reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam kochane! zrobiłam ten test i owszem nie ma już cienia tylko coś co ma kształt kreski, ale nadal blada ale powoli zaczynam sie cieszyć :sorry: może w święta jeszcze zrobię bo mi jeden test został i zobaczę czy coś się zmienia
Dziekuję dziewczyny za kciuki :-)
 
reklama
Witam przedswiatecznie!
Jeszcze raz Gratuluje nowych fasolek!!! Cudowny prezent na swieta!:tak:
U mnie wrecz przeciwnie - wczoraj przylazla @. I tak sobie mysle, ze ja tych II nigdy nie zobacze...:-(
Też słyszałam o tym filmie-szczęka opada. No cóż.....:confused2:
Ale ciekawe czy tak rzeczywiście u większości no nie...?
Ogladalam ze dwa odcinki - faktycznie dziwne:szok: Ale byl ostatnio podobny artykul na onecie. I to jest wszystko kwestia psychiki. Jezeli kobieta nie jest gotowa na ciaze i jej nie chce, organizm ja "ukrywa". I gdy zwykle rosnie brzuch do przodu, w przypadku tych ciaz wszystkie organy wewnetrzne unosza sie do gory i robia miejsce dla dzidzi, dlatego brzuch sie nie powieksza. A jesli chodzi o objawy to przeciez roznie bywa - niektore laski ich wcale nie maja, a inne (np ja;-)) maja, nawet nie bedac w ciazy.

z moich starań już na 99 % nic nie wyszło. @ nadchodzi, :wściekła/y:miałam do końca nadzieję, kurcze jak robiłam test owulacyjny i wychodził negatywny myslałam, ze się myli a jednak nie. nie mam owulacji i nie wiadomo kiedy doczekam się dzidzi.
Jeszcze raz powtorze za innymi dziewczetami, ze testy owulacyjne nigdy nie daja gwarancji, ze owulka byla lub nie. Nie wiem, czy juz bylas w tej sprawie u gina, ale jesli nie to idz koniecznie! Szkoda czasu!:tak:

Witajcie Dziewczynki!


Dziewczyny zawsze jak tu piszę to zapisuje sobie na której stronie ostatni mój post był aby potem nie szukać. Ale zauważyłam że czasami znajduje tego posta nie na zapisanej stronie tylko albo dwie do tyłu, albo jedną do przodu i jakoś tego nie rozumiem. :eek:
Bo na tym forum dziwne rzeczy sie dzieja i czasami kilka stron ginie w niewyjasnionych okolicznosciach:eek:

pytanie z gruntu glupich, krepujacych ale zadac musze.
Prawie zawsze w pierwszy i drugi dzien @ jak czasem boli (bo nie zawsze boli) to ten bol idzie jakby z brzucha na druga strone w dol jakby az do odbytu, ktory momentami wtedy boli bardziej niz wszystko inne. Nie emowiac juz o tym, ze w te pierwsze dni @ wyproznienie jest strasznie bolesne. Z lupia franc zapytalam niedawno mame i siostre czy tak maja, bo bylam pewna, ze to normalne i kazdy tak ma, bo tak mam od kiedy pamietam a one w ogole nie wiedzialy o czym mowie.
Czy ktoras ma taki problem? Nie to, ze zyc sie z tym nie da ale moze cos ze mna nie tak? A moze tylozgiecie macicy ma z tym cos wspolnego?
Tylko pozazdroscic opieki zdrowotnej.

A co do Twojego pytania, to powiedzmy, ze mam podobnie. Czasami w trakci @ strasznie mnie przeczyszcza i wtedy straaasznie boli:no: I wtedy nie wiem, czy mnie boli, bo musze do kibelka, czy boli, bo boli. Ale zwiazek podbrzusza z odbytem jak najbardziej istanieje;-)
 
Dziewczynki a ja wam życzę

aby te święta były radosne, żeby Wasze najskrytsze marzenia się spełniły, aby :

Starające zafasolkowały
ciężarówki spokojnie urodziły
a mamom pociechy zdrowo rosły

no i duzo prezentów i magii bo te święta chyba takie są magiczne :biggrin2:

2578791txh09pnacw.gif
 
Witam,

Wybaczcie laseczki że mnie nie ma - okres przedświąteczny jest i mam mega dużo zajęć... do tego głównym powodem mojej nieobecności jest mąż-domator, który zakłóca mi wszystkie moje rytuały - między innymi poranek z Wami kochane moje pyśki.
kerna właśnie mam z tym problem bo lekarze nie wiem czy przyjmą mnie na gorąco... jest jeden taki lekarz - stary dziadek - i mogłabym się wybrać do niego ale nie będę do niego chodzić później więc nie wiem czy jest sens... ehhh nie wiem co robić jak boga kocham... w takim czasie przyszło mi się dowiedzieć, kiedy jest sezon urlopowy, świąteczny i noworoczny... w nowym roku jeśli coś będzie nie tak może być juz za późno, a teraz nie wiem czy znajdę kogoś sensownego... padaka.. chyba pójdę do tego dziadka dla świętego spokoju..

a cos sie dzieje, ze chcesz tak pedzic do lekarza??

Witam przedswiatecznie!
Jeszcze raz Gratuluje nowych fasolek!!! Cudowny prezent na swieta!:tak:
U mnie wrecz przeciwnie - wczoraj przylazla @. I tak sobie mysle, ze ja tych II nigdy nie zobacze...:-(

Ogladalam ze dwa odcinki - faktycznie dziwne:szok: Ale byl ostatnio podobny artykul na onecie. I to jest wszystko kwestia psychiki. Jezeli kobieta nie jest gotowa na ciaze i jej nie chce, organizm ja "ukrywa". I gdy zwykle rosnie brzuch do przodu, w przypadku tych ciaz wszystkie organy wewnetrzne unosza sie do gory i robia miejsce dla dzidzi, dlatego brzuch sie nie powieksza. A jesli chodzi o objawy to przeciez roznie bywa - niektore laski ich wcale nie maja, a inne (np ja;-)) maja, nawet nie bedac w ciazy.


Jeszcze raz powtorze za innymi dziewczetami, ze testy owulacyjne nigdy nie daja gwarancji, ze owulka byla lub nie. Nie wiem, czy juz bylas w tej sprawie u gina, ale jesli nie to idz koniecznie! Szkoda czasu!:tak:


Bo na tym forum dziwne rzeczy sie dzieja i czasami kilka stron ginie w niewyjasnionych okolicznosciach:eek:


Tylko pozazdroscic opieki zdrowotnej.

A co do Twojego pytania, to powiedzmy, ze mam podobnie. Czasami w trakci @ strasznie mnie przeczyszcza i wtedy straaasznie boli:no: I wtedy nie wiem, czy mnie boli, bo musze do kibelka, czy boli, bo boli. Ale zwiazek podbrzusza z odbytem jak najbardziej istanieje;-)

pewnie, ze zobaczysz :)


Wszystkiego Najlepszego na Te Świeta dla Was e-koleżanki!!!!:-)
a Ty to sie nie ukrywaj GRATULUJE KOCHANA!!!!
 
Dziewczynki Staraczki:-)
Zaraz zmykam do kuchni, ale najpierw kawka z Wami.
maćku kop w cztery litery się należy, za brak wiary!!! :no:
Zobaczysz, tak jak i ja zobaczę, i jak każda z nas tu obecna. Przyjdzie czas na Twoje II. Cierpliwości....A na Święta życzę Ci przede wszystkim nadziei. (nadzieja ma kolor zielony, jak świąteczna choinka:-))
Czy któraś jest na stanowisku, czy tak piszę sama do siebie;-)?
 
Svensonka babo jedna gdzie jesteś??? Lepisz już uszka czy co???;-);-);-) JAk tam u Ciebie??? Podjęliście decyzję ostatecznie????
hej misia nie bylo mnie bo ciagle sie zastanawiamy ale maz mowi nie podejmuje sie decyzji pod koniec roku.Wiec zobaczymy w styczniu mialam juz nie zagladac bo w poniedzialek wylatujemy na wakacje i mnie nie bedzie ciagle czytam o innych zafasolkowanych i nie chce sie dolowac ale nie dalam rady dzis i zajrzalam jestem z oskarkiem w domu poklucilam sie z cala rodzinka mniejsza z tym chce miec swiety spokuj na swieta wiec odliczam dni do poniedzialku co u ciebie kochana
 
reklama
Witam Was dziewczynki.

Ja wczoraj zrobiłam test. I jedna okropna tłusta krecha :-:)-:)-:)-(
Pocieszam się, że mogło być jeszcze za wcześnie, a i test raczej kiepskiej jakości, ale załamałam się totalnie... Odechciało mi się starań i poważnie myśle, żeby odłożyć to na "kiedyś"...

Ogólnie wszystko jest do d.... :-:)-:)-:)-(
 
Do góry