reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

agutka u mnie pierwszy sernik jaki upiekłam właśnie też z kratka na wierzchu wyjechał prosto z piekarnika do śmietnika:tak::-D. Tylko ten na wiśniach mi się udaje i nawet już innych nie próbuję.
Idę robić obiad moim łobuziakom;-):-p:-), ale będę zaglądać bo kompa do kuchni zatargam, a co;-):blink::cool2::cool:

Hehehehe,no to ładnie. :-D
Ja tak podchodzę do tego,że musi się udać,bo inaczej być nie może! ;-) Zuzia ma jakiś dar,że jak mi pomaga,to wszystko zawsze się udaje,więc jutro ma ze mną dyżur w kuchni. :cool2: :-D
 
reklama
ja to tez mialam rekordowa owulke jak zaszlam w ciaze wtedy mialam owu w 62 dniu cyklu ... powaznie mowie... wczesniej @ wywolywalam luteina i pozniej taki cykl mialam i zaszlam w ciaze wlasnie podczas tej owulki w 62 dniu od @ ... makabra jakas...
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Ja robię sernika z rodzynkami
rodzynki!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeeee:no2::no2::no2:
Idę robić obiad moim łobuziakom;-):-p:-), ale będę zaglądać bo kompa do kuchni zatargam, a co;-):blink::cool2::cool:
hehe to sie nazywa uzależnienie:tak::tak::-D:-D
ja kuraka juz mam ugotowanego a zaraz się biore za warzywka na parze!!!:tak:kuraka mam wiejskiego.....hmm jami jami:-)

Hehehehe,no to ładnie. :-D
Ja tak podchodzę do tego,że musi się udać,bo inaczej być nie może! ;-) Zuzia ma jakiś dar,że jak mi pomaga,to wszystko zawsze się udaje,więc jutro ma ze mną dyżur w kuchni. :cool2: :-D
uczeń prześcignął nauczyciela????:-D:-D:-D jateż chciałbym mieć taką pomocnicę w kuchni....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
po tych minkach :szok: widze e chyba ja jestem rekordzistka :-D wiecie ja mialam takie rozregulowane cykle ze kosmos i myslalam ze mis ie nigdy nie uda dzidziusia zrobic z mezem... ale udalo sie i to po 5 miesiacach w ktorych mialam 1 @ po antykonceptach a 2@ wywolywana luteina i pewnie gdyby nie lute to bym owu nie miala... a w ogole jaja byly bo mi sie @ spoznial 2 tygodnie i poszlam do gina i mowie ze test negatyw a on na usg zaglada i mowi ze ja wygladam jakbym co okres miala ale mowi ze pecherzyk rosnie i za ok tydzien troche wiecej peknie i owu bedzie i zavczelam temp wtedy mierzyc i wiem kiedy Antek się zrobil ;-) ale powiem wam ze to przerąbane tak jest ... i pewnie teraz tez tak bede miala nawet si nie ludze... ale zastanawiam sie cz castagusa sobie nie brac na wyregulowanie ale czy to nie za wczesnie po pierwszym @ od porodu ale po 2 miechach prawie... co o ttm myslicie??
 
rodzynki!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeeee:no2::no2::no2:

Przestań! :wściekła/y: :-p :-D Mniam! ;-)

uczeń prześcignął nauczyciela????:-D:-D:-D jateż chciałbym mieć taką pomocnicę w kuchni....

A może pomocnik zechce pomóc? ;-)
My zacztnałyśmy od ciasteczek kuuuuuuupe czasu temu i to Zuzię zaciągnęło do kuchni. ;-) Więc może też spróbujcie? :-)


Mykam się szykować,bo po obiadku na zakupki. ;-)

Baaaj baj! :cool2: :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
po tych minkach :szok: widze e chyba ja jestem rekordzistka :-D wiecie ja mialam takie rozregulowane cykle ze kosmos i myslalam ze mis ie nigdy nie uda dzidziusia zrobic z mezem... ale udalo sie i to po 5 miesiacach w ktorych mialam 1 @ po antykonceptach a 2@ wywolywana luteina i pewnie gdyby nie lute to bym owu nie miala... a w ogole jaja byly bo mi sie @ spoznial 2 tygodnie i poszlam do gina i mowie ze test negatyw a on na usg zaglada i mowi ze ja wygladam jakbym co okres miala ale mowi ze pecherzyk rosnie i za ok tydzien troche wiecej peknie i owu bedzie i zavczelam temp wtedy mierzyc i wiem kiedy Antek się zrobil ;-) ale powiem wam ze to przerąbane tak jest ... i pewnie teraz tez tak bede miala nawet si nie ludze... ale zastanawiam sie cz castagusa sobie nie brac na wyregulowanie ale czy to nie za wczesnie po pierwszym @ od porodu ale po 2 miechach prawie... co o ttm myslicie??
hmmmm tu chyba ginek powinien się wypowiedzieć.....kurcze nie wiem:baffled: ja też miaąłm pólroczne przerwy w dostawie @ :tak:

Przestań! :wściekła/y: :-p :-D Mniam! ;-)



A może pomocnik zechce pomóc? ;-)
My zacztnałyśmy od ciasteczek kuuuuuuupe czasu temu i to Zuzię zaciągnęło do kuchni. ;-) Więc może też spróbujcie? :-)
ja rodzynki wydłubuję, a jak i ch za dużo to nie jem i już co by mojej cierpliwości na próbe nie wystawiac:-D:-D:-D:-D:-D
A co do pomocnika to ja głupia jestem bo jescze ani razu go dokuchni niezaprowadziłą....nie wiem czemu ale wydaje mi się ze za mały jest????bo co on może zrobić......porozwalać ewentualnie.....hmmmmm
 
to zapytam sie go jutro bo ide akurat... w sumie to sa ziolowe i kiedys gin jednej dziewczynie z forum powiedzial ze nie zaszkodzi ale i nie pomoze bo to ziola... i sama juz zglupialam ale jak mowisz lepiej sie zapytam jutro niech mo cos o tym opowie
 
agutka takie pyszności opowiadasz, że od razu mnie głowa przestała boleć... Zazdroszczę, że mała śpi... ja na mojego zbója nie mam co liczyć - wstał o 9 rano.... nawet go nie męczę...

kerna no jutro się okaże czy dziadek widzi fasolkę czy nie widzi.... po dziadku ide sobie zrobić zabójczy fryz na poprawę humoru...
 
hej kochane

dawno mnie dluzej na posiedzeniu tu nie bylo ale jakas taka smutasna jestem... sluzik taki lekko plodny u siebie zauwazylam 10 dni temu zanim zaczelam brac duphaston ale dzisiaj testa b. czulego zrobilam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale jak wiadomo dupa wielka... odloze duphaston i mam nadzieje ze @ przyjdzie i bedziemy sie starac dalej

suzi to widze ze przejscia podobne do moich tylko ja rodzilam w 6 miechu na poczatku... ehhh. ateraz to pier...le ide na zywiol i niech sie dzieje co chce , teraz wiem co sie moze wydarzyc i chce ten szew i napewno mi go zaloza.. u mnie jeszcze tak glupie bo ja sie urodzilam 13 w piatek a moj maly zmarl 13 w piatek :( i w swije urodziny beda pelne miesiace jak moj zamknal oczka :( niezle urodziny bede miala ....

wszystkim 2 kreskom gratuluje :-)

Bedzie dobrze:tak:

A ja mam lenia strasznego:wściekła/y:
 
reklama
Witam dziewczeta!
Hej Staraczki!

Jak tam staranka? U mnie czekam na skok tempki. Cykle mam 30 dniowe, jestem w 15 dc , a jeszcze nie było skoku:( Czy tak powinno być?
Jak na razei jest oki. Na skok jest jeszcze czas.

Czy to nie można zajśc w ciąże tak ot po prostu. :no:
Mozna, tylko jestesmy za stare? Bo nie ma sie juz nastu lat...;-)
ale zastanawiam sie cz castagusa sobie nie brac na wyregulowanie ale czy to nie za wczesnie po pierwszym @ od porodu ale po 2 miechach prawie... co o ttm myslicie??
No wlsnie - to ziolowe tabsy, wiec zaszkodzic nie powinny. A z tego co czytalam na roznych forach to lekarze raczej z przymrózeniem oka na niego patrza...

A mi to rece i majtki dzisiaj opadly! Probowalam sie zarejestrowac do endokrynologa. W jednej przychodni mi powiedzieli, ze na najblizsze 3 miesiace wszystkie miejsca sa juz zajeta. W drugiej, ze na styczen bylo 10(!!!) miejsc i sa juz zajete i moge pytac w styczniu. Namienie tylko, ze rzecz dzieje sie w powiatowym, 15sto tysiecznym miasteczku...:no:
Wiec albo musze szukac w wiekszych miastach albo isc prywatnie. Tylko z tymi prywatnymi wizytami jest tak, ze sama wizyta moze duzo nie kosztuje, ale pozniej za kazde badanie trzeba placic z wlasnej kieszeni...:wściekła/y:MASAKRA
 
Do góry