reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
suzi z tym śluzem:crazy: to aj też już nie daje rady. Pojawia się i znika.......
Wczoraj był, wieczorem znikł, rano tempka 36.0 a w południe śluzu:szok: litry! I to tego właśnie płodnego.....no ale przy takiej tempce owulki nie ma chyba???? :eek:
 
Hej laski:-)
Płodzicie te strony:szok:, ja juz nie nadrobię:tak:. Kompletnie nie mam czas, wigilia, pierwszy i drugi dzień świąt są u mnie więc mam straszny zawrót głowy:tak::szok:.

Myślałam, że dziś bedzie wigilijny owulkowy skok, a tu dupa:wściekła/y::no: 36,4*. Jak już kiedys pisałam pewnie ten cykl będzie w ogóle bez owulki:-:)-(.
Lece do garów, buziaki Kochane, a no i bym zapomniała, ponieważ nie wiem czy jeszcze dam radę wpaść tu, będę się starac, ale nie mogę obiecać więc :

ZDROWYCH POGODNYCH SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
BOGATEGO MIKOŁAJA
WSZYSTKIM STARAJĄCYM SIĘ, ŻYCZĘ ABY DŁUGO NIE CZEKAŁY NA SWOJE SZCZĘŚCIE, A TYM CO JUZ ZAFASOLKOWANE ZDROWYCH I SZCZĘŚLIWYCH 9 MIESIĘCY
REASUMUJĄC WSZYSTKIM ŻYCZE ROZKOSZNYCH I UŚMIECHNIĘTYCH BOBASÓW

Miłego dnia laski
 
aninoelpunno8wj9.gif
Już słychać kolędy,
Już pachnie świętami...
Syn Boży się rodzi,
By zamieszkać z nami.
W betlejemskiej grocie,
W żłóbeczku na sianie
I w każdym kościele
Jest Jego mieszkanie!
My więc jak pasterze
Do Niego idziemy,
Dziecięcą modlitwę
W darze Mu niesiemy.
Prosimy w modlitwie
O pokój na świecie,
By było szczęśliwe
Trzecie Tysiąclecie.
By jedność i zgoda
Wszędzie panowały:
Błogosław nam, Jezu,
Panie, Boże mały!
brillantnoel10tg7.gif
 
No cóż... myślałam, że wszyscy mogą tu liczyc na wsparcie, ale widać tylko wybrani... trudno.
Pozdrawiam
Pewnie, że mogą wszyscy liczyć na wsparcie, tylko czasem mimo że jest tutaj nas tak dużo to nie wiemy jak zinterpretować jakiś cykl czy wykres. Wierz mi, ja np. moje wykresy (prowadziłam w zeszyciku) pokazywałam mamie cioci i siostrze ni i wszystkie tak za każdym razem już powinnaś być w ciąży i co nie ma.Lekarze to samo. Więc wierz czasem wszystko wskazuje że będzie owocny cykl i nic. Tak samo ze śluzem. Ja w dniach owu mam taki piękny śluz i dużo sexu jest i owocu naszych przytulanek nie ma. Więc to jest tak że wszystko musi trafić na ten jedyny dzień. A z tymi dniami płodnymi to wyglada tak że niby mamy 12 godzin czy dobę na zafasolkowanie- a umnie to chyba jest tylko góra do 12 godzin.:-(Także cierpliwie czekam NA TEN JEDYNY DZIEŃ.Powodzenia i pozdrawiam.
 
Cześć Kobietki!

Nie wiem,czy ktoś to w ogóle przeczyta,bo ostatnio i moje posty są omijane szerokim łukiem,ale...


WESOŁYCH, SPOKOJNYCH
I ŚNIEŻNYCH ŚWIĄT
ORAZ SPEŁNIENIA WSZYSTKICH
BOŻONARODZENIOWYCH MARZEŃ!


choinka.gif


Zuzia, Aga i Grześ :-D

 
dziekuje za odpowiedzi:)
mierze w ustach
:-)
To moze masz niedokladne pomiary? Ja tez mierze w ustach, czasami 3 razy pod rzad i za kazdym razem jest inna wartosc:eek:

skoki są, ale u pajki też były i zafasolkowała ;-)
No wiec wlasnie - nie ma reguly.:tak:

suzi z tym śluzem:crazy: to aj też już nie daje rady. Pojawia się i znika.......
Wczoraj był, wieczorem znikł, rano tempka 36.0 a w południe śluzu:szok: litry! I to tego właśnie płodnego.....no ale przy takiej tempce owulki nie ma chyba???? :eek:
Jak to nie? Owulka jest wlasnie przy nizszej temperaturze. NIektore kobiety maja wrecz spadek tempki w czasi owulki. Dopiero po owulacji temperatura zaczyna rosnac.:tak:


Ja Wam dziewczęta również życzę przede wszystkim dużo zdrówka oraz ......................(tu wpisać własne marzenia i pragnienia)!!!:cool2:
 
Cześć Kobietki!

Nie wiem,czy ktoś to w ogóle przeczyta,bo ostatnio i moje posty są omijane szerokim łukiem,ale...


WESOŁYCH, SPOKOJNYCH
I ŚNIEŻNYCH ŚWIĄT
ORAZ SPEŁNIENIA WSZYSTKICH
BOŻONARODZENIOWYCH MARZEŃ!

choinka.gif

Zuzia, Aga i Grześ :-D
Te choinke na pewno wszystcy zauwaza;-)
 
agutka ja ci dam omijane posty!!!!!!!!!!!!!!!! gdyby mnie ten dziadek nie wytrącił z równowagi to zaraz bym Cię za uszy wyciągała z dołków!! własne problemy zaćmiły mi zupełnie spojrzenie na problemy innych ;-);-)

nic sie nie dołuj kochana, ja tu cały czas myślę o tobie i cichutko ślę fluidki na sylwestrowe przytulanka!!!!! buziak w nosek!:-D
 
reklama
Witam Was.

Dziewczynki z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam samych owocnych cyklów i dwóch tlustych dwóch kresek na testach, zdrowych i pięknych fasoleczek, cudownych dziewięciu miesięcy w ciąży i samych cudownych chwil z Waszymi Maleńtwami.
Ps. tego życzę (troche to samolubne) również sobie :tak:

Pozdrawiam
 
Do góry