reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam,
A umnie @ dzis pewno zawita, czuje sie typowo na @
masakra!!!!! i jestem nie do wytrzymania -PMS siega zenitu ;-)

witam się :-)

prognoza się nie zmienia... nie zanosi się na odwilż............ 36,9 @ brak. skurcze odpuściły cyce nie odpuszczają... czasem coś mnie w jajniku szczypnie jakby......

z testem jeszcze czekam bo dziś 13 dpo (co wynika z obliczeń na ff) jest to mój 32 dc i zasadniczo jeszcze @ może przyjść bo historia pamięta takie opóźnienia... ale niezwykle rzadko. może raz się tak zdarzyło. może to drugi raz?

małż mój wypytuje 'jak tam?'

a ja siedzę i kombinuję... i boję się tej durnej jednej kreski.. no ale będę silna ;-)


Trzymam kciuki :-) aby to była fasolinka:-)

Witam dziewczyny - jestem tu nowa ale bardzo szczęśliwa!
Od 1,5 roku staraliśmy się o dziecko i jest !!!
Przedwczoraj wyszedł test /chyba setny/ w końcu pozytywny !!!
To jest nadzieja dla Wszystkich par które się starają i już nie wierzą w powodzenie!
Uwierzcie mi-ja już też nie wierzyłam-a tu niespodzianka!!! i to tak na Święta!!!
Pozdrawiam:)

To super gratuluje!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
laleczki realcjonuję na gorąco:

@ brak... przeczytałam posta Pajki i mam to samo: skurcze w podbrzuszu i ból piersi...
nie wiem co myśleć..
jeśli sytuacja się nie zmieni zatestuję jutro wieczorem lub w pon. rano.

Powiem Wam że obleciał mnie strach...

zrób jutro tesciora pownien juz wyjsc trzymam kciukole. A jaką masz zawsze fazę lutealną?

Witam dziewczyny - jestem tu nowa ale bardzo szczęśliwa!
Od 1,5 roku staraliśmy się o dziecko i jest !!!
Przedwczoraj wyszedł test /chyba setny/ w końcu pozytywny !!!
To jest nadzieja dla Wszystkich par które się starają i już nie wierzą w powodzenie!
Uwierzcie mi-ja już też nie wierzyłam-a tu niespodzianka!!! i to tak na Święta!!!
Pozdrawiam:)

Gratuluje:)

witam się :-)

prognoza się nie zmienia... nie zanosi się na odwilż............ 36,9 @ brak. skurcze odpuściły cyce nie odpuszczają... czasem coś mnie w jajniku szczypnie jakby......

z testem jeszcze czekam bo dziś 13 dpo (co wynika z obliczeń na ff) jest to mój 32 dc i zasadniczo jeszcze @ może przyjść bo historia pamięta takie opóźnienia... ale niezwykle rzadko. może raz się tak zdarzyło. może to drugi raz?

małż mój wypytuje 'jak tam?'

a ja siedzę i kombinuję... i boję się tej durnej jednej kreski.. no ale będę silna ;-)

nie ma sie co denerwowac co ma byc to bedzie :)

a ja jakaś spokojna dosyć jestem... i nie czują się ani na @ ani na fasoleczkę. Czekam dalej.... :)

To trzymam kciuki za faolkę wigilijną :tak:
 
Witam Was dziewczynki niedzielnie.

Ja porzuciłam nadzieje na fasolkę... Dopada mnie zwątpienie i deprecha :-( Najgorsze jest to, że zawsze czułam, że będę mieć problemy z zajściem w ciąże (choć w zasadzie bezpodstawnie), a teraz im dłużej się nie uda, tym moja psychika będzie w gorszym stanie...:-(
Mój mąż wprawdzie jest pewny, że lada moment się uda, ale ja chwilowo nie mam ochoty na starania.

Oby do świąt... może wtedy mi troche przejdzie.
 
Witam Was dziewczynki niedzielnie.

Ja porzuciłam nadzieje na fasolkę... Dopada mnie zwątpienie i deprecha :-( Najgorsze jest to, że zawsze czułam, że będę mieć problemy z zajściem w ciąże (choć w zasadzie bezpodstawnie), a teraz im dłużej się nie uda, tym moja psychika będzie w gorszym stanie...:-(
Mój mąż wprawdzie jest pewny, że lada moment się uda, ale ja chwilowo nie mam ochoty na starania.

Oby do świąt... może wtedy mi troche przejdzie.

Najwazniejsze jest pozytywne nastawienie ja sie tak meczyłam przez 13 miesiecy a jak odpuściłam to udało się od razu wiec cos jest w tym, ze wszystko zalezy od kobiecej psychiki:-) im bardziej chcesz tym bardziej trudno jest zajsc.
 
Witam dziewczyny - jestem tu nowa ale bardzo szczęśliwa!
Od 1,5 roku staraliśmy się o dziecko i jest !!!
Przedwczoraj wyszedł test /chyba setny/ w końcu pozytywny !!!
To jest nadzieja dla Wszystkich par które się starają i już nie wierzą w powodzenie!
Uwierzcie mi-ja już też nie wierzyłam-a tu niespodzianka!!! i to tak na Święta!!!
Pozdrawiam:)
gratulacjeeeeeeeeeeee

Agutka napis pasuje tu teraz idealnie!!!:tak::tak::tak:
Marulka no widzisz???? a jutro to który dc będzie?? Sorki, że tak wiecznie to samo ale nie mam czasu szukać po stronach:zawstydzona/y:wiesz, zeby nie było za wcześnie a test żeby rowiał całkowicie wątpliwości tak lub nie i tyle;-)
Svensonka mój M ma na imię Sławek:-) i jest 4 lata starszy..śmieje sie ze stary pryk z niego:-D Przeżyliśmy z Michałem, oj tak napedził nam niezłego stracha:tak::tak::tak: a jak u Ciebie sytuacja ???
Hej misia u mnie bylo tez nie fajnie miesiac przed porodem rano skakalo mi takie cisnienie ze lekarze mysleli ze rodze i lezalam na porodowce do poludnia wszystko ustawalo i znow na patologie ciazy myslalam ze umreeeeee po 2 tyg lezenia i zywcem nic nie robienia dzien przed terminem wypisali mnie a juz na drugi dzien czyli w dzien terminu wrocilam 8cm rozwarta i urodzilam oskaraka w 4 godzinki wiec szybciutko pozniej mialam zapalenie piersi i kolejny szok chcieli mi rury wprawiac takie kamienie sie porobily dlatego boje sie jak cholera karmic drugi raz zeby sytuacja sie nie powtorzyla.Karmilam 4 tyg biedny oskarek sie meczyl i jak tez wiec przeszlam na nan2 i byl spokuj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A mnie właśnie piersi nie bolą i to mnie zastanawia, bo zawsze bolały przed @. ehhh niepotrzebnie się nakręcam :sorry:
no każdy cykl niestety może być inny....

Witam się porannie, niedzielnie i mroźnie:tak:
U mnie tempka w tym cyklu skacze jak oszalała:shocked2:, codziennie góra dół, jestem ciekawa co to oznacza. W zeszłym cyklu ładnie stabilnie się utrzymywała, a teraz wariuje.
Idę robić śniadanko.

marulka jaka dzis prognoza pogodowa u ciebie;-):-) strasznie jestem ciekawa:tak::tak::tak:
Witam wszystkie nowe staraczki i życzę szybkiego zafasolkowania

Miłej niedzieli
ja czytałąm, że jak tempka skacze to możliwe ze owulki nie było:no:
marulka ile chcesz czekac jeszcze??? Kurcze ale nas trzymasz w niepewności;-)
 
no każdy cykl niestety może być inny....

ja czytałąm, że jak tempka skacze to możliwe ze owulki nie było:no:
marulka ile chcesz czekac jeszcze??? Kurcze ale nas trzymasz w niepewności;-)
kerna orietujesz sie o te testy owulacyjne bo z info wynika ze daja znac na 24do 36godzin przed owolka a na dziewczynke musze wiedziec 48godzin przed nie wiem jak to obliczyc
 
reklama
no każdy cykl niestety może być inny....

ja czytałąm, że jak tempka skacze to możliwe ze owulki nie było:no:
marulka ile chcesz czekac jeszcze??? Kurcze ale nas trzymasz w niepewności;-)
U mnie dopiero 10dc,więc jeszcze przed owulką. Czyżby miało jej nie być, niestrasz kochana, w obecnym cyklu pokładam nadzieję. Się zobaczy, co będę się stresować zawczasu.
 
Do góry