szok::szok::szok: to miaąłs cykl ok!!! I bez owulki????Masakra.....mam nadzieję, że moje uczucie otamponowania podbrzusza może o czymś świadczyć....Pajkaa właśnie jak myślisz4-5 dni poprzytulańcach możliwe jest odczuwanie czegoś?? Bo wczoraj miąłam bóle podbrzusza że przeszkadzało mi to bardzo..kłucia i takie jak w @

ja od dnia tego spadku co jest na wykresie czyli chyba 4 dni od owulki miałam skurcze podbrzusza - martwiło mnie to bo nigdy takiego czegos nie miałam no i piersi bolały, ale nie sutki tylko całe! a potem się okazało, ze to fasolka :)
wiec wychodzi na to, ze mozna juz cos czuc a skurcze miałam do 5 tygodnia
 
Pajkaa serio czułaś kłucia tak wcześnie???Kurcze może fakt, że i mi się udało????/JEJ!!!! Ale nie spoko będę czekać cierpliwie:tak: Wczoraj miałąm taki okropny dzień, że nawet usiąśc nie mogłam bo miałąm uczucie jakby mi ktos nawsadzał 20 tamponów a dzisiaj już spoko
 
Jezu kochany a co to za wygibasy ;-)kliknełam na ten wykresik i nic kompletnie z niego nie wiem:szok:Co to za symbole?????tam na dole????

juz mówie CM to rodzaj śluzu sobie wyberasz jaki w danym dniu masz
test to wiadomo test ciążowy
BD to współżycie , OPK to test owulacyjny, CP to poziom szyjki, czy jest wysoko, czy nisko , czy otwarta , czy zamknieta wtedy pokazuje sie odpowiednik w j.angielskim, MEDS leki jakie bierzesz
jakbys chciała z tego korzystac to mam przetłumaczone to na polski

Kerna powaga miałam takie skurcze, ze na nospie jechałam cały czas a mierzysz tempke, w którym dc jestes?
 
Kerna nie mozesz sie teraz denerwowac:tak:

Ja myslałam ze to bedzie skok i bede wiedziała ze jest ow.a tu widze ze to nie jest takie proste...:no:

chyba jeszcze sobie odpuszcze!!!!
 
Kerna nie mozesz sie teraz denerwowac:tak:

Ja myslałam ze to bedzie skok i bede wiedziała ze jest ow.a tu widze ze to nie jest takie proste...:no:

chyba jeszcze sobie odpuszcze!!!!

nie patrz na moje cykle bo mowie, ja zawsze miałam dziwne i najlepiej poinformowane dziewczyny wymiękały :-D ogólnie tak powinno byc, ze masz skok + 3 nast tempki wyzsze jake dzien owulki, wazne, zeby zacząć, jak chcesz miec dzidzi wazne, zeby zaczac sie obserwowac to duzo pomaga :)
 
ja skonczylam 2 cykl staran, jak dostane @ zaczniemy 3 wiec jak mozna mnie dopisac do listy, to bede wdzieczna.
KERNA - ja mialam teraz takie bile jak opisywalas i jak widac nic z tego! ale to nie znaczy ze u Ciebie tez nic.
u mnie 35dc, kolejny test rozwial wszelkie moje watpliwosci, test robiony zaraz z samego rana, negatywny oczywiscie, wiec czekam tylko na @
i nie wierze juz w zadne objawy, bo jeszcze przed terminem @ mialam duzo objawow swiadczacych o ciazy plus wysoka temperaturka.... a od 3 dni bez objawow - kompletnie nic
tylko od 2 dni boli mnie kosc łonowa, co to moze byc? czyzby @ sie zblizala? mialyscie tak kiedys?
 
My już po zakupkach z Zuzią,więc jutro można brać się za pichcenie. :-D :-p

Kerna,Słonko - cacy cacy w główkę. :-)
Co do bóli,to ja miałam tak ostatnio,ale jak widać... kolejny cykl się staram. :sorry2: :zawstydzona/y: Ale trzymam kciuki,żeby u Ciebie było tak,jak u Pajki! :tak: ;-)
 
reklama
kurcze kobity produkujecie jak szalone!!!! nie nadaążam czytać... :-) kerna juz mówiłam - miałam to samo...

suzi dobrze jest obserwować siebie - ja w prawdzie nie robiłam tego tak profesjonalnie jak dziewczyny ale to że w ogóle się interesowałam śluzem i tempką dużo mi pomogło nawet psychicznie... :tak:

Kurde mam stresa przed jutrzejszą wizyta... nie chce usłyszeć znowu "ale tu ciąży nie ma":-(
 
Do góry