reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Wiecie co jak tam czytam wasze wypowiedzi to wolała bym zyc w niewiedz:tak:Bo takie nakrecanie sie jest najgorsze!!!!!!
Faza poowulacyjna zawsze jest stała i dobre pytanie :tak:Macko,skad wiesz ze owulka była 7 dni przed okresem????/??

Ale nic sie nie martwcie ja czasami tez zadaje sobie 1000 pytan na sekunde,to jest normalne ze jestesmy ciekawe, tylko włąsnie zeby takie podejscie nie blokowało psychiki!!!!!

na podstawie temperatury i sluzu


Malutka wyprzedziłaś mnie z odpowiedzia;-)

Dziewczyny a długo uczyłscie mierzyc sie tempke?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam
ja idę do sklepu cos kupić sobie
mam doła i ryczeć mi sie chce wiec trzeba sie ruszyć i nie dawac

Malutka najlepiej jak bys sie wybrała do ginekologa.. Fl wydłuża dupek bądz lutka, ale to trzeba skonsultować z lekarzem zanim zacznie sie takowe leczenie.
Ja osobiscie poczekałabym jeszcze na twoim miejscu z taką decyzją ale to też kwestia tego jakie masz cykle i wyniki badan.. i co powie gin. pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam nadzieje ze nie zrozumiałyscie mnie zle!!!!
Chodziło mi o to ze nie raz z mezem załujemy ze nie było jakiejsc wpadki,przynajmniej nie zastanawiała bym sie co i jak !!!1Kiedy trzeba a kiedy mozna odpoczywac:zawstydzona/y:

Czasami własnie to wsłuchiwanie sie w siebie doprowadza mnie do szłu:wściekła/y:

I juz nie raz sie zastanawiałam,czy to ze kiedy było ok,regularne cykle,nie bolace piersi, brak kłucia w podbrzuszu było spowodowane tym ze nie zwracałam na to uwagi,a teraz jakie kolwiek burkniecie w brzuchu a ja siedze i zachodze w głowe co jest grane:confused:

Kinga ma rcje jak bardzo sie stresujesz to idz do lekarza i porozmawiaj o swoich obawach,o swoich podejrzeniach.
A robiłyscie jakies badania?>???????
Bierzecie kawas foliowy????Kurcze ja jakos o nim zapominam:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To możemy podać sobie ręke :-) Ja też niedawno zaczełam 2 cykl. Jak u Ciebie z nastawieniem? Bo u mnie kiepsko...
no ja też, ja reż !!!!!!!!!!:-)

witam wszystkie panie po malej przerwie w tym cyklu chyba cos poszlo nie tak bo dwa poprzednie byly 28 dniowe a w tym owu byla dopiero 20dc i sie zastanawiam czy cykl sie wydluzyl i jest szansa na malenstwo czy moze mam problem ze zbyt krotka faza poowulacyjna ??? co myslicie spotkalyscie sie z czyms takim?:sorry2:
no ogólnie lutealna jest stała, ale dokładniej powie ci gin:tak::tak::tak:
Kinga a Tobie co sie podziało?????:angry: uspokoić mi sie tu prosze i uśmiechnąć:tak:albo kup se grześka bez czekolady..hehe jest jedwabisty i idealnie kruchy:-D:-D:-D
Witam pozostałe staraczki:tak:
 
Hej dziewczynki witam sie :)

no tak ale w przypadku zbyt krotkiej drugiej fazy niedojdzie do zagniezdzenia ? dobrze mysle ?w pierwszym cyklu staran tez tak bylo owu 7 dni przed okresem:wściekła/y: a slyszalyscie cos o tabletkach na wywolanie rawidlowej owulacji? po jakim czasie mozna o nie spytac?

nie ma tabsów na wywołanie prawidłowej owulki można stymulowac ilość pęcherzyków, ale jeżeli masz do tyłka hormony to stymulacji moze towarzyszyc pregnyl. Co do FL to faktycznie przy zbyt krótkiej moze byc problem z zagnieżdzeniem , ale to lekarz powinien Ci przepisac duphaston albo luteine.

na podstawie temperatury i sluzu

Kochana ja na podstawie sluzu i tempki niby miałam owulke a jak robilam monitoring to jej w ogole nie było! jedynym elementem potwierdzającym owulke jest monitoring cyklu (ja miałam 5 zanim sie okazało, ze w ogole nie mam owulki) a miałam skok tempki i sluz płodny:tak:
 
Kerna czy sugerujesz ze za duzo pisze???????:szok:
Myslałam ze forum jest ogulno dostepne i kazdy moze pisac ile chce !!!Ze mozna sie tu spokojnie wygadac!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(<zalamka>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
suzi co Ty zwariowałaś??????/pisz ile chcesz!!!!!!!!! matko a wiesz dlaczego napisałam prywatnie.....ej no przecież nie chciałąm Cie urazić!!!!! Ja też o tym zostałam poinformowana i używam bo wcześniej nie wiedziałam koniec kropka. to nie takie straszne przecież.....eh już sie nie odezwe nic.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie wiedziałma, że tak to odbierzesz..przepraszam.............................
 
reklama
Pajka tak jak Kerna napisała na prywatnej wiadomosci!

Poprostu zrobiło mi sie smutno,bo nie znam jeszcze wszystkich mozliwosci forum i nie wiedziałam ze jest ograniczona mozliwosc pisania:-(

Jezeli komus sie naprzykszyłam to PRZEPRASZAM
 
Do góry