reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Moje zdanie jest takie: wez ta luteine jak kazal lekarz - on w koncu wie najlepiej. Skoro tez cykl jest taki dziwny to niech sie w koncu skonczy, bedzie @ i zaczniesz starania od nowa. Bo jak tu juz ktos wspomnial - sam sluz o owulce nie swiadczy.
Co do cyckow - u mnie tez bardzo roznie bywalo: czasem nie bolaly wcale, czasem od owulki, a czasem przed sama @....
A co do gubienia sie - mam wrazenie, ze wczesniej bylo wszystko oki (zanim zaczelysmy sie starac), bo na nic nie zwracalysmy uwagi i w zwiazku z tym nic nas nie martwilo. A teraz kazdy sygnal organizmu staramy sie jakos zinterpretowac, bo przeciez MUSI O CZYMS SWIADCZYC;-) I mozesz byc pewna, ze wbrew pozorom pomiar temperatury wcale Ci sprawy nie ulatwi - kolejne dane = kolejne watpliwosc:tak: Wiem to z wlasnego doswiadczenia:-D

I własnie dlatego do tej pory tego nie robiłam!!!!!
W kolejnym cyklu chcemy zrobic dokładny monitoring,bo do tej pory miałam sprawdzane czy rosnie pecherzyk i czy peka!
Zrobi tak jak napisałas,tak jak lekarz tez zalecił,przynajmniej skonczy sie ten"smieszny"cykl i bedziemy działac dalej:tak::tak::tak::tak::tak:

A powiedzcie mi czy macie tez czasmi tak ze nie chce wam sie starac????:zawstydzona/y:Bo ja np.w tym cyklu tylko raz sie przytulałam z mezulkiem:sorry2::zawstydzona/y:
BO nie chciałam na siłe...
 
suzi ja o mojego walczyłam tylko\aż 6 cykli. Lekarz nastraszył mnie tym i tamtym, że ryczałąm w poduchę aż do nie przytomności. Ale daliśmy rade:tak: tez wcześniej chce bobasa bo nie wiadomo ile czasu mi to jeszcze zajmie:tak:
A plamienia podczas cyklu mogą też świadczyć o owulce:-)


Plamienie pojawiło sie dokładnie w dniu spodziewanej miesiaczki...i trwało 3 dni.
 
aha.....hmmm to dziwacznie. Ale gienek na pewno wie co robić. będzie cie monitorował i będzie ok!!!:tak:A u nas z tym staraniem też nie różowo:no::no::no:
ostatni nasz sexik był....co najmniej nienormalny. możnaby go nazwać: wlej co masz i złaź:-D:-D:-D:-D ale to tak z przymusu bo owulka chyba była a nie było czasu!!!
 
Podobno psychika to 90% sukcesu!
Raz mam ochote walnac tym wszystkim a raz mysle sobie ze nie jestesmy parą ktora raz sie bzyknie i bedzie fasolinka:no: i szkoda mi czasu, bo nie robiac nic mmoze minąc jeszcze sporo czasu!!!!
O poprzednia ciaze staralismy sie 2 lata(typowy spontan) A teraz nie chciała bym tyle czekac-WIECIE JAK TO JEST:-(
wiesz... ja też nie chciałabym aby nasze starania trwały w nieskończoność bo jednak moj syn skończyl juz 3lata a naprawde zalezy mi aby różnieca miedzy dziecmi nie byla wielka. Ale jak to bedzie to nie wiem... Tam u góry jest wszystko już widamo kiedy bedziemy mieli teraz dzieckio i kiedy wy bedziecie mieli i każda z nas....
tak to juz jest.
 
reklama
Do góry