reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witajcie staraczki. Czytam, ze nie które nie mają dobrych humorków na te święta a inne przeciwnie. Oh, jakby cudnie było abyśmy wszystkie były na styczeń zafasolkowane. No cóż pewnie niektórym sie uda szybciej innym później.
Szkoda że śnieg sie stopił już znikł ten nastrój świąteczny.
 
reklama
oj tak... szkoda, że sniegu nie ma i że święta już się skonczyły. Ja mam okropny humor. A to dopiero pierwszy nieudany (tak mi sie wydaje) cykl... To czekanie jest okropne.
Dobrze, że chociaż słonko ładnie świeci :-)
 
Juz jeden test robiłam. Wprawdzie z różnych przyczyn był nie do końca wiarygodny (chociażby jego wątpliwa jakość oraz wieczorne godziny zatestowania) ale brzuch boli małpowo coraz bardziej więc nie myśle o żadnym testowanku :-(

Myślałam o zrobieniu suwaczka ale mam niereguralne cykle... Może po najbliższej wstrętnej @ sobie zrobie. Ale nie wiem czy w ogóle jest sens.
 
Stefanka ja też mam nieregularne ale ustawiłam sobie na ostatnią długość cyklu i zobaczymy. Testować i tak wcześniej nie będę więc....;-)
 
Kerna z rana przed testem zdążyłam wypić kawę z mlekiem i zrobiłam test niestety wyszła pozioma kreska co oznacza że ciąży nie ma :-( a myślałam że jednak będzie,natomiast gdyby pojawiły się dwie kreski w pionie i poziomie co dawały by"+"oznaczałoby że ciąża jest.
Trudno najwidoczniej rok 2009 nie jest nam pisany także starania zaczynamy w 2010 roku.
Aga to sie cieszcie bo przecież nie planowaliście tej ciąży teraz. A skoro wyszedł test negatywny to myślę że nie ma ciąży bo to już by pokazało po takim czasie spoznienia sie @. Widocznie poprostu ci sie rozregulował cykl troszke.
No ale może może jeszcze być ciąża kto to wie.... :cool2:
 
Witam się poświątecznie.

U mnie @ nadal brak. Testu nie powtórzyłam bo najzwyczajniej w świecie nie kupiłam, a zresztą wyluzowałam troszkę, że co ma być to będzie. Tempka dziwnie wzrasta i opada a dzisiaj nie zmierzyłam bo zaspałam.
 
Witam się poświątecznie.

U mnie @ nadal brak. Testu nie powtórzyłam bo najzwyczajniej w świecie nie kupiłam, a zresztą wyluzowałam troszkę, że co ma być to będzie. Tempka dziwnie wzrasta i opada a dzisiaj nie zmierzyłam bo zaspałam.
życzę ci ciąży jak najbardziej to oczywiste! :tak::-);-)
 
reklama
No cóż... wstrętna @ mnie odwiedziła. Troche mi smutno, ale jeśli i tak miała przyjść to lepiej, że teraz niż miałoby to nastąpić za tydzień. Przynajmniej szybciej zaczniemy się znów starać :tak:
 
Do góry