reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam poświątecznie.

U mnie raz ból małpowy jest, raz go nie ma... Oszaleć można. Jak już ma przyjść ta @ to niech przychodzi, bo takie czekanie na nią jest najgorsze :wściekła/y:

Dziewczyny może to głupie pytanie, ale czy boicie się porodu?
 
reklama
Poczekam jeszcze jutro i zobaczę jak nie dostanę @ to zrobię test jeszcze raz ale tym razem z pierwszych siuśków rannych.
Tylko że nie przeczuwam nic na @ kompletnie nic...i nie wiem jak długo mam jeszcze czekać :wściekła/y:
Zobaczymy co będzie to będzie...
 
Stefanka ja się bałam okropnie..nawet oglądałam na you tubie porody..a potem spać nie mogłam....ale w rzeczywistości jest całkiem inaczej!!!!!!!!!! Nie myślisz o tym czy krew, czy nie tylko żeby było po wszsytkim!
 
jesli moge sie wtracic, to ja po odstawiniu tabsow ktore bralam przez 7 lat non toper... uwazalam z zajsciem w 1 ciaze, ale cykle mialam regolarne. W 3 miesiacu po odstawieniu tabsow zaszlam w ciaze i to w dni nieplodne :sorry: Ale @ mialam regolarnie :tak:
Ciekawe jak to teraz u mnie bedzie... Od poczatku grudnia nie biore tabsow.... ;-)
 
Ja robiłam dwa testy i były negatywne.... później dwa kolejne wyszły już pozytywne. Dopóki @ nie przyjdzie jest nadzieja! Kolejny test zrób za 2-3 dni jeśli @ nie będzie... albo idź na betę:tak: Trzymam kciuki!!!! &&&&
Dziękuję dziewczyny za wasze rady...Ja zaczynam być już zagubiona bo nie wiem czego się spodziewać.
Faktycznie tak zrobię jeśli @ nie przylezie w najbliższych 2,3 dniach to powtórzę test.
 
Poczekam jeszcze jutro i zobaczę jak nie dostanę @ to zrobię test jeszcze raz ale tym razem z pierwszych siuśków rannych.
Tylko że nie przeczuwam nic na @ kompletnie nic...i nie wiem jak długo mam jeszcze czekać :wściekła/y:
Zobaczymy co będzie to będzie...
dokłądnie poczekaj sobie i zrób rano. wtedy praktycznie będziesz mieć pewnośc. Im dłużej poczekasz tym większe prawdopodobieństwo wiarygodności testu!!

jesli moge sie wtracic, to ja po odstawiniu tabsow ktore bralam przez 7 lat non toper... uwazalam z zajsciem w ciaze, ale cykle mialam regolarne. W 3 miesiacu po odstawieniu tabsow zaszlam w ciaze i to w dni nieplodne :sorry: Ale @ mialam regolarnie :tak:
Ciekawe jak to teraz u mnie bedzie... Od poczatku grudnia nie biore tabsow.... ;-)
nie koniecznie mogłaś być w okresie niepłodnym..jakby tak było to ciąży by nie było:tak: owulka czasem wychodzi w różnym okresie..jedna z nas ostatnio miałą w 6dc. Więc wsyztko jest możliwe:tak:
 
nie koniecznie mogłaś być w okresie niepłodnym..jakby tak było to ciąży by nie było:tak: owulka czasem wychodzi w różnym okresie..jedna z nas ostatnio miałą w 6dc. Więc wsyztko jest możliwe:tak:

wiesz ja nigdy nie mierzylam sobie temperatury itp... tylko liczylam sobie poprzez te kalkulatory... @ mialam zawsze o czasie roznica 1-2 dni jak juz.
 
larvunia no my tu jednogłośnie jakiś czas temu uznałyśmy ze kalkulatory internetowe to wielkie G.Daltego myślisz, żemiałaś niepłodne a wyszło inaczej:tak:
 
heh i jak tu wierzyc internetowi heheheh...
dzieki za info ze to wielka sciema ;-)
Wiec zostaje mi tylko czekanie na @ teraz ;-) Bo ja z byt leniwa jestem na mierzenie co rano temp ;-)
 
reklama
larvunie nie musisz mierzyć tempki. Może Ci wytarczyć tylko obserwacja śluzu!
Ja nie mierzę tempki:no: ale dlaczego to już inna historia:cool2: A internet nie przewidzi zmian w Twoim organizmie niestety.
 
Do góry