reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

kerna orietujesz sie o te testy owulacyjne bo z info wynika ze daja znac na 24do 36godzin przed owolka a na dziewczynke musze wiedziec 48godzin przed nie wiem jak to obliczyc
Svensonka opinie są różne co do testów. Jednym pomógł a inne po testach jeszcze mniej wiedzą. test nie gwarantuje pęknięcia jajeczka:no: no i fakt test pokazuje że w najbliżeszej dobie będzie owulacja

U mnie dopiero 10dc,więc jeszcze przed owulką. Czyżby miało jej nie być, niestrasz kochana, w obecnym cyklu pokładam nadzieję. Się zobaczy, co będę się stresować zawczasu.
skoki temp przez cały cykl daje taką pewność. ale w 10dc to jeszcze dużo może sięzmienić spkojnie;-)
 
reklama
heh mi zamroziło wszystko w nosie:-D:-D:-D:-D ogólnie miaąłm ochotę na spacer z saneczkami ale w taki mróz to ani Michał nie miał ochoty się przewietrzyć:no: bigosik..mniam mniam..daj troszkę;-)
 
my dzisiaj bylismy na saneczkach ale to chwile tylko bo bardzo zimno u nas -17 brrr

:happy:

tak patrze ze ja za 4dni powinnam testowac niby.... całkiem o tym zapomniałam przez ten młyn przedswiateczny plus ur synka... :confused2::happy:
 
no to jasne!!! brawo!! hehe świat się nie zawali a jak będzie to będzie superowo!!:tak:fajnie, ze podchodzisz do tego z takim spokojem:tak::tak::tak::tak:
 
witam wieczorkiem..

jeszcze nie testowałam - czekam do jutra. małpki nie ma cyce bolą - rutynka

oj, to trzymam kciukaski mocno ;-);-);-)...za 2 kreseczki :-):-):-)

U mnie też mroźno :yes: dzień mi zleciał i w sumie nie wiem co robiłam... :rolleyes2:dziś 43 dc i gdzie ta @ wstrętna :wściekła/y: niech szybko przychodzi :wściekła/y: bo chcę już nowe staranka zacząć!!! :sorry::sorry::sorry:

:-):-):-) a na FF wyszło mi, że jestem po owulacji :-D:-D:-D gupki :-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
marulka jutro testowanko????:-) scully ty już testowałaś???:unsure:taka pewna jestes.....ja sprawdzam śluzik i zaczyna być go coraz więcej więc przypuszczam, że niedługo owulka będzie..już ten jest rozciągliwy ale nie aż tak bardzo...nie wiem czy on sobie może jeszcze zmienić się na inny a potem znowu na rozciągliwy:eek:
 
Do góry