reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Pajka, Kerna ----> nic się nie dzieje, pomyślałam po prostu że lepiej teraz potwierdzić, że jest ok, bo po nowym roku może być za późno... I oto co mnie spotkało:

Idę sobie dziarsko do dziadka - mówię maużowi, że wolę się zbadać żeby nie mieć potem wyrzutów. Wchodzę i oznajmiam, że w ciązy jestem co potwierdza zatrzymanie @ i dwukreskowy test. On na to że ok, żebym na samolot wskakiwała. Zajrzał, pogmerał, pobrał cytologię, robi usg..... ALETUNIEMACIĄŻY! o mały włos nie spadłam z samolotu... mówię mu JAK NIE MA JAK TEST JEST.... on na to że test mógł się pomylić.... Ale proszę jutro zrobić drugi - jeśli będzie jedna kreska to damy coś na wywołanie @ w przyszłym tyg. jeśli będą dwie może się pani cieszyć....

Załamałam się... do samochodu wsiadłam ze łazami w oczach, mąż pojechał po test i w domu zrobiłam... znów diwe kraski - on mówi że na 100% jestem, że na bank...

Ale dopóki nie zobaczę pchelki na usg - nie uwierzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(


I po co Ci to było?? mowiłam na spokojnie idz po swietach! ja jak byłam w 4 tyg i 6 dniu to widziałam malutki pęcherzyk ciążowy - ale to zależy od jakości usg i od jego wieku ! nie ma sie co stresowac dwa testy + to inaczej byc nie moze!
 
Marulka jak dwa testy pokazują że jest ciąża to jest . Trochę pośpieszyłaś się z tym ginkiem, ale rozumiem niecierpliwość.:-)

bardziej od niecierpliwości chodziło mi o to, że przez ten świąteczny czas może być na przykład za późno na badanie i na przykład może być coś nie tak - wiesz takie durne czarnowidztwo... wkręciłam się sama i tyle....

co za lekarz!! :no: nie ma co go słuchać i brać leków na wywołanie! Niech on se sam wywoła @!! :-p dbaj o siebie i już się zapisz do innego gin (kolejkę sobie zajmij) :tak::-)

z pewnością inny ginek będzie prowadził ciążę... tu poszłam tylko dlatego że wymyśliłam sztuczny problem.... chociaż powiem, że u nas są zwolennicy jego właśnie.. on dużo kobiet uratował jednak swoją diagnozą... co nie zmienia faktu, że mam już swojego gina i do niego pójdę.

I po co Ci to było?? mowiłam na spokojnie idz po swietach! ja jak byłam w 4 tyg i 6 dniu to widziałam malutki pęcherzyk ciążowy - ale to zależy od jakości usg i od jego wieku ! nie ma sie co stresowac dwa testy + to inaczej byc nie moze!

wiem wiem wiem... niepotrzebnie się zdenerwowałam i w ogóle niepotrzebne to wszystko.... :sorry: ale powiem szczerze, że dość trudno jest zawierzyć samym testom...

Kochane moje!
Życzę Wam mnóstwo szczęścia, spełnienia marzeń (jak najszybszego!!!!), zdrowia i siły.... Życzę Wam żeby te święta były radosnym czasem relaksu, spotkań z rodzinką i samych uśmiechów. :tak:
Przesyłam mnóstwo fluidków dziewczynkom, które w te święta będą się nie tylko radować, ale też przytulać ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
oby magia świąt Wam sprzyjała wszystkim :-D
:* buziaki w noski kobietki!
 
Marulka a ja tak myślę i myślę.....na co za pózno??Co Ty tam sobie ubzdurałaś babo wstrętna;-)??? Za pózno na badanie....ehhhhh faktycznie czarnowidztwo. Ale już masz takie głupie myśli za sobą i teraz tylko same pozytywy!!!!!!!!!!!!
 
z góry dziękuje za każdy komentarz:-):-):-)bedę za 2 godziny to sobie poczytam Wasze komentarze;-):-);-):-)
pozdróweczki :-):-):-):-):-)
 
reklama
Ja również dołączam się do życzeń i życze wszystkim Wesołych Świąt trochę luzu i zafasolkowania żeby ten Nowy Rok nam wszystkim staraczkom przyniósł nasze małe zdrowe fasoleczki !!!
 
Do góry