reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam Was dziewczeta!!!!!!
Kurcze wiecie co, chyba mam cos rozregulowane bo od jakiegos czasu bolą mnie piersi!!!A mam jeszcze troszke do @!!!!!Cos czuje ze po nowym roku czeka mnie wizyta u gina!!!!Miałąm isc jutro ale pracuje,wiec odpada!Kolejny termin 4.01.2010!!!!
Ale tez nie wiem czy zdąze bo dzis odstawiam luteine(brałam ja od wtorku,lekarz kazał mi brac ja 5/6 dni)


Ojjjj jak chciała bym zobaczyc II kreseczki:tak:Moze ten rok 2010 bedzie bardziej szczesliwy!!!!!
 
Kurcze i włąsnie sie zastanawiam bo dzis mam 21 dc i jak skoncze dzis brac luteine to @ powinna przyjsc chyba po jakis 2/3 dniach????To bedzie max 25dc!Nie za szybko?????

Moze lepiej przeciągnąc luteine do 10 dni?????wtedy miała bym 25 dc


Kurcze nie wiem co robic...:no:

Poradzicie mi cos????
 
kerna no nie żartuj z tą jutubą.. OGLĄDAŁAS???? ja przed pierwszym porodem byłam totalnie wyluzowana.... aż jestem teraz w szoku... miałam fajny poród - jaki jedna z niewielu nawet dobrze wspominam :-) ale powiem szczerze, że jak już wiem o co biega to najbardziej boję się ,że będzie trudniej niż za 1szym razem ;-);-);-)
nie żartuje:no::no::no::no: ale mocno żałuję :tak::tak::tak::tak:a ja poród mimo tego że w 30tc to też wspominam bardzo dobrze...pomijając przyjemny ból w okoli cy od pasa w dół.:-D
Agnieszka a Ty robiłaś test po wypiciu szklanki herbaty więc nie koniecznie musi być wiarygodny:sorry2:
A w ogóle to ja nadal mam uczucie 3 tamponów!!! Jestem tam napchana okropnie i nie wiem o czym to może świadczyć........
 
nie żartuje:no::no::no::no:
Agnieszka a Ty robiłaś test po wypiciu szklanki herbaty więc nie koniecznie musi być wiarygodny:sorry2:

hmm sama nie wiem...test robiłam po wypiciu szklanki kawy z mlekiem,dziwny był mocz bo miał bardzo mocno żółtawy kolor,jeżeli jestem 7 dni po spodziewanej @ to test powinien wyjść dobrze gdyby była ciąża,raczej stawiam na tabletki,poczekam kilka dni i powtórzę test a jak @ nadal nie przyjdzie to wybiorę się do lekarza i zobaczę ci mi powie.
 
hmm sama nie wiem...test robiłam po wypiciu szklanki kawy z mlekiem,dziwny był mocz bo miał bardzo mocno żółtawy kolor,jeżeli jestem 7 dni po spodziewanej @ to test powinien wyjść dobrze gdyby była ciąża,raczej stawiam na tabletki,poczekam kilka dni i powtórzę test a jak @ nadal nie przyjdzie to wybiorę się do lekarza i zobaczę ci mi powie.
hmmmmto już też sama nie wiem...najlepiej po prostu poczekać i już:tak:samo wyjdzie:tak:
 
suzi ja się nie odzywam bo luteiny nie biore..brałam ale tak dawno że nie wiem o co w tym chodzi. Alefakt, że cykl 25 dni to coś nie tak:sorry2:lekarz raczej powinien prowadzić Cie na cykl 28......:confused:
 
reklama
Do góry