reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Mnie zawsze bolały przed @ i to bardzo!Ale to dosłownie kilka dni przed @
A teraz od połowy cyklu cały czas bolą!:no:
ja popieram Kingę:tak::tak::tak: ja nie raz miałam od owulki bolące masakrycznie a raz wcale!!!! co cykl to nowość i taka jest neistety prawda!!:tak: Aha dodam jeszcze że brak owulki w cyklu to też tutaj jest norma na forum! Ja ostatni cykl też miaąłm bezowulacyjny...niestety
 
reklama
Aga ja myślę że na spokojnie :) bo takie myślenie CO JEST GRANE i stresowanie się wielką niewiadomą też powoduję opóźnianie się @. wiem to po sobie bo kiedyś tak miewałam.
Jeżeli to ciąża to i tak w końcu bedziesz miała objawy. Ale sądzę że skoro test wyszedł negatywny to jednak poprostu rozregulowanie po hormonach może być jeszcze.
Czas pokarze. W razie czego idz do ginekologa i dowiesz się co jest.

poczekam poczekam i zobaczę co będzie :tak::-)
przypuszczam że i tak czeka mnie wizyta u ginekologa tu w UK bo zaczynają być dziwne te moje miesiączki.
 
co do bólów piersi to ja tylko powiem ŻE u mnie czasami bolą już od owulacji aż do @
a teraz np bolały mnie na 2dni przed @ wiec to różnie bywa....
i nie sądzę aby to był problem z hormonami :no:

Ja przed ostatni cykl taki miałam,ze bolały mnie od ow do samej @! i teraz drugi cykl,zawsze miałam tak jak pisałam wczesniej!!!!

Dziewczyny nie macie tak ze czasami gubicie sie w tym wszystkim?????:confused:BO ja im wiecej staram sie skupic na obserwacji tym bardziej jakies dziwactwa wychodzą!!!!

W zyciu zamiast okresu nie maiłam plamien!!!!Zawsze mam bardzo obfite @ i dosc długie! a tu taki psikus! Wybiło mnie to z tropu totalnie:-)

Ale mam postanowienie noworoczne: POMIAR TEMPKI:tak:Moze to ułatwi sprawe
 
ja popieram Kingę:tak::tak::tak: ja nie raz miałam od owulki bolące masakrycznie a raz wcale!!!! co cykl to nowość i taka jest neistety prawda!!:tak: Aha dodam jeszcze że brak owulki w cyklu to też tutaj jest norma na forum! Ja ostatni cykl też miaąłm bezowulacyjny...niestety
TAK JEST:tak:
SAMO ŻYCIE heh :cool2:
 
Co do testów to jakos nie do konca jestm przekonana1
Bo bedąc w ciazy robiłam 2 i wyszły negat. dopiero jak poszłam do gin to potwierdził ze jest ciaza! A miałam wszystkie objawy!!!!!


A teraz z innej beczki,jak zrobic suwaczki?????
 
do tego jeszcze bym dodała na twoim miejscy wyluzowanie troszkę :tak:
mocno widzę się wczuwasz w swoje cykle a pamietaj ze to na pewno nie pomoże..
Powodzenia!
:happy2:


Podobno psychika to 90% sukcesu!
Raz mam ochote walnac tym wszystkim a raz mysle sobie ze nie jestesmy parą ktora raz sie bzyknie i bedzie fasolinka:no: i szkoda mi czasu, bo nie robiac nic mmoze minąc jeszcze sporo czasu!!!!
O poprzednia ciaze staralismy sie 2 lata(typowy spontan) A teraz nie chciała bym tyle czekac-WIECIE JAK TO JEST:-(
 
klikasz na suwaczek którejśc z dziewczyn otwiera ci sie stronka i sobie go robisz. potem wklejasz link url do USTAWIENIA-EDYTUJ SYGNATURE wklejasz i masz. no właśnie mi też coś się wydaję ze za bardzo się starasz..organizm może ci jeszcze takie żarty zrobić że zgłupiałabyś!!! luzik:tak:
 
a co jak dostane @ faktycznie w 25 dc, to zle?????
Wpłynie to na przyszły cykl????

Mnie zawsze bolały przed @ i to bardzo!Ale to dosłownie kilka dni przed @
A teraz od połowy cyklu cały czas bolą!:no:

Dziewczyny nie macie tak ze czasami gubicie sie w tym wszystkim?????:confused:BO ja im wiecej staram sie skupic na obserwacji tym bardziej jakies dziwactwa wychodzą!!!!

Ale mam postanowienie noworoczne: POMIAR TEMPKI:tak:Moze to ułatwi sprawe
Moje zdanie jest takie: wez ta luteine jak kazal lekarz - on w koncu wie najlepiej. Skoro tez cykl jest taki dziwny to niech sie w koncu skonczy, bedzie @ i zaczniesz starania od nowa. Bo jak tu juz ktos wspomnial - sam sluz o owulce nie swiadczy.
Co do cyckow - u mnie tez bardzo roznie bywalo: czasem nie bolaly wcale, czasem od owulki, a czasem przed sama @....
A co do gubienia sie - mam wrazenie, ze wczesniej bylo wszystko oki (zanim zaczelysmy sie starac), bo na nic nie zwracalysmy uwagi i w zwiazku z tym nic nas nie martwilo. A teraz kazdy sygnal organizmu staramy sie jakos zinterpretowac, bo przeciez MUSI O CZYMS SWIADCZYC;-) I mozesz byc pewna, ze wbrew pozorom pomiar temperatury wcale Ci sprawy nie ulatwi - kolejne dane = kolejne watpliwosc:tak: Wiem to z wlasnego doswiadczenia:-D
 
reklama
Podobno psychika to 90% sukcesu!
Raz mam ochote walnac tym wszystkim a raz mysle sobie ze nie jestesmy parą ktora raz sie bzyknie i bedzie fasolinka:no: i szkoda mi czasu, bo nie robiac nic mmoze minąc jeszcze sporo czasu!!!!
O poprzednia ciaze staralismy sie 2 lata(typowy spontan) A teraz nie chciała bym tyle czekac-WIECIE JAK TO JEST:-(
suzi ja o mojego walczyłam tylko\aż 6 cykli. Lekarz nastraszył mnie tym i tamtym, że ryczałąm w poduchę aż do nie przytomności. Ale daliśmy rade:tak: tez wcześniej chce bobasa bo nie wiadomo ile czasu mi to jeszcze zajmie:tak:
A plamienia podczas cyklu mogą też świadczyć o owulce:-)
 
Do góry