reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Betusia a zapytaj gina o naprolac lub dostinex, to tabletki działające jak bromek ale nie ma skutków uboczny a jeśli są to sporadycznie. ja brałąm dostinex i czułam się świetnie. Te leki działają długoczasowo i np dostinex brałam raz w tygodniu po 1/4 tabletki. Minus to cena za 2 tabletki ok 100 zł no ale to starczyło na 2 misiące wiec w sumie nie jest tak źle.

zapytam jak bede dzieki za info:-) ale najpierw musze badania znow zrobic i wtedy zobaczymy

Mnie też przygnębia widok dziewczyn w ciąży...a wokoło mnie jest ich normalnie wysyp.
A do tego, odkąd zaczeliśmy myśleć o dzieciątku to mam wrażenie, że na ulicach co druga babka idzie z wózkiem.

Teraz ciężki weekend mnie czeka i totalna świąteczna gorączka, więc może nie będę mieć tyle czasu na rozmyślania...

Dobranoc dziewczynki.


Mnie tez przygnebia ale nawet nie zazdroszcze tylko mam takie cieplo w serduchu - ja ogolnie to ubostwiam dzieciaki... a jak jestem w szpitalach gin-polożn. to juz dopiero jest wysyp :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Stefanka ja jak planowałam Michała i jak byłam w ciąży to ciężarne i z wózkiem na każdym zakręcie:eek: ja nie wiem jakieś złudzenia czy co:eek::eek:
 
Witam :-)
u mnie dzisiaj @ nie ma podbrzusze mni epobolewa, cycochy chca ekslodować i zmierzła jestem, że moj M ma mnie juz dosc.

Ale mimo ,ze nie mierzylam tempki regularnie od 3 dni mam 37,2 37,1 i dzis 37,4- mam nadzieje ze nic mnie nie bierze- ale na chorobe to ja sie "nie czuje"
ale czuje sie jak przed małpka- mam nadzieje ze w tym miesiacu bedzie lightow abo ostatnia byla masakryczna - dawno sie tak zle nie czulam myslalam ze zejde z bolu...

a jak tam u Was przygotowania?
sciskam cieplutko bo zimno jak nie wiem ;-)

Stefanka ja jak planowałam Michała i jak byłam w ciąży to ciężarne i z wózkiem na każdym zakręcie:eek: ja nie wiem jakieś złudzenia czy co:eek::eek:




ale tak jest - ja tez widze pelno ciezarnych, reklamy w tv itd... , moje kolezanki dzieciate nawet moja przyjaciolka w zeszlym roku mama zostala a miala na mnie poczekać bo mialysmy w tym samym roku urodzic hehehe :) a jestesmy z tego samego roku i roznica miedzy nami to pol roku i znamy sie od urodzenia :), odkad pamietam tak zawsze mowilysmy.... eh...
a ona do mnie ze ona mi juz ubrania odklada caly czas po Majusi ( mojej kochanej chrzesnicy :) ) -- heh mala mowi do mnie ciocia Becia i caluje telefon jak ze mna rozmawia.... kochana kruszynka

a tlumacza to tez tym, że sporo kobiet urodzonych 80-81- czyli z wyzu teraz zachodzi w ciaze....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajka a bóle brzucha? ja mam normalnie jak suchy okres... boli mnie jakbym miała @ a jej nie ma.... no ale DWA TESTY NEGATYWNE... fakt, że wychodziła mi dość krótka faza lutealna no ale... czy to możliwe? wiesz, ja Twój wykres już wcześniej śledziłam, bo w pewnym momencie po owulce miałam duży spadek, aż na 36,6 no a potem wzrost do 36,9 i tak się trzymała przez 4 dni a dziś skok na 37,2.... niby podobnie ale nie będę zdziwiona jeśli jutro spadnie na łepek i rano zaleję się po kolana... :zawstydzona/y:

u mnie dziwnym objawem były skurcze w podbrzuszu no i brak @, ale to mnie mniej zdziwiło, bo moja @ była zależna od lutki.
no i cycki bolały i bolą do dzis

jeden w 8dc - co już okrzyknęłam szczytem głupoty - no ale nie wytrzymałam, a drugi w nocy z 10 na 11 dc bo mi tak z suwaczka wychodziło, że wtedy @ i dlatego, że też nie wytrzymałam... :-p

a co do relacji, na razie jesteśmy na etapie negocjacji menu wigilijnego.... dzieje się ;-)

ale ja durnowata jestem... oczywiście chodzi o dpo :D

test ciążowy moze wyjsc dopiero gdzies w 14 dpo w 10 wychodzi beta! ja bym poczekała.
 
reklama
Do góry