reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No cóż... wstrętna @ mnie odwiedziła. Troche mi smutno, ale jeśli i tak miała przyjść to lepiej, że teraz niż miałoby to nastąpić za tydzień. Przynajmniej szybciej zaczniemy się znów starać :tak:
szkoda ze jednak @
ale pamietaj że nowy cykl i nowa nadzieja. życzę powodzenia w styczniowym testowaniu! :) bedziesz testowała pewnie jakoś zaraz po mnie.. ;)
 
poliannaa to ja się jeszcze łapię do sierpniówek :-D z obliczeń wychodzi mi 28 sierpnia 2010 ;-);-) zobaczymy co gin powie.....

kinga85 ale kciuki trzymamy dalej tak?

stefanka przykro mi z powodu @... życzę powodzenia w starankach noworocznych :tak:

kerna no nie żartuj z tą jutubą.. OGLĄDAŁAS???? ja przed pierwszym porodem byłam totalnie wyluzowana.... aż jestem teraz w szoku... miałam fajny poród - jaki jedna z niewielu nawet dobrze wspominam :-) ale powiem szczerze, że jak już wiem o co biega to najbardziej boję się ,że będzie trudniej niż za 1szym razem ;-);-);-)
 
Aga to sie cieszcie bo przecież nie planowaliście tej ciąży teraz. :cool2:

Nie ma się z czego cieszyć!
Gdyby była ciąża byłoby wspaniale i bylibyśmy szczęśliwi przecież bym się nie pocięła z powodu ciąży.
A starania staraniami,mieliśmy w planach zacząć dopiero w wakacje ale nigdy nic nie wiadomo,może zajdę szybciej w ciążę jeśli będzie mi to wskazane.
 
tak jak sądziłam - wynik negatywny.... cos musialo mi sie niezle rozregulowac, chyba musze zrobic badania bo miewam wzdecia i zgage a w moim moczu zauwazylam cos dziwnego, i w dodatku ta temperaturka, po co to mierzyc jak wysoka wcale nie swiadczy o ciazy.... i teraz nie wiem kiedy bede miala znowu owu...
 
tak jak sądziłam - wynik negatywny.... cos musialo mi sie niezle rozregulowac, chyba musze zrobic badania bo miewam wzdecia i zgage a w moim moczu zauwazylam cos dziwnego, i w dodatku ta temperaturka, po co to mierzyc jak wysoka wcale nie swiadczy o ciazy.... i teraz nie wiem kiedy bede miala znowu owu...

do puki @ nie ma jest jeszcze nadzieja:)

Ja też mam chyba rozregulowany cykl bo @ brak już od tygodnia a test wyszedł negatywny.
 
juz po prostu zglupialam....
moze i jest nadzieja ale ja już ją straciłam....
agnieszka.kk a jakie testy robilas? jakiej firmy? moze pojde jutro zrobie bete, juz sama nie wiem. do tej pory ciagle mi cos dolegalo, od wczoraj nagle przeszlo, pojawila sie tylko zgaga...
 
reklama
Do góry