reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

pok masz rację!!! MArulka bigiem po testy, codziennie po jednym i ozbaczysz co wyjzie...fasolinka jak byk!!!!!! QWa co za lekarze.....a w ogóle okulary założył??a zrobił USG????
 
reklama
wiem wiem... to tylko stary ślepy dziadek... ma starożytny sprzęt (tak A. mówi) i w ogóle nie warto się nim martwić... oczywiście ciążę będzie prowadził inny lekarz... niepotrzebnie chciałam być bardziej papieska niż sam papież..

zrobiłam sobie suwaczek na znak tego, że wierzę w moją pchełkę. :tak: mam dwa testy i tego się trzymam....

dzięki dziewczyny... potraficie podnieść na duchu na prawdę... ocieram łzy z pyska i idę gotować obiad, wybierać choinkę i piec sernik :-p

pok nie przjemuj się... mi się dzisiaj śniło że byłam harrym potterem... to dopiero makabra :-D:-D
 
Idę sobie dziarsko do dziadka - mówię maużowi, że wolę się zbadać żeby nie mieć potem wyrzutów. Wchodzę i oznajmiam, że w ciązy jestem co potwierdza zatrzymanie @ i dwukreskowy test. On na to że ok, żebym na samolot wskakiwała. Zajrzał, pogmerał, pobrał cytologię, robi usg..... ALETUNIEMACIĄŻY! o mały włos nie spadłam z samolotu... mówię mu JAK NIE MA JAK TEST JEST.... on na to że test mógł się pomylić.... Ale proszę jutro zrobić drugi - jeśli będzie jedna kreska to damy coś na wywołanie @ w przyszłym tyg. jeśli będą dwie może się pani cieszyć....

Załamałam się... do samochodu wsiadłam ze łazami w oczach, mąż pojechał po test i w domu zrobiłam... znów diwe kraski - on mówi że na 100% jestem, że na bank...

Ale dopóki nie zobaczę pchelki na usg - nie uwierzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(
Moja droga ty sie tak nie zamartwiaj od razu!
Po pierwsze to na USG w twoim przypadku jest za wcześnie!!!
dziadek miał prawo jej nie widzieć.
Idz na spokojnie po swietach. Na usg chodzi sie najwczesniej od 6t.c. bo wtedy widać pęcherzyk dopiero.
A Ty nie możesz od razu tak sie załamywać przecież testy wychodzą pozytywne wiec ciąża jest!
 
spoko kobiety! jestem spokojna :tak: macie 100000% racji.... po prostu bałam się, że po świętach może być za późno na badanie... głupota - wiem... ale zdaje się hormony rządzą moją głową... czuję się raz fatalnie - depresja a raz euforia - radość i beztroska... ledwo wyrabiam i ja i mąż :zawstydzona/y::sorry:

dobrze że jesteście - trzymacie mnie w pionie :tak:;-)

kinga85 &&&& :-D
 
A i jeszcze coś dziewczyny nie wiem czy miałyście okazję, ale obejrzyjcie serial dokumentalny "Ciąża z zaskoczenia" w każdą sobotę o 21:00 na Discovery Travel&Living-polecam szczęka opada ze zdziwienia...

oglądnę sobie :-) dzięki za info :tak:;-):-)

Dziewczyny zawsze jak tu piszę to zapisuje sobie na której stronie ostatni mój post był aby potem nie szukać. Ale zauważyłam że czasami znajduje tego posta nie na zapisanej stronie tylko albo dwie do tyłu, albo jedną do przodu i jakoś tego nie rozumiem. :eek:

bo zapisujesz sobie ten konkretny, a tu się pisze i się wszystko przesuwa :-D jak się zalogujesz to na forum po lewej stronie przed 1 postem jest link "ostatnia nieprzeczytana" (czy jakoś tak) i cię ona przenosi do ostatniej nieprzeczytanej przez ciebie stroni i postu :tak::tak::tak:

witam kochane! zrobiłam ten test i owszem nie ma już cienia tylko coś co ma kształt kreski, ale nadal blada ale powoli zaczynam sie cieszyć :sorry: może w święta jeszcze zrobię bo mi jeden test został i zobaczę czy coś się zmienia
Dziekuję dziewczyny za kciuki :-)

na pewno II są :-) GRATULUJĘ :-)

:-):-):-)Buźka * i ciiii.... ;-)

:-D:-D:-D czy ja dobrze się domyślam??? czekamy na potwierdzenie :-p;-);-);-):-D:-D:-D

Witam Was dziewczynki.

Ja wczoraj zrobiłam test. I jedna okropna tłusta krecha :-:)-:)-:)-(
Pocieszam się, że mogło być jeszcze za wcześnie, a i test raczej kiepskiej jakości, ale załamałam się totalnie... Odechciało mi się starań i poważnie myśle, żeby odłożyć to na "kiedyś"...
Ogólnie wszystko jest do d.... :-:)-:)-:)-(

nie smutkuj :tak: może za szybko ;-)

Idę sobie dziarsko do dziadka - mówię maużowi, że wolę się zbadać żeby nie mieć potem wyrzutów. Wchodzę i oznajmiam, że w ciązy jestem co potwierdza zatrzymanie @ i dwukreskowy test. On na to że ok, żebym na samolot wskakiwała. Zajrzał, pogmerał, pobrał cytologię, robi usg..... ALETUNIEMACIĄŻY! o mały włos nie spadłam z samolotu... mówię mu JAK NIE MA JAK TEST JEST.... on na to że test mógł się pomylić.... Ale proszę jutro zrobić drugi - jeśli będzie jedna kreska to damy coś na wywołanie @ w przyszłym tyg. jeśli będą dwie może się pani cieszyć....

Załamałam się... do samochodu wsiadłam ze łazami w oczach, mąż pojechał po test i w domu zrobiłam... znów diwe kraski - on mówi że na 100% jestem, że na bank...

Ale dopóki nie zobaczę pchelki na usg - nie uwierzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(

co za lekarz!! :no: nie ma co go słuchać i brać leków na wywołanie! Niech on se sam wywoła @!! :-p dbaj o siebie i już się zapisz do innego gin (kolejkę sobie zajmij) :tak::-)
 
witam kochane! zrobiłam ten test i owszem nie ma już cienia tylko coś co ma kształt kreski, ale nadal blada ale powoli zaczynam sie cieszyć :sorry: może w święta jeszcze zrobię bo mi jeden test został i zobaczę czy coś się zmienia
Dziekuję dziewczyny za kciuki :-)
Moja siostra tak miała robiła chyba 4 testy i mały juz jest na świecie.
 
Marulka jak dwa testy pokazują że jest ciąża to jest . Trochę pośpieszyłaś się z tym ginkiem, ale rozumiem niecierpliwość.:-)
 
reklama
Kochane e-koleżanki nie wiem czy jutro znajdę czas na odwiedziny forum.
Więc składam już życzenia. Życzę wszyskim dużo optymizmu, wiary, zdrówka i abyśmy po Nowym Roku spotkały się na wątku Przyszłych mamusiów w 2010r.


P.S. Dziewczyny dzisiaj byłam u siostry i mały siostrzeniec jest cudowny.
Jak go zobaczyłam to powiedziałam Ja też takiego chcę...
No cóż mam dużą nadzieję ,że sie doczekam.
A wiem dlaczego mamy takie humorki bo to już prawie rok starań skoro zaczniemy rok 2010 a i już latka lecą:-(. I stąd ten smutek tu przebija na wątku.
 
Do góry