reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam się z rana... przez te święta mi się nakurzyło i mam odkurzającą niedzielę... ufff... dostałam takiego powera, żę przemeblowałam pokój młodego :-p Komuś coś wyremontować? heheh :-D


hehe no tak. Ja ostatnio mojemu M tłumaczyłam przez ile godzin mogę zajść w ciążę i że to nie tkaie hop siup. A on się oburzył i stwierdził, że to jest kompletnie bez sensu i praktycznie niemożliwe:-D

kerna mój też ledwo to zdołał pojąć... teraz ma asa w rękawie, bo podczas staranek zrobiłam mu wykład z zakresu kobiecej fizjologii i jak mam wątpliwości to mi to wypomina, że tak strasznie chciałam a teraz mam obawy :-D przynajmniej wiem, że mnie słuchał :tak:
 
Agnieszka no jak tam?????? Kurcze no niecierpliwie czekammmmmm:tak:

Kerna z rana przed testem zdążyłam wypić kawę z mlekiem i zrobiłam test niestety wyszła pozioma kreska co oznacza że ciąży nie ma :-( a myślałam że jednak będzie,natomiast gdyby pojawiły się dwie kreski w pionie i poziomie co dawały by"+"oznaczałoby że ciąża jest.
Trudno najwidoczniej rok 2009 nie jest nam pisany także starania zaczynamy w 2010 roku.
 
Kerna z rana przed testem zdążyłam wypić kawę z mlekiem i zrobiłam test niestety wyszła pozioma kreskaco oznacza że ciąży nie ma :-( a myślałam że jednak będzie,natomiast gdyby pojawiły się dwie kreski w pionie i poziomie co dawały by"+"oznaczałoby że ciąża jest.
Trudno najwidoczniej rok 2009 nie jest nam pisany także starania zaczynami w 2010.
agnieszka.kk ale skoro @ nie masz to jest szansa - wiem po sobie!!!
 
Witam się z rana... przez te święta mi się nakurzyło i mam odkurzającą niedzielę... ufff... dostałam takiego powera, żę przemeblowałam pokój młodego :-p Komuś coś wyremontować? heheh :-D




kerna mój też ledwo to zdołał pojąć... teraz ma asa w rękawie, bo podczas staranek zrobiłam mu wykład z zakresu kobiecej fizjologii i jak mam wątpliwości to mi to wypomina, że tak strasznie chciałam a teraz mam obawy :-D przynajmniej wiem, że mnie słuchał :tak:
hehe no dobre!! Jak tam u Was?? Jak samopoczucie??? Kurcze nie masz już wątpliwości??A w ogóle masz jakieś obawy????:szok::szok::szok:
Ja nadal w kropce, mysle o tej owulce i wymyślić jej nie mogę:-D:-D:-D nadal mam porażającą ilość śluzu. to już 6ty dzień. Teraz jest mętny....
 
agnieszka.kk ale skoro @ nie masz to jest szansa - wiem po sobie!!!

hmm jak to?
Ja stawiał albo na ciąże bo nasze zabezpieczenia ostatnio nie były zbyt mocne albo na skutek uboczny tabletek antykoncepcyjnych bo odstawiłam 4 miesiące temu.Zawsze miałam regularne cykle a teraz w tym miesiącu spóźnia się o 7 dni.Czy to możliwe żeby tak od razu zegar się przestawił?
 
agnieszka kurcze możłiwe że się pospieszyłaś....po szkalnce picia to nie jest mocz taki wiesz "uskładany" z czasem:-D tylko wysikałaś to co wypiłaś....nadzieja nadal jest. Albo kup jeszcze jeden i zrób jutro rano z pierwszego moczu:tak:
 
hmm jak to?
Ja stawiał albo na ciąże bo nasze zabezpieczenia ostatnio nie były zbyt mocne albo na skutek uboczny tabletek antykoncepcyjnych bo odstawiłam 4 miesiące temu.Zawsze miałam regularne cykle a teraz w tym miesiącu spóźnia się o 7 dni.Czy to możliwe żeby tak od razu zegar się przestawił?
Fakt po odstawieniu cykl dochodzi do siebie nawet kilka miesięcy!
 
reklama
hehe no dobre!! Jak tam u Was?? Jak samopoczucie??? Kurcze nie masz już wątpliwości??A w ogóle masz jakieś obawy????:szok::szok::szok:
Ja nadal w kropce, mysle o tej owulce i wymyślić jej nie mogę:-D:-D:-D nadal mam porażającą ilość śluzu. to już 6ty dzień. Teraz jest mętny....

Czuję się ok, praktycznie żadnych dolegliwości oprócz zmienności nastrojów - raz euforia, raz paniczny strach ;-) sama się z własną głową męczę.... A wątpliwości mam nadal, ale staram się myśleć pozytywnie... Owulkę też sobie w tym cyklu badałam skrupulatnie, ale konkretnym sygnałem był okropny ból w podbrzusz... wiedziałam już, że coś tam się dzieje bo wcześniej w nocy byly przytulanki... Przytulajcie się i traficie!:-D:tak:

hmm jak to?
Ja stawiał albo na ciąże bo nasze zabezpieczenia ostatnio nie były zbyt mocne albo na skutek uboczny tabletek antykoncepcyjnych bo odstawiłam 4 miesiące temu.Zawsze miałam regularne cykle a teraz w tym miesiącu spóźnia się o 7 dni.Czy to możliwe żeby tak od razu zegar się przestawił?

Ja robiłam dwa testy i były negatywne.... później dwa kolejne wyszły już pozytywne. Dopóki @ nie przyjdzie jest nadzieja! Kolejny test zrób za 2-3 dni jeśli @ nie będzie... albo idź na betę:tak: Trzymam kciuki!!!! &&&&
 
Do góry