reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ojjjj bardzo Ci dziekuje!!!!!
Wiesz co ja tą luteine dostałąm bardziej na wywołanie,bo nie miałam typowej miesiaczki tylko same plamienia, potem poszłąm na wizyte i z usg tez wynikało ze to raczej nie @!!!!I kazał poczekac mi jeszcze kilka dni i zacząc brac tą luteine! Ale potem w połowie cyklu miałam sluz płodny, i zadzwoniłam do lekarza.Powiedział ze i tak mam brac luteine a po @ mam sie zgłosic na wizyte!!!!!
 
Aga ja myślę że na spokojnie :) bo takie myślenie CO JEST GRANE i stresowanie się wielką niewiadomą też powoduję opóźnianie się @. wiem to po sobie bo kiedyś tak miewałam.
Jeżeli to ciąża to i tak w końcu bedziesz miała objawy. Ale sądzę że skoro test wyszedł negatywny to jednak poprostu rozregulowanie po hormonach może być jeszcze.
Czas pokarze. W razie czego idz do ginekologa i dowiesz się co jest.

suzi ja tez nie pomege bo nie brałam nigdy luteiny...
 
suzi ja na wywołanie@ też brałam kilka cykli. bo nie miałąm opnad pół roku@. Ale szczerze nie pamiętam od którego dnia się ją stosuje i do którego bo to też chyba zależy od przypisu lekarza. Luteina powoduje fazę lutealną czyli niepłodną. więc bierze się ją jakoś od połowy cyklu....ale czemu on Cie prowadzi na 25 dni...hmmmmm
 
suzi ja na wywołanie@ też brałam kilka cykli. bo nie miałąm opnad pół roku@. Ale szczerze nie pamiętam od którego dnia się ją stosuje i do którego bo to też chyba zależy od przypisu lekarza. Luteina powoduje fazę lutealną czyli niepłodną. więc bierze się ją jakoś od połowy cyklu....ale czemu on Cie prowadzi na 25 dni...hmmmmm


Kerna on własnie nie wiedział jaki bede miała cykl , bo z usg nie zapowiadało sie na owulke! byl zdziwiony jak zadzwoniłam i powiedziałam ze pojawił sie sluz płodny!!!!!
a co jak dostane @ faktycznie w 25 dc, to zle?????
Wpłynie to na przyszły cykl????
 
eeee mi się wydaję że piersi a jakieś zaburzenia hormonalne to chyba niekoniecznie muszą mieć coś wspólnego.......ja miałam zawsze bolące a jest ok!



Mnie zawsze bolały przed @ i to bardzo!Ale to dosłownie kilka dni przed @
A teraz od połowy cyklu cały czas bolą!:no:
 
co do bólów piersi to ja tylko powiem ŻE u mnie czasami bolą już od owulacji aż do @
a teraz np bolały mnie na 2dni przed @ wiec to różnie bywa....
i nie sądzę aby to był problem z hormonami :no:
 
reklama
25dc to jeszcze nie tragedia:no: poniżej 20 to juz coś pożądnie nie tak, a 3 dni.....fakt, że dziwne ale nie katastrofa. Zobczysz kiedy ci wyjdzie@ a gienek wtedy będzie wiedział co zmienić. :tak:spokojnie, na ppewno będzie dobrze:tak: ja brałąm ok4 cykli luteine ale potem i tak mi się rozregulowało:baffled:
A co do śluzu to będąc na forum spotkałąm się już z tlyoma przypadkami dziwnych śluzów, że krótko: śluz płodny może być, ale wcale owulki nie oznaczać:tak: nie raz dziewczyny mają kilka dni płodny, potem nie ma potem znowu go mają. tym się nie sugeeruj. O wystąpieniu faktycznej owulacji może powiedzieć ci gienek przy monitoringu!!!!!:-)
 
Do góry