reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hahaha:-D:-D:-D
No więc do zobaczenia w poczekalni:-D A od jak dawna staranka?

Wiesz, właściwie to zainteresowało mnie już to jak napisałaś, że Twojego lekarza żona poroniła kilkakrotnie i on rozumie co kobieta czuje jak to się zdarzy. Ja jak poroniłam na koniec czerwca to też mnie pocieszał i tak bardzo podniósł na duchu. Skojarzyłam sobie, że może też chodzisz do dr Sławka i dlatego spytałam. On jest naprawdę suuuuper!
My staramy się od maja (a właściwie od marca, bo wtedy już liczyliśmy na "szczęśliwy traf") w czerwcu udało się ale w 5tc poroniłam i od września znowu podjęliśmy próby. Teraz jest 3 cykl ponownych starań.
A długo już do niego chodzisz?
 
Ostatnia edycja:
no namieszalysmy , jak pojde do gina to sie dowiem- w koncu kto pyta nie bładzi :)

co do ciąży urojonej to trzeba wyluzowac- tylko to się łatwo wszystkim mowi no nie ?

bardzo łatwo się mówi, ale żeby dojść z "głową" do ładu to trzeba dużo pracy nad sobą... ja się naprawdę mocno staram, ale niestety nie zawsze mi wychodzi...
 
Betusia pisze:
...dala mi duphaston i bromergon, ale zanim wykupilam ro poczytalam o bromku i stwierdzilam że nie moge go brać - moja praca to m.imnn. jazda autem caly dzien a nie wiem jak by wygladalam moja reakcja na niego, jak wtedy poczytalam na forach to sie przerazilam i stwierdzilam ze jak po czasie staranej nic nie bedzie wychodzilo to pojde znow na badania i zobaczymy.

Ja jakieś 4 lata temu też miałam wysoką prolaktynę i moja praca też polegała przede wszystkim na jeździe autem i gin mi wtedy zalecał, żeby bromka zaczynać od 1/4 tabl. na noc i stopniowo zwiększać dawkę aż do całej tabletki zwracając uwagę na samopoczucie.
Kika miesięcy po porodzie też miałam zalecenie brać bromka bo już nie karmiłam a pokarm jeszcze się pojawiał i obecny gin dał takie samo zalecenie co do jego stosowania. Powiedział, że wręcz może być niebezpieczne od razu brać po całej tabl. ze względu na obniżenie ciśnienia tętn.
Scully pisze:
aktualnie na str.2186 (o ile znów stronki nie zmienią numerów)...
To zależy od indywidualnych ustawień strony, ja np. mam teraz 730
 
Ostatnia edycja:
Wiesz mysle i mysle ciagle jest pol na pol za i przeciw wiem ze mam jedna nerke ktora przejela funkcje tej nie istniejacej 2 spirale ktora sciagne chyba w styczniu i to problem bo boje sie poronien jak wyciagne jak to bedzie wygladalo do tego mam opsesje zeby miec coreczke ksiazke juz kupilam przeczytalam ale jak widze ludzi po studjach z wielka chalpa dobra praca to serce mi sie kraja ze ja tak nie mam chce zeby moje dzieci byly dumne z rodzicow i mialy zabezpieczenie na przyszlosc.Pragne corki jak niczego na tym swiecie a jak bedzie drugi syn to co zalamka?
ojbabeczko....musicie to dokładnie przemysleć...zresztą napalasz się tylko na córkę??? jA też bardzo chciaąłbym parkę no ale ja mam inne podejście typu..co będzie to będzie. Na pewno będę kochać tak samo mocno i Ty też:tak::tak::tak: jak Cię złapie za palucha to zapomnisz...;-)ale tak serio to przemyśl decyzję i za i przeciw i co by było gdyby:tak:

Nie odpuszczaj!!!! nie wolno!!! trzeba byc dobrej mysli i nie dopuszczac do siebie tych negatywnych!!!! I nieprawda że jestes do niczego, po prostu potrzeba dłuzszej chwilki :) :) głowa do góry :-):-):-)
zgadzam się w całej rozciągłości:-D

witam Was wszystkie jeszcze raz :-)

ja wlasnie znalazlam na niektórych stronach ze pierwszy dzien miesiączki to nawet jak jest brazowe

no bo biorac na logike pierwszy dzien to wtedy kiedy złuszcza sie endometrium i najpierw powoli- brazowe a potem to juz na calego ( to tez zalezy pewno jakie grube jest endometrium -
jak jest grube to mozemy miec obfite miesiaczki jak cienkie to mniejsze

ja to tak rozumuje
eee czyli pierwszy dzień cyklu to jak zaczynamy plamic??????:szok:yyyy ja zawsze palmienia sobie daruję i liczę od krwawienia...źle???A i śluz owulacyjny nie musi być przezroczysty??? o kurcze same niusy....gdzieś to wszytko przegapiłam:wściekła/y:
 
ojbabeczko....musicie to dokładnie przemysleć...zresztą napalasz się tylko na córkę??? jA też bardzo chciaąłbym parkę no ale ja mam inne podejście typu..co będzie to będzie. Na pewno będę kochać tak samo mocno i Ty też:tak::tak::tak: jak Cię złapie za palucha to zapomnisz...;-)ale tak serio to przemyśl decyzję i za i przeciw i co by było gdyby:tak:

zgadzam się w całej rozciągłości:-D

eee czyli pierwszy dzień cyklu to jak zaczynamy plamic??????:szok:yyyy ja zawsze palmienia sobie daruję i liczę od krwawienia...źle???A i śluz owulacyjny nie musi być przezroczysty??? o kurcze same niusy....gdzieś to wszytko przegapiłam:wściekła/y:

nie liczysz źle :tak: niby liczy się od krwawienia (choć ja liczę od plamienia) ;-) są 2 wersje i każda jest dobra, bo wiesz ile dni ma cykl i stosujesz jeden typ liczenia :tak:
 
reklama
Kobietki a ja sama się w "konia" zrobiłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: za 3 dni powinnam mieć @ i nowy cykl, a gin przepisał mi luteinę (bierze się 10 dni i potem w ciągu kolejnych 10 dni ma przyjsc @) :zawstydzona/y::-p:zawstydzona/y: i wyszło, że naturalnie przyszłaby wcześniej i to prawie o 15 dni!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: już 3 dni brałam lek, ale chyba go rzucę dziś :-p tylko żeby mi się znów nie pogmatwało :eek::eek::eek:
 
Do góry