reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Gratulację! To niezły sobie zrobiliście prezent gwiazdkowy :-)

a w którym dc jesteś??? Kiedy testujesz???

mam teraz 24dc, cykle 28 dniowe. Pośpieszyłam się dzisiaj z testem, ale oczywiście negatywny. Z jednej strony chcę poczekać spokojnie na @ a drugiej w razie czego bym chciała jeszcze z betą zdążyć przed wigilią jakby test wyszedł pozytywny. Niby się nie nastawiam a juz planuję co zrobię jak się uda :confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U mnie chyba malpowo się robi...bolą mnie cycki i zaczyna pobolewać podbrzusze.. Tylko jakoś za wcześnie. Tylko @ mi na święta brakowało...

Nie fajnie się zrobiło :-(
 
Dziewczynki,
powiem wam, że jak przed testowaniem miałam identyczne objawy jak na @, byłam przekonana, że zaraz dostanę. Więc nie denerwujcie się jeżeli zaczyna was boleć brzuchol jak na @ i piersi kłują, bo być może to objawy zafasolkowania. Mnie dzień po spodziewanej @ zastanowiło tylko jedno - senność, zawsze przed małpą byłam jak wulkan nerwów
buziaki

P.S. Trzymam kciuki, abyście dostały wymarzony prezent pod choinkę - fasolkę.
 
Dziewczynki,
powiem wam, że jak przed testowaniem miałam identyczne objawy jak na @, byłam przekonana, że zaraz dostanę. Więc nie denerwujcie się jeżeli zaczyna was boleć brzuchol jak na @ i piersi kłują, bo być może to objawy zafasolkowania. Mnie dzień po spodziewanej @ zastanowiło tylko jedno - senność, zawsze przed małpą byłam jak wulkan nerwów
buziaki

P.S. Trzymam kciuki, abyście dostały wymarzony prezent pod choinkę - fasolkę.
Masz rację przy zafasolkowaniu można się czuć jak na @. Możne boleć brzuch i to nawet bardzo mocno przy bolesnych miesiączkach.
 
Witam się porannie, niedzielnie i mroźnie:tak:
U mnie tempka w tym cyklu skacze jak oszalała:shocked2:, codziennie góra dół, jestem ciekawa co to oznacza. W zeszłym cyklu ładnie stabilnie się utrzymywała, a teraz wariuje.
Idę robić śniadanko.

marulka jaka dzis prognoza pogodowa u ciebie;-):-) strasznie jestem ciekawa:tak::tak::tak:
Witam wszystkie nowe staraczki i życzę szybkiego zafasolkowania

Miłej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
witam sie z wami! :)

my jestesmy po przyjeciu ur synka. Super imprezka byla.
U mnie ogolnie okej, zima za oknem na całego.. trzeba dziś sanki wyciągnąć w końcu i iść z synkiem poszalec ;)

ktos teraz testuje?? powodzenia zycze! :)

i witam nowe staraczki

Pozdrówki!
ide kawke robic...
 
ja dziś powinnam dostać @ ale biorąc pod uwagę, że ostatnio czasami spoźnia się kilka dni może pojawić się nawet za 3 dni (na Święta:-() Boli mnie brzuch, piersi i mam opuchnięte stopy i dłonie tak jak przed okresem.
Ale jutro moze zrobię test
 
To i ja zaglądam niedzielnie. :-)

Zuzia właśnie pobiegła do Babci robić bigos. :laugh2:
Mężullo poszedł do sklepu,bo zabrakło mu liści laurowych do śledzi. :sorry:
A ja mam chwilowy relaksik - chata wolna! :laugh2: :-p ;-)

Marulka,jak tam dziś? :-)
 
reklama
witam się :-)

prognoza się nie zmienia... nie zanosi się na odwilż............ 36,9 @ brak. skurcze odpuściły cyce nie odpuszczają... czasem coś mnie w jajniku szczypnie jakby......

z testem jeszcze czekam bo dziś 13 dpo (co wynika z obliczeń na ff) jest to mój 32 dc i zasadniczo jeszcze @ może przyjść bo historia pamięta takie opóźnienia... ale niezwykle rzadko. może raz się tak zdarzyło. może to drugi raz?

małż mój wypytuje 'jak tam?'

a ja siedzę i kombinuję... i boję się tej durnej jednej kreski.. no ale będę silna ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry