reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witajcie Kochane,
Jakiś czas mnie nie było ale to nieważne:-)

ŻyczęWam:

Zdrowych i spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia,
radosnych, pełnych miłości,
spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń
Żebyście zawsze były uśmiechnięte!!!!!!!
Becia
 
reklama
P.S.
@ przyszła w poniedziałek... ledwo zyję przez te boleści okrutna jedna ;-)
No to będe probowac dalej :-)

i po raz kolejny trzymam za Nas kciuki i za zafasolkowane też :-)
 
Kochane, z okazji Świąt życzę Wam zdrowia, szczęścia, cudnej rodzinnej atmosfery, pysznych potraw, pięknych i oczywiście spełnienia największego marzenia wszystkich z nas - rozkosznego maleństwa. Mam nadzieję, że za rok w Wigilię każda z nas będzie już tuliła swojego maluszka!!!! :tak::tak::tak:
 
Jak to nie? Owulka jest wlasnie przy nizszej temperaturze. NIektore kobiety maja wrecz spadek tempki w czasi owulki. Dopiero po owulacji temperatura zaczyna rosnac.:tak:


Ja Wam dziewczęta również życzę przede wszystkim dużo zdrówka oraz ......................(tu wpisać własne marzenia i pragnienia)!!!:cool2:
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: naprawde???? dziś też mam 36. czyli że drufi dzień owulka:szok::szok::szok: hehe szczerze ja sie w t ym połapać nie mogę. ale może zaskoczyło.....kto wie;-)
 
W tym dniu radosnym oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzymy zdrowia, życzymy miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości serca, zapachu ciasta
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
a wokół pełno życzliwych ludzi.
 
Wesołych Świąt kochane! Oby wszystkie zafasolkowały! Tylko tego życzę, bo wszystko inne jakoś traci blask przy tym jednym.

Spokojnych, wesołych, ciepłych i rodzinnych świąt! Żeby pachniało choinka i piernikami a pod stopami trzeszczał śnieg!

ściskam mocno,
pok
 
Cześć dziewki;-) I jak tam po wigilii??? Obżarte, opite, brzuchy wystające hehehe i wielka zgaga????:-) My już po drugiej wigilli ale uważałąm, żeby się nie przejeść i jest ok!!! Mały zaraz idzie lulu a ja sobie odpocznę od gotowana i pieczenia. A dodatkowo chyba mam wigilijną owulkę i wigilijne zorganizowane staranka!!!!:tak:
 
Wigilia sie udała super. I niestety przyszła @ o 3 dni za szybko( oby nie bolał brzuszek)- odkąd biorę bromek niestety moje cykle są troszkę krótsze. I znowu bedę mogła podjąć próbę.:-):-) Pozdrawiam ciepło.
 
reklama

wg mnie jest OK ale za wczesnie, zeby cokolwiek powiedziec. Spadek w 3 dpo moze swiadczyc o spadku implantacyjnym - zerknij na moj wykres :-)

No cóż... myślałam, że wszyscy mogą tu liczyc na wsparcie, ale widać tylko wybrani... trudno.
Pozdrawiam

Nie dla wybranych dla wszystkich :-)

Witam Was dziewczynki:*
Marulka dziewczyny dobrze radza!!!!!

Wiecie co ,dzis jak sie podcierałam zlokalizowałam sluz płodny:szok:Niewiele ale jest!!!!A ja dzis juz 2 dzien biore luteine:szok:
I co teraz??????

ogolnie luteina blokuje owulację, to zalezy czy miałas ją juz czy nie. Jezeli nie to raczej juz na nia ni licz bo lutka pozwala wkroczyc i faze lutealną, jeżeli tak to tylko czekać. Ogolnie sluz podobny do płodnego mozna miec tez przed @ nie wiem w którym dc jestes?

dziekuje za odpowiedzi:)
mierze w ustach
Kochane dziewczyny życzę Wam zdrowych, radosnych, pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz szybkiego zafasolkowania:-):-):-):-):-):-):-)

najlepiej i najdokładniej jest mierzyc w pochwie:-)
 
Do góry