reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No my pierwszy cykl;-)wczoraj test owulacyjny na tak, przytulanko, ale dzis jeszcze skoku temp. brak:-(no i kurde nie wiem, czy dziś przytulaniec, czy jednak według zaleceń jutro(po 2 dniach), nie chciałabym jednak zmarnować szansy....już mi się włączył stres i emocje z poprzednich starań i lęk, że znów minie rok zanim się uda...:baffled:
 
U mnie tez nastawienie nie bardzo,trochę jestem niecierpliwa i mam nadzieję że nie będę musiała czekać na fasolkę zbyt długo.

Właśnie z tą cierpliwością u mnie też jest problem. Ja bym chciała, żeby sie udało już. I za pierwszym podejściem nie wyszło. Mam złe przeczucia i coraz tudniej mi myśleć pozytywnie :-( Ciężka sprawa... :-(
 
witam wszystkie panie po malej przerwie w tym cyklu chyba cos poszlo nie tak bo dwa poprzednie byly 28 dniowe a w tym owu byla dopiero 20dc i sie zastanawiam czy cykl sie wydluzyl i jest szansa na malenstwo czy moze mam problem ze zbyt krotka faza poowulacyjna ??? co myslicie spotkalyscie sie z czyms takim?:sorry2:
 
Malutka ja mam zazwyczaj skok temp. w 19 dniu cyklu, czasem w 20, tak, że pierwsza faza cyklu może być różna, zależna od wielu czynników, druga teoretycznie stała...
 
no tak ale w przypadku zbyt krotkiej drugiej fazy niedojdzie do zagniezdzenia ? dobrze mysle ?w pierwszym cyklu staran tez tak bylo owu 7 dni przed okresem:wściekła/y: a slyszalyscie cos o tabletkach na wywolanie rawidlowej owulacji? po jakim czasie mozna o nie spytac?
 
reklama
To możemy podać sobie ręke :-) Ja też niedawno zaczełam 2 cykl. Jak u Ciebie z nastawieniem? Bo u mnie kiepsko...

U mnie tez nastawienie nie bardzo,trochę jestem niecierpliwa i mam nadzieję że nie będę musiała czekać na fasolkę zbyt długo.
Nie no dziewczyny nie przesadzajcie!!! Z takim nastawieniem to faktycznie moze byc ciezko! Zadko kiedy udaje sie za pierwszym razem... I nie martwcie sie na zapas!
No my pierwszy cykl;-)wczoraj test owulacyjny na tak, przytulanko, ale dzis jeszcze skoku temp. brak:-(no i kurde nie wiem, czy dziś przytulaniec, czy jednak według zaleceń jutro(po 2 dniach), nie chciałabym jednak zmarnować szansy....już mi się włączył stres i emocje z poprzednich starań i lęk, że znów minie rok zanim się uda...:baffled:
Test owu wychodzi pozytywny na 24-36 h przed owulacja. A skok temperatury nastepuje w jakis czas PO owulacji (czasami dopiero w 3 dniu). A plemniczki przeciez jakis czas sobie w nas zyja, wiec co dwa dni powinno starczyc:tak:



witam wszystkie panie po malej przerwie w tym cyklu chyba cos poszlo nie tak bo dwa poprzednie byly 28 dniowe a w tym owu byla dopiero 20dc i sie zastanawiam czy cykl sie wydluzyl i jest szansa na malenstwo czy moze mam problem ze zbyt krotka faza poowulacyjna ??? co myslicie spotkalyscie sie z czyms takim?:sorry2:
No ale @ jeszcze nie ma, wiec nie wiesz ile faza pooowulacyjna potrwa... Jesli faktycznie cykl bedzie mial 28 dni, warto wybrac sie do gina...

no tak ale w przypadku zbyt krotkiej drugiej fazy niedojdzie do zagniezdzenia ? dobrze mysle ?w pierwszym cyklu staran tez tak bylo owu 7 dni przed okresem:wściekła/y: a slyszalyscie cos o tabletkach na wywolanie rawidlowej owulacji? po jakim czasie mozna o nie spytac?
No z tego co wiem to faktycznie moze byc problem z zagniezdzeniem. A na jakiej podstwaie okreslasz dzien owulki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry