reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Marulka, na pewno ciąża jest i tak jak dziewczyny piszą za wcześnie na USG. Ja jak byłam w 6 tc to ginek w szpitalu zastanawiał się czy będzie widać już dobrze a mają tam na prawdę suuuper sprzęt. No i było widać, ale ten lekarz był młody.

Kinga i tutaj też Tobie pogratuluję.

Stefanka, no coś Ty? A który masz dc?
Ja też wczoraj robiłam test i też jedna krecha, ale dopóki @ nie ma jest nadzieja, więc nie załamuj się bo nie ma co. Trzeba wierzyć, że się uda.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczynki:*
Marulka dziewczyny dobrze radza!!!!!

Wiecie co ,dzis jak sie podcierałam zlokalizowałam sluz płodny:szok:Niewiele ale jest!!!!A ja dzis juz 2 dzien biore luteine:szok:
I co teraz??????
 
witajcie:)
dziewczynki mam prośbę spojrzcie prosze na moj wykres
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
przytulanko było
17,18, 20,24,25 dc
myślicie ze jak ten poziom temperatur bedzie sie utrzymyłał jeszcze na takim poziomie jest szansa na ciąże:)?
pozdrawiam Was cieplutko:-):-):-)
z góry dziękuje za każdą odpowiedz
Moim skromnym zdaniem serducha byly w dobrym momencie. Wiec szansa pewnie jest. Dziwia mnie troszke te Twoje skoki temperatur... Jesli tempka bedzie miala tendencje do wzrostu to fasolka jak najbardziej... A w ktorym miejscumierzysz? Napisz jutro jaka bedzie!
Ja sobie ogladam co jakis czas (czyli na koncu cyklu:sorry:) wykresy zafasolkowanych kobitek i powiem Ci, ze sa one rozne rozniste... wiec trudno gdybac.
 

skoki są, ale u pajki też były i zafasolkowała ;-)

Wiecie co ,dzis jak sie podcierałam zlokalizowałam sluz płodny:szok:Niewiele ale jest!!!!A ja dzis juz 2 dzien biore luteine:szok:
I co teraz??????

wiesz co trudno powiedzieć, bo ja miałam tak, że śluz wyglądał na płodnay a po paru godzinach jakoś go ubyło...:sorry: i tak parę razy w cyklu... :eek: co do luteiny to podnosi progesteron, pomaga w wystąpieniu owulki więc może i już zaczynasz dni płodne :tak: jest ich z 7, ale nigdy nie wiadomo kiedy owu będzie :sorry: oj, coś czyję, że będą przytulanki u ciebie :tak:;-):-) życzę zafasolkowania :-)

Kobietki kochane!
A ja życzę jednego:
"zdrowego, szybkiego zafasolkowania"
dla każdej z Was!!!

 

Załączniki

  • 16.jpg
    16.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 18
dziekuje za odpowiedzi:)
mierze w ustach
Kochane dziewczyny życzę Wam zdrowych, radosnych, pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz szybkiego zafasolkowania:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
skoki są, ale u pajki też były i zafasolkowała ;-)



wiesz co trudno powiedzieć, bo ja miałam tak, że śluz wyglądał na płodnay a po paru godzinach jakoś go ubyło...:sorry: i tak parę razy w cyklu... :eek: co do luteiny to podnosi progesteron, pomaga w wystąpieniu owulki więc może i już zaczynasz dni płodne :tak: jest ich z 7, ale nigdy nie wiadomo kiedy owu będzie :sorry: oj, coś czyję, że będą przytulanki u ciebie :tak:;-):-) życzę zafasolkowania :-)

Kobietki kochane!
A ja życzę jednego:
"zdrowego, szybkiego zafasolkowania"
dla każdej z Was!!!


Scully ale ja juz miałam sluz płodny przez ok 3/4 dni!!!! a dzis mam chyba 17 dc:eek::wściekła/y:
Jezusicku ja juz sie gubie
 
Do góry