reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Pajka tak jak Kerna napisała na prywatnej wiadomosci!

Poprostu zrobiło mi sie smutno,bo nie znam jeszcze wszystkich mozliwosci forum i nie wiedziałam ze jest ograniczona mozliwosc pisania:-(

Jezeli komus sie naprzykszyłam to PRZEPRASZAM

Pierniczysz głupoty!!! mozna pisac ile sie chce i o wysztskim:tak:
 
reklama
Pajka tak jak Kerna napisała na prywatnej wiadomosci!

Poprostu zrobiło mi sie smutno,bo nie znam jeszcze wszystkich mozliwosci forum i nie wiedziałam ze jest ograniczona mozliwosc pisania:-(

Jezeli komus sie naprzykszyłam to PRZEPRASZAM
wiesz co nie przesadzaj. Włąśnie dlatego, ze jesteś nowa na forum i możesz nie znać wszystkich możliwości napisałam Ci że istnieje cos takiego jak edytowanie postów. Ja też o tym zostałam poinformowana ale nie uważam tego za obrazę. Nie napisałąm ,że masz ograniczona ilosc postów do wypisania....troszkę przesadzasz. chciaąłm pomóc, więc informuję bo widzę że piszesz po 5 postów pod rząd. Tylko o to chodziło. A czy te posty będą miały 100metró to nie ma nic do rzeczy i mi to absolutnie nie przeszkadza. Pisz co chesz, kiedy o czym ci się zamarzy ....matko jaki problem wynikł......chyba masz zły humor ....
 
Pajka dziekuje!!!!!!

Moze i faktcznie za duzo "gadam":zawstydzona/y:ale taka ma natura...

Kerna nie przepraszaj ,bo mozesz miec takie zdanie!

Cos wrazliwa jestem bo łezki mi lecą:no:
Ide sie czyms zając:tak:

Pajka a długo uczyłas sie pomiaru tempki??????
 
Suzi ja ogólnie sie uczyłam z 6 cykli i za kazdym razem mj organizm płatał mi figle :-D, ale ogólnie moza powiedziec, ze poznałam na tyle swoj organizm, ze wiedziałam, czy bedzie owulka czy nie no i w ostatnim cyklu tez sie nie obyło bez dziwadztw :-D
 
Pajkaa w Hiszpańskim:tak: Jakos wolę:-)
suzi no przepraszam Cie bo w życiu nie spodziewałąbym sie takiej reakcji:no::no::no::no::no:możesz siedzieć całą dobę na bb i pisać ile ci się chce. Mi to nie wadzi:no::no::no: Chciałam cie uświadomić tylko, że istnieje edycja postu bo ktoś mnie kiedyś też oświecił i wydaje mi sięże po prostu jest lepiej komuś jak czegos szuka. Zamaist całej strony postów jednej osoby jest jeden dłuższy i jest przejżyściej. Ale ja moderatorem nie jestem i może nie powinnam Ci napisać tego. Dla mnie to nie było nic obrazliwego i sądziłąm ,że odbierzesz to tak samo.....Qwa aż mnie łeb rozbolał od tego............... nie musiaąłś wywlekać tego na forum.......po co?????
 
No ja własnie nie wiem czy mierzyc czy nie,bo obawiam sie ze nie bede wiedziała oco i jak!!!!
A ogolnie to lubie sobie pospac i nie wiem czy zorganizowała bym sie na tyle zeby wstawac codziennie tak rano...

A o jakich dziwactwach piszesz???????
No i istotne ze sie udało:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
No ja własnie nie wiem czy mierzyc czy nie,bo obawiam sie ze nie bede wiedziała oco i jak!!!!
A ogolnie to lubie sobie pospac i nie wiem czy zorganizowała bym sie na tyle zeby wstawac codziennie tak rano...

A o jakich dziwactwach piszesz???????
No i istotne ze sie udało:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Suzi no ja na samym poczatku miałam problem z systematycznoscia bo wstaje do pracy o 5:30 a w weekendy nie pracuje wiec musiałam tez wstawac i to był koszmar a teraz tak sie przyzwyczaiłam, ze nawet w ciąży mierze :tak:

Jest wiele dziewczyn, które doradzą co i jak ja sie wiele tutaj na forum dowiedziałam, szczegolnie na Starania i wątpliwości

Aha Pajkaa trochę mnie zaskoczyłaś tym, że miałąś wszystkie objawy a owulki nie było:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

No wiesz jaka ja byłam zdziwiona tylko ja sie zorientowałam po długiej fazie FL.
Miałam skok tempki + kilka wyzszych po owulce + sluzik a potem jak szłam to sie okaząło, ze pechol nie pękł
Jak wejdziesz w moj obecny cykl to ja wszystkie miałam takie jak ten, tylko bez ciazy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pajkaa w Hiszpańskim:tak: Jakos wolę:-)
suzi no przepraszam Cie bo w życiu nie spodziewałąbym sie takiej reakcji:no::no::no::no::no:możesz siedzieć całą dobę na bb i pisać ile ci się chce. Mi to nie wadzi:no::no::no: Chciałam cie uświadomić tylko, że istnieje edycja postu bo ktoś mnie kiedyś też oświecił i wydaje mi sięże po prostu jest lepiej komuś jak czegos szuka. Zamaist całej strony postów jednej osoby jest jeden dłuższy i jest przejżyściej. Ale ja moderatorem nie jestem i może nie powinnam Ci napisać tego. Dla mnie to nie było nic obrazliwego i sądziłąm ,że odbierzesz to tak samo.....Qwa aż mnie łeb rozbolał od tego............... nie musiaąłś wywlekać tego na forum.......po co?????

Kerna, teraz juz bede wiedziała zeby tak robic:tak:Moze i masz racje po co tyle postów pisac...
A nie wiem czemu na forum kliknełam odpowiedz i poszło!
 
Do góry