reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam
Chciałam dołączyć do starających się by zostać mamą w 2010r. Jak narazie niestety nie udaje mi się to, mam podwyższona prolaktynę (5 * powyżej normy). Od pól roku biorę bromergon i luteinę (od. 16 dc przez dziesięć dni)
 
reklama
i ja tez blondi heheh :tak::-)
ja tez blondi

wlasnie bylam w lekplacu z synkiem kolezanka i jej 3 synkami napatrzylam sie na 6 miesiecznego fajny i slodki

Witam
Chciałam dołączyć do starających się by zostać mamą w 2010r. Jak narazie niestety nie udaje mi się to, mam podwyższona prolaktynę (5 * powyżej normy). Od pól roku biorę bromergon i luteinę (od. 16 dc przez dziesięć dni)
a witamy witamy

to ja chce streszczenie z przygotowań:-D:-D:-D:-D
Marulka dwa testy robiłaś a w którym dc??????
lopop ale tak jest, że głównie dieciaki rodzą się na lato:tak::tak:;-);-);-) a przytulać można się zaaawsze:-)
hej co tam porabiasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiesz, właściwie to zainteresowało mnie już to jak napisałaś, że Twojego lekarza żona poroniła kilkakrotnie i on rozumie co kobieta czuje jak to się zdarzy. Ja jak poroniłam na koniec czerwca to też mnie pocieszał i tak bardzo podniósł na duchu. Skojarzyłam sobie, że może też chodzisz do dr Sławka i dlatego spytałam. On jest naprawdę suuuuper!
My staramy się od maja (a właściwie od marca, bo wtedy już liczyliśmy na "szczęśliwy traf") w czerwcu udało się ale w 5tc poroniłam i od września znowu podjęliśmy próby. Teraz jest 3 cykl ponownych starań.
A długo już do niego chodzisz?

W zasadzie od roku. Od stycznia 2009. Ja straciłam dwie ciąże. Jedną w lutym, drugą w maju. Teraz staramy się od września.
Ryba!!! Jedno jest pewne! JESTEŚMY W DOBRYCH RĘKACH:tak:
 
wszsytkie blondi tylko ja rodzynek widzę jestem tutaj:-(heh..Svensonka cześć:-)
Ja użeram się z moim rozrabiaką i kończymy remonty w naszej piwnicy:wściekła/y: już mam tego malowania i szpachlowania po dziurki!!!
Ewelina witaj:-)
 
Nie wiedzialam ze twoj synek byl wczesniakiem. pokaz zdjecie mezusia hehe
no on się urodził w 30tc:-( to był powód wielkich obaw przed drugą ciażą. cukrzyca ciążowa...ehh ale doszłąm do wniosku, że nie ma co się bac i ść za ciosem Póki jestem młoda mam większe szanse na donoszenie.
Stefanka podaj łapke;-)
 
laleczki realcjonuję na gorąco:

@ brak... przeczytałam posta Pajki i mam to samo: skurcze w podbrzuszu i ból piersi...
nie wiem co myśleć..
jeśli sytuacja się nie zmieni zatestuję jutro wieczorem lub w pon. rano.

Powiem Wam że obleciał mnie strach...
 
reklama
Do góry