reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Biedroneczko bardzo mi przykro, ale po Nowym Roku nie rozpaczaj tylko nowy optymizm i dużo przyjemnych przytulanek.
Tez nie czuję że są święta tuż tuż. Nawet nie mam jeszcze choinki.
Suzi i pok powodzenia w mierzeniu i obserwowaniu własnego ciała.- oby sie Wam udało.
 
reklama
Witam! normalnie nie nadażam z czytaniem :cool2:
biedroneczka bardzo mi przykro, na pewno twój aniołek niedługo do ciebie powróci :tak:
a ja dzisiaj robilam teściora i wyszło mi cos co trudno nazwac kreską, taki cień kreski, jest mało widoczna i sama nie wiem co myślec jutro chyba powtórzę :sorry:
 
Witam! normalnie nie nadażam z czytaniem :cool2:
biedroneczka bardzo mi przykro, na pewno twój aniołek niedługo do ciebie powróci :tak:
a ja dzisiaj robilam teściora i wyszło mi cos co trudno nazwac kreską, taki cień kreski, jest mało widoczna i sama nie wiem co myślec jutro chyba powtórzę :sorry:

jak jest cien drugiej to jest pozytywny :) ja miałam taki pierwszy a następnego dnia był juz mega widoczny :tak:
 
no z tego co ja wyczytałam, to lepszy jest bobo test krechy są wyrazniejsze:tak: MS dracula trzymam kciukasy za jutrzejszy poranek:tak::tak::tak::tak:
Pajka ja miałąm mdłości 24h...nawet jak spałam:no::no::no: łeeeeeee jak sobie pomyślę:confused2: Marulka udało mi się wkręcić nie?????:cool2::cool2::cool2::-D AMrulka pisz częściej bom ciekawa. Kiedy idziesz na potwierdzenie????????????
Ja będę mieć dziś zorganizowany sex;-) Już zapowiedziałam M bo coś mnie pokłuwa podbrzusze a śluz może nie masakrycznie go dużo ale jednak rozciągliwy. Także póki co to podejrzewam że owulka jest, a zobaczymy co się będzie działo z cyklem dalej;-)
 
hej !
ja po wizycie i jest super !!! wygoilo mi sie i juz po @ bedziemy mogli bzykac sie od rana do nocy :-D a no i dostalam duphaston na wywolanie @ bo cos nie chce mi przylezc a endometrium ma jak narazie 7mm wiec jeszcze do @ ho ho wiec postanowilam z doktorkiem ze ja troche przyspieszymy bo i tak powinna szybciej przylezc pipka jedna :-)
 
Hej laski wróciłam juz nawet nie czytam wstecz bo tyle piszecie że szok...
u mnie w kazdym razie lipa -@ sie pojawiła w niedzielę i znowu d... blada:-(za tydzień idę do ginia ciekawe co powie...mam nadzieję że ten Nowy Rok będzie dla mnie łaskawy i przyśle mi jakiegoś bociana z paczuszką....:hmm:...(już sie nie mogę doczekać...
acha jakos sie pomyliłam z liczeniem i jakby co to musze sprostować że dopiero w tym miesiącu zaczynam 6 cykl...

A i jeszcze coś dziewczyny nie wiem czy miałyście okazję, ale obejrzyjcie serial dokumentalny "Ciąża z zaskoczenia" w każdą sobotę o 21:00 na Discovery Travel&Living-polecam szczęka opada ze zdziwienia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
z moich starań już na 99 % nic nie wyszło. @ nadchodzi, :wściekła/y:miałam do końca nadzieję, kurcze jak robiłam test owulacyjny i wychodził negatywny myslałam, ze się myli a jednak nie. nie mam owulacji i nie wiadomo kiedy doczekam się dzidzi.
Ale dosć tych smutków, jako że od jutra nie będę miala dostępu do neta, życzę wszystkim przede wszystkim zafasolkowania a tym które juz mają ją życie pod swoim serduszkiem, żeby bez problemy doczekały się maleństwa po drugiej stronie
 
Do góry