reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A ja życzę miłego wieczorku,a Marulce pięknych dwóch kreseczek,bo coś czuję,że już jutro rano zatestuje! :cool2: :-)

Postaram się odezwać jutro. ;-)

A dziś chwalę się nowym suwaczkiem,a raczej górnym napisem,hehe. :-p

Tak mi się jakoś "wkręciło"... ;-)

p8vap1.png


Buziaki! :blink:
 
reklama
A ja życzę miłego wieczorku,a Marulce pięknych dwóch kreseczek,bo coś czuję,że już jutro rano zatestuje! :cool2: :-)

Postaram się odezwać jutro. ;-)

A dziś chwalę się nowym suwaczkiem,a raczej górnym napisem,hehe. :-p

Tak mi się jakoś "wkręciło"... ;-)

p8vap1.png


Buziaki! :blink:

Nieeee kochana... "wyrobiłam" swoje teściki i muszę kupić... pewnie wybiorę się na zakupy po południu i kupię teścik (jeśli @ nie będzie) no i poczekam jeszcze bo jak Pajka mówi wcześniej tylko beta może wyjść...

a suwaczek masz uroczy :tak::-D
 
Agutka napis pasuje tu teraz idealnie!!!:tak::tak::tak:
Marulka no widzisz???? a jutro to który dc będzie?? Sorki, że tak wiecznie to samo ale nie mam czasu szukać po stronach:zawstydzona/y:wiesz, zeby nie było za wcześnie a test żeby rowiał całkowicie wątpliwości tak lub nie i tyle;-)
Svensonka mój M ma na imię Sławek:-) i jest 4 lata starszy..śmieje sie ze stary pryk z niego:-D Przeżyliśmy z Michałem, oj tak napedził nam niezłego stracha:tak::tak::tak: a jak u Ciebie sytuacja ???
 
Agutka napis pasuje tu teraz idealnie!!!:tak::tak::tak:
Marulka no widzisz???? a jutro to który dc będzie?? Sorki, że tak wiecznie to samo ale nie mam czasu szukać po stronach:zawstydzona/y:wiesz, zeby nie było za wcześnie a test żeby rowiał całkowicie wątpliwości tak lub nie i tyle;-)
Svensonka mój M ma na imię Sławek:-) i jest 4 lata starszy..śmieje sie ze stary pryk z niego:-D Przeżyliśmy z Michałem, oj tak napedził nam niezłego stracha:tak::tak::tak: a jak u Ciebie sytuacja ???


jutro będzie 14... spadam - dobrej nocki!!!!:sorry:
 
W zasadzie od roku. Od stycznia 2009. Ja straciłam dwie ciąże. Jedną w lutym, drugą w maju. Teraz staramy się od września.
Ryba!!! Jedno jest pewne! JESTEŚMY W DOBRYCH RĘKACH:tak:
Ja już do niego chodzę 3,5 roku i bardzo żałuję, że nie poznałam go wcześniej. Poznałam go dopiero w szpitalu jak leżałam na patologii i tak mi się spodobał, że po wyjściu ze szpitala już tylko ON (zresztą polecony przez innego gina z Unii).
Taak, napewno jesteśmy w dobrych rękach! Mi powiedział na ostatniej wizycie, że jak zobaczę II kreseczki na teście to on chce być drugą osobą, która się o tym dowie - pierwszą oczywiście będzie mąż.

ewelina26k, witaj.

marulka, no to życzę pięknych II krech. I nie ma się czego bać...
 
marulka - trzymam kciukaski :-):-):-)

Ewelina26k - witaj na forum :-) masz już bobaska czy to 1 będzie? :-p a dokładnie to który to twój cykl? :-) życzę jak najszybszego zafasolkowania :tak:;-):-)
 
witam dziewczynki! mam nadzieję że niedługo ktos z dobrą nowiną wyskoczy :-) fajny czas teraz tak przed świętami. Ja mam mieszane uczucia czy nam się udało :confused2:
 
reklama
Witam dziewczyny - jestem tu nowa ale bardzo szczęśliwa!
Od 1,5 roku staraliśmy się o dziecko i jest !!!
Przedwczoraj wyszedł test /chyba setny/ w końcu pozytywny !!!
To jest nadzieja dla Wszystkich par które się starają i już nie wierzą w powodzenie!
Uwierzcie mi-ja już też nie wierzyłam-a tu niespodzianka!!! i to tak na Święta!!!
Pozdrawiam:)
 
Do góry